Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Francja: Éric Cantona wzywa do obalenia systemu bankowego

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

No niby wszystko słuszne

Ale gdzie on lokuje swije grube miliony któore zarobił podczs swojej piłkarskiej kariery?pod poduszke?

autor: Antyliberał, data nadania: 2010-11-24 14:31:59, suma postów tego autora: 1302

Jakoś nie słyszałem jego apelu

o wyjaśnienie sprawy Zamachu 1 Kwietnia.

autor: bolo, data nadania: 2010-11-24 14:42:06, suma postów tego autora: 4522

A o ataku Korei Pn

na Koreę Pd dalej nic? Już trzeci dzień się zastanawiacie jak to info zręcznie opakować? Proponuję tak jak Chiny, czyli wezwijcie ofiary bombardowań aby się uspokoiły i ustabilizowały...

W sumię to się nie dziwię, ten atak przeczy przecież prawom lewicowej ekonomii, jak wiemy komunistyczny imperializm nie istnieje...

autor: jliber, data nadania: 2010-11-24 15:19:12, suma postów tego autora: 4329

Co wycofam pieniądze z banku

to firma bezczelnie co 30-dni zasila moje konto i podtrzymuje żywot banku.

autor: ajde, data nadania: 2010-11-24 15:53:29, suma postów tego autora: 289

...

Banki żyją z kredytu, czyli z krwi tych co chcieliby wycofać pieniądze, tylko nie mogą. No i obligacji, czyli państwowej krwi.

autor: prezio, data nadania: 2010-11-24 16:46:18, suma postów tego autora: 878

jliber

Ty się mienisz liberałem? No chłopie, przecież prawdziwy liberał (a nie wyszczekany trololo) wiesza psy na bankach równie mocno jak lewica. Powinieneś się cieszyc, że tutaj starają się podchodzić do tematu systemowo. Kto wie, może ludzie lewicy przejrzą na oczy i zobaczą, że antylewicowy komunizm w wersji hard i międzynarodowi bankierzy to prawie to samo. Nie będę w komentarzu wyjaśniał. Te informacje można sobie łatwo poszukać.

autor: Panek, data nadania: 2010-11-24 16:50:07, suma postów tego autora: 896

jliber

Koreańczycy z północy pieniędzy z naszych banków nie będą wycofywać. Więc o co ci chodzi? Dlaczego chcesz nimi straszyć? Chiny, uwzględniając twój interes, postąpiły rozważnie, wezwały obie strony do opamiętania. W każdym bądź razie lotniskowca na pomoc nie wysłały. Dlatego sami musimy pieniądze wycofywać z banków. Tobie też to radzę. Więcej, myślę, że powinieneś szybko sprzedać swoje akcje, bo po 7 grudnia dywidend już nie dostaniesz bez względu na to, jak zachowają się Koreańczycy z północy. Tak, tak, dla takich jak ty nadchodzą ciężkie czasy. A Cantona to po prostu geniusz. Nie wygrasz z nim.

autor: steff, data nadania: 2010-11-24 17:03:30, suma postów tego autora: 6626

"słynny przed laty francuski piłkarz"

Jeśli mówi to na serio i zupełnie od siebie, to niebawem może przestać być słynny. W tym System jest naprawdę dobry.

autor: Bury, data nadania: 2010-11-24 17:56:00, suma postów tego autora: 5751

A może odwrotnie

@Bury
"to niebawem może przestać być słynny"
albo odwrotnie, stanie się jeszcze słynniejszy, bo zaczną się nim interesować także ludzie, którzy się nie interesują normalnie piłką nożną.

autor: dzierzwa, data nadania: 2010-11-24 22:02:50, suma postów tego autora: 49

Jeszcze byłem raczej mały jak on był sławny,

ale pamiętam go.
Miał styl i ten charakterystyczny podniesiony kołnierzyk:)

autor: Getzz, data nadania: 2010-11-24 22:15:27, suma postów tego autora: 3554

Dodaj komentarz