Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Lublin: Zdesperowany budowlaniec groził popełnieniem samobójstwa

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

Kolejny kaczysta, któremu nie podobają się rządy PO

A przecież dzięki Donaldowi Tuskowi rozwija się drobna przedsiębiorczość i dziś w sklepach "Wszystko po 5 zł" można kupić benzynę, chleb, cukier, makę ...

autor: Sumienie Narodu, data nadania: 2011-03-05 17:40:32, suma postów tego autora: 6199

Czy oskarżanie Tuska (nb. takiego samego etatysty jak Kaczor)

o problemy firm typu "Kowalski i syn - roboty ogólnobudowlane" nie jest czasem przejawem jakiejś obsesji?

autor: west, data nadania: 2011-03-05 19:08:14, suma postów tego autora: 6717

Jakloś tak ten budowlaniec

skojarzył mi się z Szymonem Słupnikiem. Widać na wskroś katolicyzmem skażona jestem.
Ale ten budowlaniec wdrapał się na "słup" dźwigowy, bo miał rachunki do opłacenia, natomiast Słupnik-ermita na 4 metrach kwadratowych na wys. ok 18 m - żarł, srał i nauczał, pewnie o bogu...
Boga nie ma w Polsce. Są dźwigi do skakania i sznury do wieszania... Może by jaki wierny z wieży kościelnej skoczył?
.

autor: Hyjdla, data nadania: 2011-03-05 22:01:59, suma postów tego autora: 5956

Lemingi

W Indiach robotnicy radzą sobie inaczej (http://lewica.pl/?id=23743). U nas mają mentalność lemingów.

autor: mlm, data nadania: 2011-03-06 00:43:19, suma postów tego autora: 4284

>>> (17) Szymon Słupnik

święty zresztą przez jakiś czas w kościele wschodnim to był klawy gość. Pod swoim słupem gromadził tysiące wiernych pielgrzymów z całego znanego ówcześnie świata, do których raz przemawiał, a innym razem obrzucał pielgrzymów świętymi ekstrementami.
Wlazł na słup i tam już pozostał do końca życia, rezygnując z uciech świata doczesnego udowodnił swą szczerą wiarę w stwórcę.
Do dziś zostało nam powiedzenie, którego entymologia wiąże się właśnie z tym ważnym wydarzeniem w historii kościoła i mówimy, że ktoś - osłupiał.

autor: sierp_i_młot, data nadania: 2011-03-06 13:01:54, suma postów tego autora: 6205

...

Obrona nieoskarżanego Tuska, to jest dopiero coś. Właśnie, nigdzie w tekscie nie zauważyłem słowa Tusk, nawet w odmianie. A może wyświetla się tekst już poprawiony, z wymiksowanym premierem?

autor: prezio, data nadania: 2011-03-06 13:14:44, suma postów tego autora: 878

Jeżeli miałeś, preziu, na myśli mój post, to odniosłem się do pierwszego

postu pod newsem.

autor: west, data nadania: 2011-03-06 14:38:19, suma postów tego autora: 6717

...

Nie wescie. To ten pan od biskupów wywarł na mnie wrażenie.

autor: prezio, data nadania: 2011-03-06 19:31:44, suma postów tego autora: 878

wcale nie do smiechu

Źle się dzieje na budowie, Mostostal zawładnął rynkiem, poddostawcy nie dostają zapłatę, mali przedsiębiorcy nie mają czym płacić swoim robotnikom, a taki drobny przedsiębiorca podatki jak niby nic musi płacić cały czas, komornik zabiera się do ich konta no i stan konta 0 i spróbuj cos z tym zrobić, i robotnik i drobny przedsiębiorca są w pułapce, a sądy w Polsce to taki mały Polski żart. Jeszcze aby było fajniej obniżyli budowlanym stawki tłumacząc się podwyżką VAT.

autor: Margo, data nadania: 2011-03-07 11:21:15, suma postów tego autora: 627

Dodaj komentarz