Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Lokatorzy okupowali warszawski ratusz

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

obywatele WTARGNĘLI do ratusza?



może zwyczajnie weszli, przecież mają prawo wejść do państwowego budynku, finansowanego także i za ich pieniądze.

autor: nana, data nadania: 2010-10-27 14:38:50, suma postów tego autora: 4653

nana

Nie znasz realiów kontaktów warszawskiej władzy z ludem. Panuje zasada SKLEP - czyli Stój kliencie Lub Ewentualnie Poczekaj.
P.S. Pan prezydent był straszliwie oburzony przypomnieniem, że zyje za nasze podatki, wiec nie robi łaski spotykając się z mieszkańcami miasta.

autor: Cisza_, data nadania: 2010-10-27 14:43:09, suma postów tego autora: 2083

Cisza

Czy możesz napisac w jakich to dzielnicach np.: w 2009 czy 2010 powstały mieszkania komunalne.

Ciekawi mnie ich lokalizacja.

autor: Cud2, data nadania: 2010-10-27 14:57:31, suma postów tego autora: 3207

Coś mi to przypomina

Blokowanie biur? Znaczy się wybory? to ja mam pytanie. Pod jakim numerem blokujący startują w wyborach?
Nie chce nikogo urazić, ale wiemy z doświadczenia, że jak "ktoś" blokuje biura to chce być posłem, prezydentem, a przynajmniej radnym.
Czy też może Wy jesteście z innej bajki?

autor: sierp_i_młot, data nadania: 2010-10-27 16:50:00, suma postów tego autora: 6205

mieszkania komunalne

powstały na pewno w Wawrze, na Woli i o ile pamiętam w Ursusie. Teraz zaczęli coś budować na Ursynowie. W Sumie jest to mniej niż tysiąc mieszkań. W zeszłym roku wszystkich nowych umów komunalnych (w większości na stare mieszkania których najemca umarł, wyprowadził się na stałe, został pozbawiony prawa do lokalu z tytułu np. jego podnajmowania) wg. danych miejskich było 650. Część z tego to również nowe umowy dla ludzi z wyburzeń, czy katastrof budowlanych, których było kilka. Dla porównania oczekujących nawet tych łapiących sie w bardzo rygorystyczne kryteria finansowe jest ponad 5 tys. rodzin.

autor: Cisza_, data nadania: 2010-10-27 17:29:29, suma postów tego autora: 2083

...

Komunałki budują się także w Włochach, cały jeden blok.

autor: Marek, data nadania: 2010-10-27 18:42:24, suma postów tego autora: 1715

Dodaj komentarz