Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Kraj Basków: ETA ogłasza trwałe zawieszenie broni

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

No tak dostali wpierdol to zawieszają broń

Trzeba się przeorganizowac odbudować na nowo szeregi zaufanymi ludzmi a to troche potrwa(przecież zreguły słabi zawieszaja broń a nie duzi i silni).
Niech nikt niemyśli że eta zmądrzeje bo terroryści nigdy niezmądrzeja tylko jak dostaja wpierdol to na jakis czas zawieszaja działalność!

autor: Antyliberał, data nadania: 2010-09-06 10:24:39, suma postów tego autora: 1302

Antyliberał czyli bełkot pislamisty frankisty

ETA od lat jest rozbita,tak twierdzą kolejne rządy imperium Hiszpańskiego. I co partyzantka miejska ruchu narodowo-wyzwoleńczego, lewicy antykapitalistycznej nadal trwa

autor: czerwony93, data nadania: 2010-09-06 15:15:54, suma postów tego autora: 2776

Straszni "terroryści".

Mówisz antyliberał jak Dick Chenney.
Dla mnie to bojownicy o sprawę, a nie żadni terroryści.

autor: Getzz, data nadania: 2010-09-07 08:00:27, suma postów tego autora: 3554

Getzz i Czerwony

ETA co jakis czas dostaje wpierdol jak policja rozbija kierownictwo lub skazuje na długie lata wiezienia szefów itp.
Mówiąc naprościej jak policja wsadza do pierdla grube ryby z ETA to wtedy ci terroryści są rozbici na jakis czas i zawieszaja broń.
Po jakimś czasie(zreguły pół roku)zaufanymi ludzmi zastępuja nowym szefostwem i wtedy z reguły ETA ogłasza koniec zawieszenia broni(nie pierwszy i ostatni raz juz tak było)i wtedy znów morduja robią zamachy itp.

Getzz ale ty głupią gadasz o jaką słuszna sprawe oni robią te zamachy i morderstwa?po to aby była kolejna kreska na mapie?
A gdyby tak np.górny śląsk sie chciał odłaczyć od polski też być pierdolił gupoty ze ślązacy walcza w słusznej sprawie?
A z czego by polska żyła jakby nie sląsk?
Przecież to wciąż jakby nie było najbardziej uprzemysłowiony i najbogatszy region w polsce ktoy dostarcza spora kase polsce z podatków i bezpieczeństwo energetyczne juz niewspominając 90%energi w polsce pochodzi z węgla więc albo niewiesz o co chodzi albo celowo rżniesz głupa!

autor: Antyliberał, data nadania: 2010-09-07 11:07:46, suma postów tego autora: 1302

Cyt:

"policja rozbija kierownictwo"
"skazuje na długie lata wiezienia"
"wsadza do pierdla"

Znając twoją perwersyjną miłość do psiarni, "szacunek" dla władzy, drobnomieszczańskie umiłowanie "porządku" i "porządnych obywateli" oraz niechęć do wolności i buntu to nie dziwię się, że tak ci się to podoba.
Wszyscy rewolucjoniści, powstańcy czy partyzanci to dla ciebie "terroryści"?
Poza tym ETA to nie alkaida, więć jak ktoś tu pierdoli to nie ja.

autor: Getzz, data nadania: 2010-09-07 13:35:46, suma postów tego autora: 3554

ETA ma poparcie

sporej części Basków,nie jest jakąś wyalienowaną grupą lecz zbrojną awangardą szerokiego ruchu wyzwoleńczego.

autor: guevarysta, data nadania: 2010-09-07 15:43:44, suma postów tego autora: 784

"zbrojna awangarda szerokiego ruchu wyzwoleńczego"

ale bełkot...po tylu latach nowomowy wciąż się nie nauczyli dleczego ludzie ich olewają

autor: dr(e)s, data nadania: 2010-09-07 19:36:28, suma postów tego autora: 1539

Getzz a własnie że ty pierdolisz bez sensu!

Powtarzasz te polityczno poprawne brednie!
i nie odpowiedziałes mi na pyatnie czy gdyby w polsce były też ruchy separatystyczne np.na górnym śląsku to równierz bys je poparł nawet gdyby od tego zależało zubożenie państwa polskiego?i czy równierz bys pierdolił gupoty w stylu slązacy walczą w susznej sprawie itp?

autor: Antyliberał, data nadania: 2010-09-08 20:58:50, suma postów tego autora: 1302

Miłośnik władzy, systemu,

"elit", psiarni i mordowania przez państwo będzie mi mówił, że ja jestem "politycznie poprawny":)
PS. Nie popieram autonomii Śląska.

autor: Getzz, data nadania: 2010-09-09 01:18:18, suma postów tego autora: 3554

antyliberal

zle stawiasz pytania.zalezy od ideologi i celow politycznych.np. ja bym poparl i to jeszcze finansowo :)a eta tak do konca nie dostala w d...tego typu organizacje latwo sie odbudowuja i zawsze maja wsparcie z zewnatrz.

autor: pazghul, data nadania: 2010-09-09 02:05:33, suma postów tego autora: 1489

Getzz ja miłośnik systemu?

Może jeszcze sympatyk PO?
Ja popieram mordowanie niewinnych ludzi?
Ty pisałeś że ETA walczy w słusznej sprawie(robiąc zamachy morduje ludzi jakby nie było).
Jesteś za ciągłością terytorialna polski a jednocześnie popierasz rozpad Hiszpani super!
A ciekawe czy gdybys był hiszpanem to też bys popierał ETE?

autor: Antyliberał, data nadania: 2010-09-09 10:45:45, suma postów tego autora: 1302

Pazghul

Kto wg ciebie wspiera finansowo ETA?
Komu z zewnątrz zależy na rozpadzie Hiszapnii?
Kiedyś ETA była finansowana przez stalinowski Zwiazek radziecki on wtedy dążył do rozbicia dużych państw zachodnich ale dziś komu może na tym zależeć?

autor: Antyliberał, data nadania: 2010-09-09 10:49:46, suma postów tego autora: 1302

@ Antyliberał

Warto odróżnić dążenia jakoś tam uzasadnione (Baskonia, Katalonia), na dodatek często wspierane przez siły lewicowe, od separatyzmów niczym nie podpartych (Śląsk).

autor: Bury, data nadania: 2010-09-09 12:03:57, suma postów tego autora: 5751

No właśnie o to chodzi.

Katalonia i Baskonia to inna sytuacja niż Śląsk.

autor: Getzz, data nadania: 2010-09-09 12:46:48, suma postów tego autora: 3554

antyliberal

nie wiem kto wspiera,nie jestem ksiegowym eta.jak dadza nr konta to im cos wplace :))
komu zalezy?wielu, nawet najlepszym przyjaciolom hiszpanii.to jest polityka a nie kawka u cioci.bat i marchewka.
3 pytanie .masz odp powyzej.

autor: pazghul, data nadania: 2010-09-09 12:43:17, suma postów tego autora: 1489

dre-ss i antyliberał

Wciskają kity rodem z TVN.

A tak na poważnie ETA nigdy nie była popierana przez ZSRR, miała pomoc z Kuby, Algierii,podobnie jak FLNC,ARB z Algierii a IRA,INLA z Libii i Syrii.

Poza tym sporo pieniędzy daje diaspora z Ameryki łać. ZSRR nigdy nie dostarczała broni ani pieniędzy tym organizacjom no chyba że czyta się bajki Paula Johnsona (znany fanatyczny wielbiciel Franco,Pinocheta,Nixona) lub kolejne "fakty" z Wprost,GW,TVN

autor: polak17, data nadania: 2010-09-09 14:48:16, suma postów tego autora: 1316

Pazghul

Skoro twierdzisz że ETA nie dostała w dupe to dlaczego zawiesili broń?
Czyżby dotarł do nich lewicowy humanizm?
Ja konsekwentnie twierdze że ETA zawsze zawiesza działalnośc jak dostaje w dupe po to aby sie odbudować!

A tak na marginesie zamiast wpłacac kase na konto terrorystów fanatyków może lepiej by było jakbys wpłacił kase na konto jakiejść organizacji charytatywnej która np.zajmuje sie pomoca bezdomnych?ten pieniądz by nie poszedł przynajmniej na marne a wpłacając ewentualną kase na konto terrorystów będziesz miał pośrednio krew na rekach jak dojdzie do zamachu w którym zgina ludzie!

autor: Antyliberał, data nadania: 2010-09-10 11:15:36, suma postów tego autora: 1302

antyliberal

chyba jasno napisalem :"eta tak do konca nie dostala w d...tego typu organizacje latwo sie odbudowuja i zawsze maja wsparcie z zewnatrz." co tu jest niezrozumiale?

wole wplacic eta :))troche wiecej krwi czy mniej przy pewnych ilosciach nie robi roznicy :))
a tym zeby nie bylo bezdomnych powinno zajac sie panstwo a nie pazghul .

autor: pazghul, data nadania: 2010-09-10 17:37:25, suma postów tego autora: 1489

Pazghul

No nie napisałes mi dlaczego wg ciebie ETA ogłosiła zawieszenie broni skoro wg ciebie nie dostała w dupe?

Zaskoczyłes mnie ta postawą wolisz przelać kase terrorysta nawet zakładajac świadomie że poleje się jak to opisałes troche krwi niz przelac kase na konto organizacji pomagającej np bezdomnym?
Bo bezdomnym powinno pomagac państwo a nie ty?
Super wypowiedz i szczera jak sie domyślam!

autor: Antyliberał, data nadania: 2010-09-10 21:01:26, suma postów tego autora: 1302

antyliberal

napisalem ci powyzej.ja akurat eta nie uwazam za terrorystow :)
jezeli oglaszaja zawieszenie maja jakis w tym plan.myslisz ze nie ma roznych dyskretnych negocjacji,rozmow itd...?jezeli oglaszaja wcale nie oznacza ze dostali jak to ujales w d...moze oznaczac np. ze sa rozmowy pomiedzy rzadami francji,hiszpani i eta.diaspora baskijska jest bardzo silna jak irlandzka.irlandczycy w irl pln czesciowo uzyskali co chcieli pomimo rozbicia ira i to nie przez anglikow.tu sytuaja moze byc podobna...myslisz ze zaaresztowanie kilkuset sympatykow jest w stanie rozbic taka organizacje tym bardziej ze wiekszosc to gowniarze w koszulkach z logo eta :)a "przywodcy" w takich organizacjach sa zawsze dublowani i wcale nie musza byc w krajow baskow.to moze byc twoj sasiad na przyklad :)

dlaczego mam przelewac kase na organizacje pomagajaca bezdomnym?co mnie obchodzi ilosc "zachodniej" krwi?z punktu widzenia mojego fotela im gorzej u was tym lepiej u nas :)))

autor: pazghul, data nadania: 2010-09-11 00:53:38, suma postów tego autora: 1489

Dodaj komentarz