Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Krosno Odrzańskie: Taczki dla burmistrza za likwidację szkół

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

A co na to $ojusz Liberalnych Dupków?

Pytam, bo jakoś nie widać ich w tym konflikcie?

Czyżby POpierali ideowych braci z PO?

autor: dzeus, data nadania: 2011-02-23 09:11:02, suma postów tego autora: 1046

problem

Istnieje coś takiego, jak dziennikarstwo. I coś takiego, jak nachalna, prymitywna i naciągana propaganda. To dwie różne rzeczy. Problemem tej strony jest zaś za mało dziennikarzy, za dużo manipulatorskich propagandzistów, którzy przynoszą wstyd normalnym dziennikarzom obywatelskim.

autor: 1234, data nadania: 2011-02-23 09:25:00, suma postów tego autora: 873

A kto to jest

NORMALNY DZIENNIKARZ OBYWATELSKI, że się tak nachalnie spytam??? Taki z "Trybuny Ludu"???
Problemem tej strony jest, że zaglądają tutaj normalni, nienormalni i przeciętni czytelnicy i komentatorzy. Robiona jest GŁÓWNIE przez AMATORÓW. To może zlikwidować portal, raz dwa czy cztery? Co byś nie musiał być narażony na anty elesdowską propagandę???

A w Krośnie ludzie się budzą... Lepiej późno niż wcale...
.

autor: Hyjdla, data nadania: 2011-02-23 12:19:18, suma postów tego autora: 5956

"wszystko chcieli zrobić po cichu!"

Nic nadzwyczajnego, rządzące k.rwy przeważnie tak czynią.

autor: Bury, data nadania: 2011-02-23 13:46:41, suma postów tego autora: 5751

linki

http://wiadomosci.onet.pl/regionalne/zielona-gora/przeciwnicy-likwidacji-szkol-maja-sojusznika,1,4191496,region-wiadomosc.html

http://wyborcza.pl/1,91446,9150413,Lubuskie__PPP___Sierpien_80_przeciwko_likwidacji_szkol.html

http://www.money.pl/archiwum/wiadomosci_agencyjne/pap/artykul/lubuskie;ppp;-;sierpien;80;przeciwko;likwidacji;szkol,164,0,776356.html

autor: SzymonM, data nadania: 2011-02-23 15:49:17, suma postów tego autora: 915

i jeszcze

jeszcze to: http://www.portalsamorzadowy.pl/polityka-i-spoleczenstwo/burmistrz-ostro-skrytykowany-przez-zwiazkowcow,13754.html

autor: SzymonM, data nadania: 2011-02-23 15:50:52, suma postów tego autora: 915

W Bytomiu władza likwiduje szkołę,

na remont której wydano niedawno 7 mln (z czego 6mln na ekologiczną i energooszczędną kotłownie). Duży budynek, świeżo po remoncie i do tego w samym centrum. Coś mi tu pachnie kadzidłem.

autor: Stirlitz, data nadania: 2011-02-23 20:01:04, suma postów tego autora: 1578

szkół, przedszkoli jest dość

dzisiaj. Być może. Tak wynika (być może) z demograficznych wskaźników. Ale zaraz znowu zacznie ich brakować. I co wtedy?
Utrzymać "placówkę" jest trudno, ja wiem. Ale czy na pewno tym uczniom będzie choćby-równie-dobrze gdzie indziej? I co będzie, jak znowu wyż się zacznie? Bo zacznie się, to niewątpliwe. Wyż z lat 80. już się mnoży i mnożyć się będzie dalej (oni już nie rodzą w wieku lat 20, ale mocno po 30.! Takie czasy!) - kto im zapewni przedszkole? Skoro teraz ludzie biją się o miejsca w przedszkolach prywatnych? I co z tymi uczniami? Znowu klasy będą liczyć ponad 30 osób? To jest nowoczesna edukacja?
O nauczycieli już nie spytam. Rozumiem, że wypasione dostaną odprawy!

autor: Gosia, data nadania: 2011-02-23 21:30:32, suma postów tego autora: 168

Pytanie co to za szkoły, na wsiach jest jeszcze sporo szkół w jakichś przedpotopowych

ruinach ze sławojką na podwórzu.
W takim przypadku rzeczywiście warto dzieci dowozić do nowoczesnych obiektów.

autor: west, data nadania: 2011-02-23 21:58:21, suma postów tego autora: 6710

Nie w temacie ale ciekawe

http://www.tvn24.pl/12692,1690349,0,1,miller-doceniony-za-podatki--liberalizm-i-ue,wiadomosc.html

W tym newsie jest tylko pomyłka, bo na pewno chodziło o działalnośc socjalną ;-) a nie liberalizm.
Hańba, no ale jakby nie patrzeć to Miller zasłużył na tę nagrodę

autor: sierp_i_młot, data nadania: 2011-02-23 22:37:34, suma postów tego autora: 6205

@ west

Gdzieś ty widział na wsiach takie szkoły? Pytam na serio. Bo np. w mojej okolicy wszystkie są takie same jak w mieście, (przynajmniej z wierzchu tak się prezentują).

autor: Bury, data nadania: 2011-02-23 22:40:55, suma postów tego autora: 5751

Niekoniecznie kadzidłem śmierdzi, Sztyrlic...

może pachnieć kasiorą nieuwłaszczonym do tej pory styropianowcom...
Szkoła jest z tradycjami, jedna z lepszych o tym profilu w regionie, wszystko świeżutko wyremontowane, a przeca PRYWATNE JEST NAJLEPSZE... ZAWSZE!!!
Nic ino brać. Nawet schylać się nie trza...
.
Bytom to ruina, strasząca widmami sypiących się zabytkowych kamienic i budowli. A tu drogi remont. Faktycznie, śmierdzi na kilometr...
.

autor: Hyjdla, data nadania: 2011-02-23 23:12:38, suma postów tego autora: 5956

wiejskie szkoły

są często lepiej dofinansowane niż te miejskie. Bo gmina biedna, więc EU dotuje. Widziałam takie szkoły: mózg się lasuje wszystkim, którzy kończyli obowiązkową edukację dawniej niż 5 lat temu: komputery, piękne sale, sprzęt sportowy i naukowy. Ale oczywiście bywa różnie, i czasem lepiej dzieci podwieźć gdzieś dalej. I teraz: znam wioskę na rubieżach, w której szkoły nie ma. Za PRL (kamyczek do ogródka apologetów i innych po Polsce Ludowej sierot) przyjeżdżał taki terenowy samochód marki no name (żartuję, jakąś markę miał, ale ja się na historii motoryzacji nie znam;)) i zawoził dzieci do szkoły. A wieczorem odwoził. Dzień w dzień, zaspy nie zaspy, śnieżyca, lód, whaterver. A od kilku lat... jak są te zaspy i inne klęski, to nie przyjeżdża. I jak pada śnieg, to dzieci do szkoły nie chodzą, bo nie mają jak. I z takim fantem co?

autor: Gosia, data nadania: 2011-02-23 23:36:57, suma postów tego autora: 168

Skąd ta metamorfoza, Gośka?

Może ty w ciąży jesteś i już o żłobkach, przedszkolach i szkołach myślisz? Gratuluję!!!
.

autor: Hyjdla, data nadania: 2011-02-24 10:14:52, suma postów tego autora: 5956

Gbybym miała taką moc sprawczą, weścior...

to bym cię w takiej wiejskiej szkole za "sławojkowego" zatrudniła. Po starej znajomości z głódziową pensją.
To takie science fiction, jak twoje bajdurzenie, wapniaku... żebyś na nic nie liczył.
.

autor: Hyjdla, data nadania: 2011-02-24 10:21:30, suma postów tego autora: 5956

No gdybyś, gdybyś... możesz to ty sobie zalać robaka :-)

Rzeczywistość nie jest wrażliwa na biadolenie spóźnionych wielbicieli tow. Edwarda.

autor: west, data nadania: 2011-02-24 11:16:14, suma postów tego autora: 6710

Mój robal pitnął ode mnie, bo nie wyrobił podtapiania, weścior.

Prywatną rzeczywistość stwarzamy sobie sami w otaczającej nas rzeczywistości...
Swoją budowano za Tow. Wicie-Rozumicie, swoją za Generała Trach-Trach, inną za Solidurnych Inaczej, wkrótce czeka nas rzeczywistość Pokolenia JPII... Strach się bać, wapniaku.
Gierek wypada tutaj jak młody bóg, nie sądzisz weścior?
(*_*)

autor: Hyjdla, data nadania: 2011-02-25 06:30:20, suma postów tego autora: 5956

Dodaj komentarz