Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Gdańsk: Nie będzie wystawy o kontenerach (akt.)

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

No i powstaje problem

Gdzie właściwie pasują zdjęcia tych brzydkich kontenerów? A gdzie pasują w ogóle same kontenery?
Może w firmie spedycyjnej? Może tirowcom przynajmniej by to nie przeszkadzało?

autor: sierp_i_młot, data nadania: 2011-02-21 00:26:01, suma postów tego autora: 6205

Czy

Te kontenery są z wielkiej płyty ? Co do miejsca ekspozycji proponuję choćby płot okalający willę na ul. Polanki w Gdańsku.

autor: morgan, data nadania: 2011-02-21 08:05:55, suma postów tego autora: 83

miło

Ciekawi mnie, co na ten temat ma do powiedzenia przyszły koalicjant PO, czyli SLD.

autor: rote_fahne, data nadania: 2011-02-21 12:01:16, suma postów tego autora: 1805

SLD jest

jak zawsze, ZA, a nawet PRZECIW :) byle plynac z pradem i nie wypasc z medialnego obiegu ;), wszak propagandzie medialnej prywatnych medialnych oszolomow, temat kontenerow tez nie pasuje do ich wizji rzeczywstosci, rodem z serialow familijnych.

autor: dyzma_, data nadania: 2011-02-21 17:10:57, suma postów tego autora: 2960

wybory coraz bliżej

Kanapie wszystko kojarzy się z SLD. Aż strach niektórym zeblec gacie...

autor: Stirlitz, data nadania: 2011-02-21 19:25:21, suma postów tego autora: 1578

Stirlitz,

takie fiksacje zdarzają się też SLD-owcom, którym wszystko kojarzy się z FSB i jej instrukcjami.

autor: ABCD, data nadania: 2011-02-21 20:04:36, suma postów tego autora: 20871

Nawet nie mówiąc o tym,

że trzeba być naprawdę ciężkim psychopatą, żeby LUDZI zesłać do takiego obozu, to ci którzy to wymyślili chyba nie zdają sobie sprawy jaką wielką katastrofę społeczną spowodują tworząc takie getta, nie mają pojęcia do czego to doprowadzi i jak to będzie wyglądać za kilka lat.
To będzie jak przedmieścia Rio de Janerio, kto widział ten wie.

autor: Getzz, data nadania: 2011-02-21 20:11:02, suma postów tego autora: 3554

Getzz, gdzieś ci ludzie muszą mieszkać

Nie wiem czy akurat takie kontenery są najlepszym wyjściem, i czy wszyscy którzy tam trafiają na to zasłużyli, ale na zdjęciu wygląda to całkiem schludnie.

autor: west, data nadania: 2011-02-21 21:04:04, suma postów tego autora: 6717

Getzz

myślę, że mają pojęcie, ale mają to w d..., albo nawet inaczej - to się po prostu im opłaca

autor: sierp_i_młot, data nadania: 2011-02-21 21:40:24, suma postów tego autora: 6205

BCD

O FSB, Putinie i innych antychrystach to raczej ty spłodziłeś gros ze swoich ponad 15tyś. postów. Ale nic to dziwnego u dawnych czerwonych pająków, którzy po transformacji stali się krzyżakami, rzucając jedną legitymację dla innej. Tacy zawsze usiłują być bardziej papiescy od papieża, stąd pewnie kojarzenie wszystkich i wszystkiego z "imperium zła". Innymi słowy, od neofitów z czerwonymi plamami na ich brunatnym życiorysie obroń nas Panie... o ile jesteś i cię ten ziemski bajzel cokolwiek obchodzi.

autor: Stirlitz, data nadania: 2011-02-21 22:04:43, suma postów tego autora: 1578

Stirlitz ja tylko tak informacyjnie

Nie ma Pana ;-( Musimy nauczyć się z tym żyć, bo bóg umarł w 2005 roku ;-(
A a propo krzyżaków o kótrych wspominasz. Dziś na tvn 24 zobaczyłem na pasku taki news - wójt czy burmistrz Szczytna żąda odszkodowania za przekazanie zamku krzyżackiego w ręce koscioła. K... oni już i zamki poprzejmowli? Krzyżackie a więc katolickie?! A kościół nasz powszechny jest spadkobiercą Urlyka von Juningena?! W takim razie czy Malbork to jeszcze muzeum państwowe? Czy Pałac Kultury i Nauki juz został im przkazany, czy dopiero jak na iglicy walną poziomą belkę i zrobią z tego świątynię, to też będzie ich?
Tak nie w temacie, ale ten zamek krzyżacki to zabytek klasy zerowej i po prostu krew mnie zalała...

autor: sierp_i_młot, data nadania: 2011-02-21 22:20:24, suma postów tego autora: 6205

sierpie

Czego się dziwisz? Niejaka Maria, znana głownie ze swego dziewictwa i poczynań syna jest przecież Królową Polski. Jej syn za to ma zostać u nas królem (i to bez strącenia z tronu mamusi). Skoro więc jesteśmy tylko poddanymi Jej Królewskiej Mości, nie dziwmy się, że Jej namiestnicy w Jej przecież imieniu biorą co się Jej należy.

"Nie ma Pana ;-( Musimy nauczyć się z tym żyć, bo bóg umarł w 2005 roku ;-("

Oj tam, oj tam. To że się nie zmieścił w 3 dni ze zmartwychwstaniem, to jeszcze żaden dowód :D

autor: Stirlitz, data nadania: 2011-02-22 13:56:23, suma postów tego autora: 1578

Ale kto jest komturem Szczytna?

Głodź?

autor: sierp_i_młot, data nadania: 2011-02-22 19:29:17, suma postów tego autora: 6205

Dodaj komentarz