Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

RACJA PL o ograniczeniu immunitetu parlamentarnego

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

Przyciśnięcie papla-metnarnych darmozjadów...

... jest oczywiście postulatem słusznym.
Ale cóż z tego?
Oświadczenie każdy może sobie wydać.

autor: Gniew_Niebios, data nadania: 2011-02-27 19:55:53, suma postów tego autora: 7

Tabloidy

wzywają od dawna do ograniczenia diet.
Coś mi się zdaje, że publicystyczny mentor Racji, Sławomir Janisz, przejrzał "Fakciora" i wymyślił te oświadczyny.

autor: ABCD, data nadania: 2011-02-28 09:23:06, suma postów tego autora: 20871

Prosze

Ja prosze grzecznie-niech Racja nie wyciera sobie buzi robotnikiem z "Solidarnosci".Niech powoluja sie na bylego redaktora FiM Grzegorza Piotrowskiego i swojego guru "znanego polskiego socjaldemokrate" Wojciecha Jaruzelskiego.Niech jednak nie robia z siebie obroncow dorobku Pierwszej Solidarnosci,bo maja z nia tyle wspolnego co "demokracja ludowa" z demokracja.

www.socjalpatriotyzm.salon24.pl

autor: socjalpatriotyzm, data nadania: 2011-02-28 11:22:16, suma postów tego autora: 85

Po za tym że Piotrowski nigdy nie był formalnie redaktorem FiM

(a publikować każdy może, wolny kraj), to w zasadzie masz rację, PT Soclajpatrioto. Tyle że jeżeli skłamałeś raz, to jak ci wierzyć na przyszłość?

autor: szczupak, data nadania: 2011-02-28 17:00:07, suma postów tego autora: 3747

szczupaku,

szkoda, że ofiary Piotrowskiego-Janisza już nie mogą publikować.

autor: ABCD, data nadania: 2011-02-28 20:04:58, suma postów tego autora: 20871

Klamca

Do szczupak:klamcow mozesz poszukac w panteonie swoich bohaterow.Jako wierny wyborca SLD i staly czytelnik FiM znajdziesz ich bardzo latwo.

www.socjalpatriotyzm.salon24.pl

autor: socjalpatriotyzm, data nadania: 2011-03-01 11:51:13, suma postów tego autora: 85

"solidaryzm"


Nie ma to jak wyrafinowany, "solidarystyczny", własny język lewicy...

autor: wpadla bomba do piwnicy, data nadania: 2011-03-01 18:44:31, suma postów tego autora: 487

PT Socjalpatriota jak widzę jest kolejnym do leczenia i ścisłej obserwacji

Trzeba rozstrzygnąć kwestię: zaburzenia postrzegania (nie zauważył że deklarowałem głosowanie na PPP, Rację lub Samoobronę oraz cały czas konsekwentnie atakuję eselde) czy urojenia albo inaczej mówiąc procesy wytwórcze połączone projekcją (imputuje mi popieranie tegoż eselde). Terapia będzie długa... A swoją drogą: gratulacje dla ABCD, eselduchy powoli lecz stale pną się do góry w sondażach.

autor: szczupak, data nadania: 2011-03-01 21:31:29, suma postów tego autora: 3747

Socjalpatriotyzm?

Patrzcie, nikt nie zainteresował się meritum sprawy, tylko najpierw napluto na autorów apelu a potem na siebie. A władcy chichoczą widząc jak perfekcyjnie skłócony narodek nie jest w stanie niczego z siebie wykrzesać. Każdy wisi wczepiony zębiskami w czyjeś gardło... parszywe toto.

autor: camel, data nadania: 2011-03-05 19:32:32, suma postów tego autora: 49

Dodaj komentarz