Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Stanowisko Rosji wobec wydarzeń w Egipcie

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

W

czerwcu 1967 i październiku 1973, Egipt już wyszedł na pomocy moskiewskiej jak Zabłocki na mydle. Żołnierze egipscy, uzbrojeni przez Moskwę,gubili nawet buty, uciekając przed Izraelczykami.
Nie komentuję już wypowiadania się o demokracji przez funkcjonariusza terrorystycznej dyktatury.

autor: ABCD, data nadania: 2011-02-03 20:01:03, suma postów tego autora: 20871

Godne uznania stanowisko.

Zwraca uwagę na kwestie społeczno - ekonomiczne i socjalne. Właśnie głownie o to walczą Egipcjanie. Chcą równiejszego podziału dóbr i większego udziału w podejmowaniu decyzji. Ale to przydałoby się również w Rosji, o czym Ławrow niestety nie wspomniał. Może sami Rosjanie mu wreszcie o tym przypomną! Ale ni kartką do glosowania, bo ta z reguły zwodzi.

autor: steff, data nadania: 2011-02-03 20:11:30, suma postów tego autora: 6626

Ej, no co ty steff

a ja myślałem, że w Rosji tak jak i w Chinach, Libii, Białorusi itp. nie ma biednych, bezdomnych i bezrobotnych, ogólnie mówiąc, nie ma niczego.

autor: Crystiano, data nadania: 2011-02-04 10:24:55, suma postów tego autora: 1590

Można

zaobserwować próby lansowania mitu Rosji jako mocarstwa "antyamerykańskiego" i "antyimperialistycznego", które bohatersko walczy przeciw "złu kapitalizmu".
Dzieje się to w tym samym czasie, gdy Polska została wprowadzona przez rosyjskich kontrolerów lotu "na kurs i na ścieżkę" do strefy wpływów Kremla.
Czy chodzi o to, żeby jakas choćby niewielka grupa naiwnych zareagowała na hasło: brońmy Rosji! Wygwizdać polskich prawicowych rusofobów!
Nieładnie to wygląda.

autor: ABCD, data nadania: 2011-02-04 12:32:25, suma postów tego autora: 20871

A/BCD

" brońmy Rosji! Wygwizdać polskich prawicowych rusofobów!
Nieładnie to wygląda"

a odwrotnie to już Ci się podoba? Mnie podoba się tu akurat to, co Tobie się nie podoba. Więc przyjmuję, że Ty nie masz racji.

autor: nana, data nadania: 2011-02-04 13:08:45, suma postów tego autora: 4653

Dodaj komentarz