Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Szwecja: Zacięty bój wyborczy

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

Szwecja

Handlowanie z III Rzeszą, eksterminowanie "nieprzydatnych" i "niepełnowartościowych" osób, kastrowanie tysięcy dzieci nie spełniających rasowych kryteriów socjaleugeników rządzących Szwecją kilkadziesiąt lat - a wszystko pod szyldem lewicy i wzorcowej socjaldemokracji. "Doktryny rasistowskie zostały rozwinięte na terytorium Szwecji przez ideologicznych szefów socjaldemokracji, Alvę i Gunnara Myrdalów". To już wolę szwedzką prawice.

autor: mlm, data nadania: 2010-09-11 09:58:51, suma postów tego autora: 4284

Myślę, że wygra centrolewica

Czyli rozsądek. Natychmiastowe wycofanie wojsk z Afganistanu i zdrowe zasady gospodarcze, która doprowadziły Szwecję do bogactwa. Albo dalszy marazm i obniżenie pędu gospodarczego.

autor: ancymon, data nadania: 2010-09-11 11:37:54, suma postów tego autora: 621

A

ja myślę, że wygra prawica, która zachowa sensowne elementy szwedzkiego modelu gospodarczego, ale równocześnie zablokuje obłęd political correctness.

autor: ABCD, data nadania: 2010-09-11 14:16:06, suma postów tego autora: 20871

+

A ja myślę, że wygra prawica i zdemontuje szwedzki model gospodarczy pozostawiając obłęd political correctness. ;)

autor: Angka Leu, data nadania: 2010-09-11 15:21:44, suma postów tego autora: 3102

Angka Leu,

Utinam falsus vates sit!

autor: ABCD, data nadania: 2010-09-11 15:34:22, suma postów tego autora: 20871

A ja myślę,

że nie wygra ani prawica ani lewica, i że zarówno Sojusz jak i Czerwono-zieloni nie zdobędą upragnionych 50% głosów, do parlamentu dostaną się nacjonalistyczni Szwedzcy Demokraci (IMO mają szansę stać się czwartą co do wielkości partią) i powstanie rząd mniejszościowy.

autor: zxcv, data nadania: 2010-09-11 15:37:39, suma postów tego autora: 47

A jeśli

w szwedzkim systemie politycznym rząd mniejszościowy jest czymś niespotykanym, to albo Zieloni dołączą do Sojuszu, albo Partia Centrum i Liberałowie do Czerwono-zielonych.

autor: zxcv, data nadania: 2010-09-11 15:39:31, suma postów tego autora: 47

A u nas

Główne tematy to krzyż, Smoleńsk i Palikot ;]

Dziękuję, w tym wyborczym cyrku, jako były wyborca JarKacza oddaję głos nieważny.

autor: Puciaq, data nadania: 2010-09-11 20:06:59, suma postów tego autora: 113

Dodaj komentarz