Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Samoobrona organizuje protesty rolnicze

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

Niedawno

propagandyści PPP i Sierpnia 80 pyskowali przy każdej okazji, że współpraca - np. Ikonowicza - z Samoobroną to hańba i zdrada, bo Samoobrona współtworzyła rząd z PiS (oczywiście nie przeszkadzało to PPP współpracować z wysokim urzędnikiem tego samego rządu, z LPR, który po zakończeniu kariery w rządzie został "jednym z liderów" protestów rybaków). A teraz buzi - buzi jakby nigdy nic.

Jest wiele środowisk, z którymi się nie zgadzam, ale które szanuję za stałość poglądów. Natomiast PPP i Sierpień 80 to chorągiewka, która kręci się bez ładu i składu na wszystkie strony nawet przy prawie bezwietrznej pogodzie.

autor: Durango 95, data nadania: 2011-02-24 17:58:12, suma postów tego autora: 3848

Durango,

dokładnie to PPP tylko werbalnie podpina się pod protest Samoobrony. Jak zwykle jest za lub przeciw na lewicy.pl i ma to dokładnie takie samo znaczenie jak poparcie dla Intifady - drganie powietrza, trzepot motyla...
Tak samo ewentualne wycofanie poparcia tu i tam nie oznacza wszak wycofania zorganizowanej awangardy proletariackich mas z jakiegokolwiek realu. Taki kieszonkowy matrix Martysa.

autor: altstettiner, data nadania: 2011-02-24 19:28:07, suma postów tego autora: 1511

PPP

dałącz się do słusznego protestu a nie kalkuluje, a studenciki mogą sobie pokłapać dziobem na forum.

autor: Wilkinson, data nadania: 2011-02-24 20:50:01, suma postów tego autora: 458

upadek

Upadek potworny... propaganda tak prymitywna, że szkoda słów.

autor: 1234, data nadania: 2011-02-24 23:16:36, suma postów tego autora: 873

>>>> (11) Wilkinson - Jak może dołączać się coś

czego nie ma? Ja też się dołączam. Wilkinson, tak szczerze, widziałeś to to cos poza tym portalem i w telewizji podczas jakiejś kampanii wyborczej? Samoobronę to rzeczywiscie czsem widać, ale PPP? No szczerze, gdzie i kiedy toto widziałeś?

autor: sierp_i_młot, data nadania: 2011-02-24 23:54:58, suma postów tego autora: 6205

A cop na tę katastrofalną sytuacje TOWARZYSZE Z $LD?

Pytam, bo jakoś nie widzę by wspierali oni rolników- wręcz odwrotnie mocno ostatnio im doj...li.

autor: dzeus, data nadania: 2011-02-25 09:43:16, suma postów tego autora: 1046

He he,

że niby Altstettiner albo ja to studenciki? Zważywszy na fakt, że studia skończyłem 11 lat temu, jest to śmiała teza. I dobrze ilustruje poziom szajby zwolenników PPP.

autor: Durango 95, data nadania: 2011-02-25 13:39:02, suma postów tego autora: 3848

Lubię to!

Koniec żartów z rolników i robotników! Wszystkie autentycznie socjalne siły powinny się dziś łączyć! Nieważne czy Samoobrona czy PPP - potrzebny jest sprzeciw wobec liberalnego rządu i żałosnej opozycji PiSLD!

autor: socjalpatriota, data nadania: 2011-02-25 13:56:16, suma postów tego autora: 471

dzeus

Otóż Grzegorz Napieralski całym sercem i duszą popiera rolników. Mówisz, że nie widać? A widać poza lewicą.pl, że Ziętek popiera? Ja nie zauważyłem. No i ja też popieram! I co na to dzeus? Też popiera? Jacyśmy zgodni!

autor: sierp_i_młot, data nadania: 2011-02-25 15:09:06, suma postów tego autora: 6205

Samoobrona RP jest

i będzie się mieć coraz lepiej. Dość kłapania dziobem, czas słowa zamienić w czyn. Patriotyzm jest na lewicy, prawica nie ma monopolu na słowa-klucze jak Tożsamość czy Naród.

Narodowo robotniczy zryw :)

autor: Gniew_Niebios, data nadania: 2011-02-26 09:46:59, suma postów tego autora: 7

@Gniew_niebios

Możesz do mnie napisać na gg? 1893209? :)

Pozdrawiam!

autor: socjalpatriota, data nadania: 2011-02-26 13:11:29, suma postów tego autora: 471

Dodaj komentarz