Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Rosja: Moskwa jest terroryzowana przez telefon

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

...

Imperium, które boi się telefonów.

autor: Marek, data nadania: 2011-02-06 16:56:00, suma postów tego autora: 1715

A jednak Związek Radziecki takich problemów nie miał.

Moskwa była bardzo spokojnym i bezpiecznym miastem, choć rzeczywiście była wówczas stolicą wielkiego imperium, bo dziś nią na pewno nie jest.

autor: steff, data nadania: 2011-02-06 18:21:04, suma postów tego autora: 6626

...

Wszystkiemu winny... Alexander Graham Bell.

autor: wloczykijas, data nadania: 2011-02-06 18:39:51, suma postów tego autora: 961

O

co tu chodzi?
Putin straszy terroryzmem, bo przygotowuje fazę jeszcze ostrzejszego terroru wobec opozycji i mediów?
Czy pewne struktury biznesu i służb specjalnych mają już dosyć Putina i chcą go oslabić?

autor: ABCD, data nadania: 2011-02-06 19:52:10, suma postów tego autora: 20871

mam nadzieję, że ich wyłapią i ukarzą tak, jak to robią za takie rzeczy w USA

w tym przypadku Rosja i Putin powinni zrezygnować z typowej dla nich łagodności i szukania okoliczności łagodzących dla sprawcy.

autor: nana, data nadania: 2011-02-06 22:20:02, suma postów tego autora: 4653

!!!

To Jarek Kaczyński robi odwet za zamach smoleński :D

autor: socjalpatriota, data nadania: 2011-02-07 02:25:34, suma postów tego autora: 471

"rosja

i Putin powinni zrezygnować z typowej dla nich łagodności"

Genialne:):) I generalnie niech żyje nam towarzysz stalin co usta słodsze ma od malin:)

autor: maciej stanczykowski, data nadania: 2011-02-07 11:11:52, suma postów tego autora: 899

no i widzisz, Stanczykowski

zupełnie nie panujesz nad własnymi myślami.


" I generalnie niech żyje nam towarzysz stalin co usta słodsze ma od malin:)

autor: maciej stanczykowski"

to ty napisałeś mając zamącone w głowie, że to ja tak mogłabym myśleć. Czy jesteś w stanie zrozumieć przynajmniej to, co sam wypisujesz? Przypisywanie komuś własnych poglądów może wydawać się zabiegiem sprytnym, ale tylko dla samego przypisującego. Dla wszystkich innych jest on idiotą obnażającym niechcący własne poglądy. Bo gdybyś takich poglądów nie miał, to byś tak nie myślał, ba! nawet do głowy by ci coś takiego nie przyszło. Ale w głowie to masz, lecz kodując to jako naganne usiłujesz przypisać to innym. Nic z tego. Ten syf co masz w głowie jest wyłącznie twoim własnym syfem.

autor: nana, data nadania: 2011-02-07 13:59:13, suma postów tego autora: 4653

Wybacz

Nano ale po ludowym oburzeniu mas i zawezwaniu cara do rezygnacji z łagodności z jakiej jest powszechnie znany nic więcej nie przyszło mi do głowy:)

Staram się generalnie szanować fakt, że żyjesz we własnym świecie zjawisk społecznych aktualnych i minionych. Tu studentów do nauki zapędzisz. Tam rozczulisz się nad wielkością byłej republiki Rad. Bądź wspomnisz jak w kokardce cudownie wam było gdy 1 maj 1 majem był. A wszystko opatrzone anegdotami z życia wsi spokojnej wsi wesołej.

Ale tym razem nie mogłem się powstrzymać. Jeszcze raz przepraszam. :)

autor: maciej stanczykowski, data nadania: 2011-02-07 14:41:30, suma postów tego autora: 899

ja obstawiam

konflikt GRU - FSB. Zwlaszcza, ze Puti aresztowal ostatnio oficera GRU, walka o wladze chyba jednak trwa. Pytanie- kto kogo... Zobaczymy tez czy tarcia na linii Miedwiediew- Putin to tylko sciema, czy tez prezydent rzeczywiscie sie rozbrykal. Jezeli nie- to po prostu robia atmosfere pod najblizsze wybory

autor: MJ, data nadania: 2011-02-07 15:21:29, suma postów tego autora: 1280

to jest właśnie twój problem, Stanczykowski, że własną pustkę wypełniasz cudzym życiem

gdyby twoje życie nie miało aż tylu białych plam i regionów nietkniętych przez twoje myśli, do głowy by ci nawet nie przyszło oceniać kogoś w kontekście własnych upodobań.

Nie zmienia to faktu, że Stalinem zachwyciłeś się ty, i to w dodatku jego malinowymi ustami. Nie wiem, co Stalin na to, ale mnie to nie przeszkadza.

autor: nana, data nadania: 2011-02-07 15:21:53, suma postów tego autora: 4653

A o Stalina się kłóćcie.

Był rzeczywiście przez swoje pokolenie kochany. Kiedy zmarł, łzy płynęły szeroko, również w Polsce. O Chruszczowie, który zaczął go opluwać, nikt nie wspomina. A jego tak... Choćby wasz spór jest tego potwierdzeniem. A i Rosjanie go dotąd dobrze wspominają. Wygrywa wszystkie rankingi.

autor: steff, data nadania: 2011-02-07 16:31:03, suma postów tego autora: 6626

Obawiam

się nano że nie do końca zrozumiałaś co chciałem przekazać:) Obawiam się steff, że ty także wrabiając mnie w polemikę o Stalinie.:)

Trochę mi przykro ale w końcu to lewica.pl

autor: maciej stanczykowski, data nadania: 2011-02-07 20:40:18, suma postów tego autora: 899

Rosjanie mają niezłego pietra

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80277,9068602,Rosja_szykuje_specjalna_armie_na_Igrzyska_Olimpijskie.html

autor: Crystiano, data nadania: 2011-02-08 14:22:51, suma postów tego autora: 1590

ad maciej stanczykowski

Też kiedyś wdałem się w wymianę zdań z naną, ale zaraz zrozumiałem swój błąd - jej wypowiedziami należy się rozkoszować na odległość. Do niedawna wydawała mi się bezkonkurencyjna, ale widzę, że steff coś ostatnio wziął się na ambit i chwilami prawie ją dogania...

autor: kilpikonna, data nadania: 2011-02-08 15:21:06, suma postów tego autora: 139

Dodaj komentarz