Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

USA: Echa decyzji Obamy o bezterminowym więzieniu bez sądu

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

widać nobel nie poskutkował :-(

Burak ben Obama nie poczuł się zobowiązany :-(
Myślę, że w tej sytuacji światu pozostała juz tylko ostatecza forma nacisku - trzeba go koniecznie beatyfikować!!!

Santo subito Obama!

autor: sierp_i_młot, data nadania: 2011-03-08 20:37:03, suma postów tego autora: 6205

A tak się cieszyłem, że zwyciężył...

Władza jednak szybko zeszmaca, szczególnie wówczas, gdy musi służyć kapitałowi.

autor: steff, data nadania: 2011-03-08 21:08:59, suma postów tego autora: 6626

Beatyfikacja Obamy poszłaby bardzo gładko

O heroiczności jego cnót zaswiadczyliby polscy posłowie, a świadkiem cudu uzdrowienia całego narodu irackiego a nie jednego pingina, byłby ABCD.

autor: sierp_i_młot, data nadania: 2011-03-08 23:00:16, suma postów tego autora: 6205

steff

"A tak się cieszyłem, że zwyciężył..."
To przeciwnie niz ja . Nie spodziewalem sie po nim nic dobrego, a rachunek za ten eksperyment spodziewalem sie ze bedzie wysoki

"Władza jednak szybko zeszmaca, szczególnie wówczas, gdy musi służyć kapitałowi."
Mylisz sie, Obama nigdy sie nie zeszmacil.
On zawsze byl szmata na uslugach kapitalu.
Czy nie zastanowiles sie ze nieznany facet zostaje nagle senatorem. Facet ktory nie posiadal nigdy wlasnego biznesu ktorym mogly usprawiedliwic posiadanie milionow na kampanie prezydencka. On zawsze byl finansowany a teraz poprostu placi rachunki. No i te gruszki na wierzbie obiecywane w czasie kampanii. Nabral was wszystkich: swoich wyborcow szczegolnie czarnych ktorzy liczyli na darmowa manne z nieba i was kibicujacych mu w zwyciestwie bo mysleliscie ze bedzie przeciwienstwem znienawidzonego Busha.
I to niestety jeszcze nie koniec :(((

autor: Rebel2, data nadania: 2011-03-09 03:24:18, suma postów tego autora: 3910

Iluzja demokracji burżuazyjnej

Rebel2, otóż to. Różnica między Bushem a Obamą jest jak między masłem a masłem. Na tym polega fałsz demokracji burżuazyjnej. Elity, które nie są niczym więcej jak narzędziem kapitału dzielą się na kliki, przed masami odgrywają teatr władza-opozycja a frajerzy nabierają się na to. U nas w Polsce jest tak samo. Kaczyński-Tusk, dwie twarze tego samego systemu.

autor: mlm, data nadania: 2011-03-09 08:29:22, suma postów tego autora: 4284

Wszystko schodzi na psy

Prestiż pokojowej nagrody Nobla sięgnął zera. On już mocno podupadł jak komitet noblowski zaczął nagradzać ludzi pokroju Wielkiego Analfabety.
To jakieś idiotyczne myślenie. Bo wyobraźmy sobie rok 1940. Komitet Noblowski daje pokojową nagrodę Nobla Adolfowi Hitlerowi. Noblista Adolf Hitler czuje się zakłopotany i wycofuje się z Polski, Francji, Belgii, Holandii, Danii i Norwegii.
Postanawia również, że w Oświęcimiu nie powstanie obóz zagłady, a dziś jest nam znany tylko z rozwoju przemysłu chemicznego w tym mieście.

autor: sierp_i_młot, data nadania: 2011-03-09 11:29:59, suma postów tego autora: 6205

Porównanie jest oczywiście naciągane

Ale chciałem w ten sposób tylko zaznaczyć, że nie dlatego ktoś wywołuje wojny bo mu nagrody Nobla nie dali.

autor: sierp_i_młot, data nadania: 2011-03-09 13:08:39, suma postów tego autora: 6205

mlm - też tak myślę.

Ale chciałem wierzyć, że może być inaczej. I jak tu sięgnąć po kartkę do głosowania. Jednak większość Polaków - to mądrzy ludzie. I jeszcze ta wolność mediów. W związku z Libią jest jej tyle, ile ma ten, kto szuka kruszyn chleba na śmietniku. Tak... Bo ropę trzeba odebrać Libijczykom, by przekazać swoim korporacją. I wszystko jest temu podporządkowane, nawet zbrodnie pułkownika, które nie umywają się do tych z Iraku i Afganistanu, żeby już daleko w historię nie sięgać, choćby do Hiroszimy i Nagasaki.

autor: steff, data nadania: 2011-03-09 16:52:17, suma postów tego autora: 6626

steff

Jezeli juz siegasz w historie to dla przyzwoitosci oprocz Hiroshimy i Nagasaki nalezy wpomniec Normandie i te "kilka " protoplastow Gazow: Studebakery, czy Willysy dostarczne do Murmanska lacznie z tysiacami ton innych materialow wojennych

A jezeli chodzi o Libie to uwazasz ze NATO powinno stanac po stronie Kadaffiego czy rebeliantow?
I moze jeszcze podasz jaki procent ropy eksportowany jest do USA a jaki do zjednoczonej Juropki.
Zobaczymy to ma wieksze zainteresowanie w ropie Libijskiej

autor: Rebel2, data nadania: 2011-03-10 03:53:25, suma postów tego autora: 3910

Dodaj komentarz