Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Marta Wysocka: Odbrązowić Boya

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

Boy

Może dobrze, że żył w tamtych czasach. Dziś nie miałby szans na profesure no i "Młodzi Socjaliści" zaatakowaliby jego zwierzęcy antyklerykalizm.

autor: mlm, data nadania: 2010-08-29 22:22:28, suma postów tego autora: 4284

Boy

Wg mnie Boy to właśnie demokrata lewicowo-burżuazyjny, a to co mnie od niego odpycha to jego poparcie dla sterylizacji ubogich i sympatia dla pewnych rozwiązań eugenicznych...

Mlm, pomysł (autorstwa mSLD) karania harcerzy jest idiotyczny. Osobiście żadnej żałoby po "tragedii smoleńskiej" nie przeżywałem, to jednak jestem w stanie zrozumieć, że harcerze zrobili to spontanicznie. Krzyż sobie już postał, teraz czas go stamtąd usunąć, ale to co wymyśla SLD to szczyt obłudy - partia, która nie kiwnęła palcem by zrealizować świeckość państwa, teraz chce na tantetnym antyklerykalizmie zbobyć poparcie krytycznych wobec PiS potencjalnych wyborców. Odgrzewany kotlet to SLD.

autor: Ostap_Bender, data nadania: 2010-08-31 20:24:32, suma postów tego autora: 1002

bardzo ciekawy tekst

Bardzo dziekuje za ten tekst, nie wiedzialam o kilku rzeczach dotyczacych Boya, o ktorych Pani pisze.

autor: matylda, data nadania: 2010-09-08 20:07:05, suma postów tego autora: 5

Dodaj komentarz