Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Agnieszka Mrozik: Na "czarnym rynku" bez (happy) endu

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

Bardzo fajnie

Ale wątpię czy ludzie którzy fascynują się komórkami i ich taryfami i czytelnicy ,,Bez Dogmatu'' to grupy w jakimkolwiek stopniu się pokrywające

autor: Postsocjalista, data nadania: 2010-10-16 23:34:27, suma postów tego autora: 1953

:-)

Niestety nie wytrzymałem i dałem się skusić siostrom... kupiłem kartę. Przepraszam.

autor: rote_fahne, data nadania: 2010-10-17 17:25:36, suma postów tego autora: 1805

wyzwanie rzucone politycznej poprawności.

Poprawność polityczna to piąta kolumna neoliberalizmu czy inaczej nóż wbity w plecy lewicy. Nie wielu z Was wie, że dzisiaj 18.10 mamy dzień listonosza.

I co Nam oferuje w tym wspaniałym dniu do bólu poprawne politycznie radio tok.fm :

1) rozmowa o tym, żeby nie dawać listonoszom drobnych za przeniesienie renty lub emerytury bo z tego robią się grube miliony NIE OPODATKOWEANEGO zysku.
Skąd te miliony ?
A no : liczba emerytów i rencistów pomnożona ryczałtowo przez 2 zł dla listonosza daje niewiarygodną NIE OPODATKOWANĄ sumę pieniądz.
Jedyna nadzieja w tym że wreszcie państwo zacznie przelewać emerytury na konta bankowe i wtedy skończy się ten haniebny proceder.

2) Polscy spikerzy stadionowi przejdę szkolenie w Nigdy Więcej jak walczyć z rasizmem i antysemityzmem na stadionach piłkarskich.

W obu sprawach wypowiadali się ci sami eksperci

autor: Cud2, data nadania: 2010-10-18 14:42:09, suma postów tego autora: 3207

Dla rynku nie ma żadnych świetości

W reklamach ,,występowali'' już nawet Jezus i Budda

autor: Postsocjalista, data nadania: 2010-10-27 20:56:14, suma postów tego autora: 1953

Dodaj komentarz