Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Nepal: Komunista na czele rządu

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

Komunizm

A niektórzy już ogłosili śmierć komunizmu. To muszą być ci którzy poza Priwislinskij kraj głowy nie wystawiają.

autor: mlm, data nadania: 2011-02-06 00:21:55, suma postów tego autora: 4284

***

Mam rozumieć, że Nepal będzie iskrą, która rozpęta światową rewolucję?

autor: Piotr Kuligowski, data nadania: 2011-02-06 02:39:44, suma postów tego autora: 620

P. Kuligowski

Nie można wykluczyć, że tak będzie. Dobra tej ziemi trzeba równiej dzielić. Inaczej takie wydarzenia jak na Północy Afryki będą nas nieustannie nękać i przynosić wielkie nieszczęścia. Komuniści zaś potrafią dobrze to robić. Nie budują apartamentowców, gdy nie ma mieszkań, nie zostawiają odłogów, gdy nie ma co jeść,itd,itd

autor: steff, data nadania: 2011-02-06 15:39:17, suma postów tego autora: 6626

***

A gdy nie ma co pić, zalecają ludności nawet czerpanie wody z jezior, znajdujących się na poligonach, na których dokonuje się próbnych wybuchów jądrowych.
(Polecam film "Napromieniowani")

autor: Piotr Kuligowski, data nadania: 2011-02-06 15:43:27, suma postów tego autora: 620

P. Kuligowski

A może jeszcze producentów tego filmu wskażesz?

autor: steff, data nadania: 2011-02-06 16:25:54, suma postów tego autora: 6626

Rzeczywiście,

film nie był zrealizowany przez producentów radzieckich, więc to pewnie tylko stos burżuazyjnych kłamstw. Nie warto się przejmować takimi głupotami, prawda?:)

autor: Piotr Kuligowski, data nadania: 2011-02-06 16:28:28, suma postów tego autora: 620

PK - tytułem uzupełnienia

Jeżeli oni też taką wodę piją, to co do zasady wszystko jest w porządku. Bo widzisz oni mieszkali na tych samych osiedla jak wszyscy, więc i wodę pili tą samą. Nie sądzę, aby w przyszłości było inaczej.

autor: steff, data nadania: 2011-02-06 16:35:59, suma postów tego autora: 6626

Raczej niekoniecznie.

Testy nie były wykonywane wtedy, kiedy wiatr mógł zanieść radioaktywne cząsteczki w stronę koszar wojskowych. Dokonywano ich jedynie wówczas, gdy były one znoszone w stronę miasteczek, położonych 45-80 km od poligonu.
Władze zdawały sobie z tego sprawę, umyślnie traktując okoliczną ludność jak króliki doświadczalne.
PS. Podobnie zresztą przez jakiś czas postępowały z ludnością indiańską władze amerykańskie. Oba reżimy miały - wbrew pozorom - sporo wspólnego.

autor: Piotr Kuligowski, data nadania: 2011-02-06 19:20:58, suma postów tego autora: 620

P.K.

A właśnie miałem cię o tą ludność indiańską zapytać. Ale nie muszę, bo post twój przeczytałem do końca. Nie jesteś fanatykiem lecz humanistą. Klawo!

autor: steff, data nadania: 2011-02-06 20:02:20, suma postów tego autora: 6626

Dodaj komentarz