Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Egipt: Komuniści będą działać otwarcie

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

no to mają teraz mozliwość...

...jakiej nie mieli za nasera

autor: tyvodar legocki, data nadania: 2011-03-16 16:13:41, suma postów tego autora: 849

Widzę,

że będę mia szansę powstać w Egipcie. Bardzo mnie to cieszy.
REŻIM TOTALITARNY

autor: ABCD, data nadania: 2011-03-16 17:11:30, suma postów tego autora: 20871

Notabene,

ostatnio ujawniono, że w roku 1940 komuniści torturowali polskich jeńców wojennych przed rozstrzelaniem ich w miejscach zagłady.
Oto tradycja, do której nawiązuje egipska partia komunistyczna.

autor: ABCD, data nadania: 2011-03-16 18:01:30, suma postów tego autora: 20871

Egipt

To nawet jesteśmy już za Egiptem w reprezentowaniu lewicowych ideałów na scenie politycznej kraju.

autor: mlm, data nadania: 2011-03-16 18:24:23, suma postów tego autora: 4284

To dobrze, że egipscy komuniści się organizują.

Kaddafi przesuwa się na lewo. Zapowiada nawet, że otworzy swe granice Chinom do inwestowania.. Może rzeczywiście Afryka zacznie uwalniać się od zachodniego ciężaru, co sprawi, że z pożytków nasze planety będziemy równiej korzystać?

autor: steff, data nadania: 2011-03-16 21:30:32, suma postów tego autora: 6626

PERMANENTNA REWOLUCJA ŻYJE

Tradycyjne silne wpływy licznych międzynarodówek wśród egipskich i tunezyjskich gastarbeiterów odczuwalne są już w Libii.
W Jemenie i Bahrajnie nikogo nie dziwi, że mury Kairu, Benghazi, Tunisu i Trypolisu ze środy na czwartek pokryły się komunistycznymi hieroglifami.
To znak, że permanentna rewolucja żyje.

autor: BB, data nadania: 2011-03-17 11:02:42, suma postów tego autora: 4605

steff,

a ja myślę, że jeszcze tydzień, dwa i Kadafi przesunie się bardzo wysoko do góry.
Do nieba. Tam, gdzie czekają na niego jego antyimperialistyczni towarzysze walki: Ceausescu, Saddam i Milosevic.

autor: ABCD, data nadania: 2011-03-17 13:07:20, suma postów tego autora: 20871

ABCD

Nie jest zatem takim draniem, za jakiego go mają korporacje kapitałowo - naftowe, skoro mu dajesz miejsce obok najwyższego. Masz rację, Miloszewic i Sadam już tam są. Niestety, słyszałem, że tobie wyznaczone zostało malutkie a więc bardzo ciasne miejsce w kotle Busha u Lucyfera.

autor: steff, data nadania: 2011-03-17 20:36:08, suma postów tego autora: 6626

ABCD

Widzę, że pomijasz niewygodne fakty. W książce "Hegemonia albo przetrwanie" Noam Chomsky twierdzi, że w ostatnich latach swoich rządów Ceausescu był popierany przez USA. Był też poważany m.in. przez M. Thatcher. Również S. Husajna popierali Amerykanie w wojnie z Iranem. Zaś Kaddafi w ostatnich latach obrał kurs antyterrorystyczny, zdobywając zaufanie Waszyngtonu.

autor: V.C., data nadania: 2011-03-17 20:46:18, suma postów tego autora: 1134

W końcu u takich np. Czechów działają otwarcie

i mają ludzi w parlamencie. Oburzałoby mnie to, gdyby nie fakt, że nasza prawszawica stawia Pepików jako wzorzec dobrej dekomunizacji i lustracji, LOL.

autor: szczupak, data nadania: 2011-03-17 21:18:41, suma postów tego autora: 3747

Dodaj komentarz