Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Japonia: Dramat trwa

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

zieloni

Wyczytałem w sieci, że Cohn-Bendit - jeden z reprezentantów Zielonych, opowiada się za pełną prywatyzacją elektrowni atomowych. Co na to polscy Zieloni? Przecież to kompromitacja tego człowieka, jeśli to prawda?

autor: 1234, data nadania: 2011-03-17 11:06:10, suma postów tego autora: 873

Zaraz pojawi się west i uspokoi nas wszystkich pisząc,

że promieniowanie to wymysł tabloidów działających na zlecenie lobby węglowego.

autor: Sumienie Narodu, data nadania: 2011-03-17 11:43:00, suma postów tego autora: 6199

paranoja

Ja rozumiem, że Japończycy mogą się bać, ale dlaczego w Szwecji i Polsce ludzie chcą kupować jodek potasu? Przecież to głupota.

Albo z jakiej racji Niemcy wyłączają teraz swoje elektrownie? Czyżby w środkowej Europie szykowało się jakieś trzęsienie ziemi?

Chyba warto zauważyć, że przy jednym z najsilniejszych trzęsień ziemi w historii i przy czterdziestoletnich reaktorach wciąż nie doszło do katastrofy. Zagrożone jest jedynie zdrowie ekipy pracującej nad schłodzeniem reaktorów, ale dawki promieniowania, jakie otrzymują, powodują jedynie pewne zwiększenie ryzyka nowotworu w ciągu całego życia, a nie jakieś natychmiastowe zagrożenie.

autor: Mandark, data nadania: 2011-03-17 12:59:24, suma postów tego autora: 731

sumienie

A ja czekam na lewicowy wpis ze wszystko to wina Amerykanow.
Po zrzuceni bomb atomowych na Hiroshime i Nagasaki wcisneli stare i niebezpieczne elektrownie atomowe, biednej i okupowanej Japonii
Doskonale wiedzieli ze 2011 wywolaja trzesienie ziemi i zaszczepili te konie trojanskie w wielu miejscam nieszczesliwego kraju

autor: Rebel2, data nadania: 2011-03-17 14:02:09, suma postów tego autora: 3910

Spokojnie, nie będę węglowego lobbysty odrywał od ekspresowego

skuwania kafelków w łazience, w końcu one też są źródłem -jak to teraz zwykli z rosyjska określać dziennikarze - "radiacji".

autor: west, data nadania: 2011-03-17 14:44:55, suma postów tego autora: 6717

Dzisiejszą sytuację w Japonii, zachęceni przez westa do używania

rosyjskich słówek powinniśmy określić "nihil novi".

autor: Sumienie Narodu, data nadania: 2011-03-17 16:39:29, suma postów tego autora: 6199

Obniżanie ksoztów za wszelką cenę - prowadzi do nieśzczęść.

Płacą dzisiaj za to Japończycy wielkimi tragediami. Nie jest wykluczone, że my też jakąś cząstkę zapłacimy zakłóceniami gospodarczymi.

autor: steff, data nadania: 2011-03-17 17:07:31, suma postów tego autora: 6626

Dodaj komentarz