Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Sławomir Broniarz: "DGP" kompromituje się w oczach nauczycieli

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

brawo znp!

Mam tylko jedno zastrzeżenie. Pan Broniarz wypomina redaktorowi Wróblewskiemu zarobki. A ile zarabia pan Broniarz? Bo jako szef jednej z największych centrali związkowych wcale nie musi być biedniejszy od pana redaktora.

autor: nosferatu, data nadania: 2011-03-06 22:36:45, suma postów tego autora: 465

fajny tekst

Dobrze, że ktoś przypomniał, że nauczyciel to nie tylko "zawód z powołania", ale przede wszystkim pracownik najemny.

autor: wpadla bomba do piwnicy, data nadania: 2011-03-07 09:15:12, suma postów tego autora: 487

Precz ze sprzedawczykami rodem z Związku Niedojdów Polskich !!!

2 lata temu osobiście brałem udział w negocjacja między MEN, Bonim, a Związkami. Wtedy ZNP sprzedało nauczycieli, podejmując układ ZNP-rząd. W efekcie odebrano nauczycielom przywileje emerytalne.

Tyle więc warte są wypowiedzi Broniarza i jemu podobnych pseudo- obrońców. I jak czytam takie kłamstwa w ich wykonaniu, to po prostu rzygać się chce człowiekowi!
TFU!!!

A tak na marginesie, jakiś czas temu olałem pracę w polskiej oświacie na rzecz norweskiej. W Norwegii za swoje 2 miesięczne wykłady z matematyki otrzymuję zapłatę równą trzem rocznym pensjom w Polsce. I liczę tu wynagrodzenie nauczyciela z górnej tabeli.

Czy więc potrzeba coś jeszcze udowadniać, gdy mówi się o polskich wynagrodzeniach w oświacie? To są po prostu ordynarne kpiny z mądrych ludzi!
I nic więcej!

autor: dzeus, data nadania: 2011-03-10 00:26:35, suma postów tego autora: 1046

Dodaj komentarz