Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Hiszpania: Parlament zatwierdził kontrowersyjny projekt reformy KP

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

Wojna

antyreligijna i dzielenie Hiszpanów według frontu wojny domowej sprzed blisko stu lat są potrzebne Zapatero jako osłona dla neoliberalnej polityki gospodarczo-socjalnej.

autor: ABCD, data nadania: 2010-09-11 14:17:31, suma postów tego autora: 20871

Oprócz

koncepcji marketingowej w polityce Zapatero może być coś więcej.
Kto walczy z krzyżem, walczy zazwyczaj ze sprawiedliwością społeczną, ktora jest przecież dziedzictwem chrześcijaństwa.

autor: ABCD, data nadania: 2010-09-11 15:41:40, suma postów tego autora: 20871

...

Nie wiem, jak dokładnie wyglądają pensje pracowników sfery budżetowej w Hiszpanii, ale dostosowywanie tychże - mniej więcej - do przeciętnego krajowego wynagrodzenia jest słusznym pomysłem.

autor: Odyseusz, data nadania: 2010-09-11 17:16:53, suma postów tego autora: 1684

To

nie przypadek, że Palikot doskonale wie, iż dyktatury leoberalnego barbarzyństwa nie da się w Polsce wprowadzić bez zniszczenia wiary i krzyża.
Przywódca narodu walczącego o suwerenność, sprawiedliwość i uczciwość odpowiada na to:
- " O wolną Polskę musimy walczyć razem z Kościołem."
(Jarosław Kaczyński na demonstracji pod pałacem "prezydenckim", 10.09.2010)
A że ten Kościół - to czasem Kościół abp Nycza i Pieronka? Mimo wsZystko, poza nim jest tylko otchłań brukowego, palikotowskiego barbarzyństwa.
I to właśnie doskonale wie nasz przywódca.

autor: ABCD, data nadania: 2010-09-11 18:45:55, suma postów tego autora: 20871

4 lietry

nie nadymaj sie tak strasznie :) jaki "nasz" przywodca?chyba twoj albo "wasz", nie jest zbyt popularny wsrod polakow.tusk czy komorowski maja o wiele lepsze notowania.nie wspominajac o glupotach jakie plecie raz za razem on i jego wierne pieski :)

autor: pazghul, data nadania: 2010-09-11 19:24:04, suma postów tego autora: 1489

Dodaj komentarz