Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Katowice: Górnicy okupują siedzibę KHW S.A.

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

historia

Już jakby gdzieś pisano o Szczepanie Kasińskim z Sierpnia `80:

http://cia.bzzz.net/sojusznik_sierpnia_80_skazany_za_negacjonizm

autor: 1234, data nadania: 2011-03-16 18:14:17, suma postów tego autora: 873

Teraźniejszość

Rozumiem że PIS i jego bojówka (Solidarność bez dodatków) przyłączą się do protestów przeciw dewastacji majątku narodowego. Prawda, panowie Duda i Kolorz?

autor: szczupak, data nadania: 2011-03-16 21:29:04, suma postów tego autora: 3747

atomy

Ale już na poważnie... bez żartów... dlaczego nie piszecie o Japonii. Przecież wszyscy, czy z lewicy, czy z prawicy, powinni protestować przeciwko temu atomowego syfowi, który nam rządy chcą wciskać na nasze nieszczęście. Wspólnie chrońmy planetę.

autor: 1234, data nadania: 2011-03-16 21:57:43, suma postów tego autora: 873

punkt widzenia

Walczcie. A jak wywalczycie i staniecie się pracodawcami, zarządcami, decydentami -podepczecie kodeks pracy i dokończycie dzieła zniszczenia.
Za rządów AWS straciło pracę 100 tys. górników. Właśnie Solidarność wyzwoliła ewolucję w takim kierunku, żeby bogaci stali się jeszcze bogatsi, a biedni jeszcze biedniejszymi. Solidarność zaatakowała wszelkie zdobycze społeczne:
nacjonalizację przemysłu,
prawo do pracy,
służbę zdrowia,
szkolnictwo itd.
Bywa, że związek zawodowy zatrudnia. Na tym portalu opisywano perypetię redaktorów dla których pracodawcą był WZZ. Kodeks pracy poszedł wtedy spać.

autor: Z.K. z OZB, data nadania: 2011-03-17 17:49:54, suma postów tego autora: 356

Szczupaku,

Solidarność do niczego nie musi się przyłączać, bo była jednym z inicjatorów obecnego protestu. To tylko autorzy tego newsa na niniejszym portalu stają na głowie, żeby każdy pracowniczy protest przedstawić jako autorską inicjatywę Sierpnia 80. Konia kują, żaba nogę podstawia.

autor: Durango 95, data nadania: 2011-03-17 22:31:13, suma postów tego autora: 3848

a gdzie

obszerne komentarze dyżurnego młota ? licznik bije kolego, za niedługo cię prześcignę

autor: oloo, data nadania: 2011-03-18 20:00:06, suma postów tego autora: 13

Procenciku

Ten news nie dotyczy pypypy, a mnie związki zawodowe i górnicy naprawdę interesuja tyle co zeszłoroczny spalony w mojej kotłowni wegiel.
Niech się tam tłuką, palą opony, wybijają szyby, jeżdżą sobie alfami, wakacje spędzaja w Soczi albo Warnie... itd. Nie mój problem, jak są durnie co na to płacą. Dla mnie jest ważne tylko, że nie chcą mną rządzić. ufff!

autor: sierp_i_młot, data nadania: 2011-03-18 20:43:50, suma postów tego autora: 6205

Dodaj komentarz