Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Nowe publikacje OMS im. Lassalle`a

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

...

I po co te lewicowe koncepcje? Po co wymyślać koło, skoro można zagłosować na radnych PiSu i oni już to "rozkminią".

autor: Marek, data nadania: 2010-10-12 00:49:15, suma postów tego autora: 1715

Broniarz? ACH BRONIARZ!

Ach to ten co jako szef ZNP kolaboruje z PO przeciwko nauczycielom i ich prawom socjalnym. A w efekcie tej jego podłej działalności PO odebrała wcześniejsze emerytury nauczycielom.

Wierzcie mi widziałem to na własne oczy. Bowiem osobiście protestowałem, wyśmiewałem zmuszałem Boniego do podejmowania rozmów ze związkami zawodowymi (od czasu do czasu osobiście biorę udział w tych negocjacjach). I kto nam wbił nóż w plecy, gdy wszystko było na dobrej drodze, by obronić wcześniejsze emerytury? KTO zawarł podły układ ZNP-PO mający na celu rozbicie jedności związkowej?!

NO WŁAŚNIE WIELKI BRONIARZ I KONTROLOWANE PRZE NIEGO ZNP!!!

I taki osobnik teraz śmie zabierać w temacie oświaty jakieś zdanie?! A $LD lansować jego myśli społeczne?!

OHYDA !!!

TFU!!!

autor: dzeus, data nadania: 2010-10-12 09:45:19, suma postów tego autora: 1046

Kolejne pisemko kanapowców: paru zielonych, przełożonych aparatczykiem Broniarzem.

Redakcja zapewne spotyka się z "Nowym Wspaniałym Świecie" narzekając, że jest za mało zieleni na ich strzeżonych osiedlach ...

autor: Sumienie Narodu, data nadania: 2010-10-12 09:57:28, suma postów tego autora: 6199

dzeus


Podstawą praw socjalnych i pracowniczych nauczycieli w Polsce jest "Karta Nauczyciela". Widziałam kilka razy Broniarza w telewizorni i za każdym razem bronił on Karty, zwykle w dyskusji z przedstawicielkami PO lub proplatformersko nastawionymi osobami.

autor: wpadla bomba do piwnicy, data nadania: 2010-10-12 16:15:16, suma postów tego autora: 487

Broniarz to zdrajca !

Spraw pracowniczych. Powtarzam brałem udział w tych negocjacjach. I to Broniarz podejmując układ z PO działał na rzecz zmiany właśnie wymienionej Karty Nauczyciela.

A telewizornia?
No cóż. W kilku stacjach mówiłem o tym. Niestety tylko raz pokazało to TVP3, oraz Trwam. Reszta pokazywało Boniego i Broniarza po zawarciu ich podłego paktu.

Z cenzurą w polskich mediach nie da się walczyć. Prze co Związki do opinii publicznej nie mogą dotrzeć.

Ot zwykły totalitaryzm niczym jak za PRL, PZPR, oraz ZNP.
TFU!


autor: dzeus, data nadania: 2010-10-12 23:59:04, suma postów tego autora: 1046

Dodaj komentarz