Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Wybory po wałbrzysku

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

Piękne Kazanie - Warto posłuchać

Uduchowiony Ksiądz.

autor: Cud2, data nadania: 2010-12-01 18:32:12, suma postów tego autora: 3207

Wierni

Cóż, kościoły są tylko zbiorowiskiem pożytecznych idiotów realizujących interesy kapitału.

autor: mlm, data nadania: 2010-12-01 19:13:07, suma postów tego autora: 4284

Kruczkowski

polecam tez ten link:

http://www.youtube.com/watch?v=11kOO7n6xBc

oto cały Kruczkowski

autor: towPawel, data nadania: 2010-12-01 19:33:57, suma postów tego autora: 125

:-)

$LD po raz kolejny wykazał się prawidłowym instynktem klasowym... i poprał swoich: PO. Brawo!

Ale czego oczekiwać od partii, gdzie ponad połowa członków chce podatku liniowego, kary śmierci i zakazu aborcji, gdzie ponad 1/3 chodzi regularnie do kościoła? Czego oczekiwać od partii, która poparła wysłanie wojska na imperialną wojnę i wstąpienie do NATO?

Ciągnie swój do swego. $LD - PO - jedna klika.

autor: rote_fahne, data nadania: 2010-12-01 19:34:58, suma postów tego autora: 1805

i znów ten zwierzęcy antyklerykalizm?

Dajcie sobie na wstrzymanie i odczepcie się od dobrodzieja! Gdyby nie kościół katolicki to dziś byłaby tu Rosja albo Niemcy!

autor: sierp_i_młot, data nadania: 2010-12-01 20:21:40, suma postów tego autora: 6205

dla przypomnienia sierpie

Kk jako instytucja podległa władcom Watykanu zawsze realizował własne cele polityczne bardzo często całkowicie rozbieżne niż interes naszego klęczącego kraiku. Nie deprecjonuje tu oczywiście patriotyzmu wielu księży, mówie o kościele jako schierarchizowanej instytucji kierowanej za granicą. Wielki opór Kk przeciw komunie wiązał się raczej z utraconym majątkiem, przez wieki gromadzonym na niedoli i wyzysku polskiego chłopa.

autor: Stirlitz, data nadania: 2010-12-01 21:05:07, suma postów tego autora: 1578

No daj spokój!

A kto uchronił nasz naród przed jego całkowitym zniknięciem w okresie zaborów?
Gdyby nie kościół katolicki dziś mówiłbyś po rosyjsku lub po niemiecku! Kiedy w całym kraju zaborcy rugowali język polski ze szkół i urzędów to tylko w kościele katolickim można jeszcze było usłyszeć mszę... po łacinie.

autor: sierp_i_młot, data nadania: 2010-12-01 22:27:00, suma postów tego autora: 6205

ciekawość to pierwszy stopień do piekła.

jestem ciekaw co w tego bedzie mial ten klechoslaw, 20h ziemi w centrum czy może dofinansowanie na remont dachu.Się nie dziwię,w polsce trzeba kombinować.

autor: Lewicowy Chudzielec, data nadania: 2010-12-01 23:40:59, suma postów tego autora: 9

...

A jutro Kalifat Nadwiślański.

autor: Marek, data nadania: 2010-12-01 20:38:23, suma postów tego autora: 1715

Strasznie kośćiół katolicki

był zasłużony w walce o Polskę podczas zaborów,do tego stopnia że Kosćiuszko powiesił kilku biskupów za kolaborację z Rosją.A który to prymas 18 kwietnia 1889 w Częstochowie poświęcił pomnik Aleksandra ||.

autor: ajde, data nadania: 2010-12-02 11:50:17, suma postów tego autora: 291

to ciekawe ćwiczenie erystyczne

Pobawiłbym się jeszcze w to trochę, ale czas mnie goni;-(.
Miałbym jeszcze sporo "argumentów" na obronę kościoła. I to takich miażdżących ;-)
Fajna zabawa i obowiązkowe ćwiczenie dla przyszłych polityków. Czyli nauczyć się obrony czegoś w co sami nie wierzymy. Widzę, że niektórych udało się nawet podpuścić, mimo mej reputacji;-). Niestety wybrałem zły moment, bo nie mam dziś czasu się dalej w to bawić ;-( ... a mój sarkazm z łaciną nie został nawet zauważony...

autor: sierp_i_młot, data nadania: 2010-12-02 14:25:17, suma postów tego autora: 6205

Dodaj komentarz