Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Agnieszka Zakrzewicz: Gorzkie cukierki

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

+

Jak rozumiem autorka propaguje odpowiedzialność zbiorową kleru? Zapytam nieśmiało, czy dotyczy to także środowiska filmowców broniących Polańskiego i środowiska psychologów broniących Samsona? Przypomnę też, że zarzut tuszowania problemu pedofilii w szkole w Odenwald był wyciągnięty wobec przewodniczącej niemieckich Zielonych.

autor: Angka Leu, data nadania: 2010-11-08 13:35:20, suma postów tego autora: 3102

-

Polański w przeciwieństwie do twojego fan klubu nie wznosi rąk do góry i nie bełkocze o prawdzie i umiłowania boga,tylko po prostu grzeszy normalnie po ludzku i nie chowa się za ołtarzem.Przyrodzenie nosi w spodniach jak normalny facet a nie w czarnej kiecce.

autor: ajde, data nadania: 2010-11-08 15:05:52, suma postów tego autora: 289

Moim zdamiem KRK bardzo prosto rozwiązał by

problem księży-pedofilów przysyłając ich do katolandu.W atmosferze panującej hipokryzji i zasady nic nie widziałem,nic nie słyszałem nic nie mówię ich problem został by rozwiązany

autor: polak17, data nadania: 2010-11-08 15:37:05, suma postów tego autora: 1300

Polański -

- matka wysłała własną córkę, by poderwała Polańskiego, (to ona przyszła do Polańskiego, a nie odwrotnie!)odpieprzona, w biżuterii, w makijażu, by go potem szarpnąć w sądzie na kasę... córuchna przed Polańskim miała kilku facetów za sobą; zaś do sądu przyszła ubrana w dziecięce ciuchy i z lalką na ręku.

proponuję więc odchrzanić się od Polańskiego, bo jak dla mnie, to ja bym dała kilka pasów na tyłek tej laski i zamknęła sprawę... zresztą sprawa tak cuchnęła fałszem, że nawet amerykański sąd pozwolił Polańskiemu wyjechać z USA...

porównywanie Polańskiego do klechów, którzy seksualnie wykorzystują bezbronne dzieci np. z katolickich sierocińców z których zrobili sobie burdele dla pedofilów; to jest wredne; ale za to fałszywe i takie katolickie.... takie katolickie!

pozdrawiam
ab.

autor: abangel666, data nadania: 2010-11-08 19:07:52, suma postów tego autora: 411

Abangel

Tak, a dziewczynki prowokują księży w mroku konfesjonałów, z kolei ministranci wyglądają prawie, jak młodzi klerycy... Takie bajki to sobe możesz wciskać... :' Usprawiedliwianie gwałtów (a wg dostępnych relacji w aktach sprawy Polański zgwałcił tę dziewczynkę) jest poniżej wszelkiego poziomu.

autor: wloczykijas, data nadania: 2010-11-08 21:16:09, suma postów tego autora: 907

Nie pozdrawiaj, abangel, ...po co, kogo?

Dla mnie artykuł jest wstrząsający.
Pedofile są wśród nas.
A pedofile "religijni" chronieni specyficznym tabu są...
Mnie brak słów...
.

autor: Hyjdla, data nadania: 2010-11-08 21:25:49, suma postów tego autora: 5956

...

Owszem, czasami zdarza się, że dzieci - zainteresowane swoim i nie tylko ciałem - mogą wysyłać sygnały / gesty okołoseksualne, jednak to osoba dorosła, z założenia - samoświadama i odpowiedzialna - powinna zachować asertywność, zamiast wykorzystywać ciekawość i naiwność dziecka, niedorosłego jeszcze (psychofizycznie) do relacji seksualnych.

autor: wloczykijas, data nadania: 2010-11-08 21:27:03, suma postów tego autora: 907

...

(Historia z Polańskim była jednak inna.)

autor: Odyseusz, data nadania: 2010-11-08 21:27:34, suma postów tego autora: 1684

...

(Do - Abangel).

autor: Odyseusz, data nadania: 2010-11-08 21:42:54, suma postów tego autora: 1684

O... wloczykijas...

jak się przemogę, to Ci coś opiszę.
Poczekasz?
.

autor: Hyjdla, data nadania: 2010-11-08 21:51:13, suma postów tego autora: 5956

"do sądu przyszła ubrana w dziecięce ciuchy i z lalką na ręku"

Hm, jakie to typowe dla mentalności kształtowanej przez kapitalizm.

autor: Bury, data nadania: 2010-11-08 22:44:18, suma postów tego autora: 5751

Dodaj komentarz