Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

USA: Głosy przeciwko interwencji w Libii

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

Nie przywiązywałbym do tych sporów większej wagi.

Oni każdą brudną robotę w ten sposób rozgrywają, że mają dla niej jastrzębie i gołębie. Ale robota się posuwa a ludzie giną, ich mienie też. Widać więc, że i w sprawie Libijskiej zbrodni stosują też te same ograne metody, oczywiście z przeznaczeniem dla publiki i dla demokracji a jakże!

autor: steff, data nadania: 2011-03-20 20:52:00, suma postów tego autora: 6626

Też mam w d... Co mówią jacyś pajace kongresmeni

To wszystko takie same ku..y, które być może nie widzą interesu USA w tej akurat wojnie, ale tak samo mają w d... Jakikolwiek naród.
Banda zakichanych hipokrytów.
Z tego kraju mogą mnie tylko zainteresować ludzie na ulicy żądający pokoju. Tym psom, których kampanie w wyborach finansowały koncerny zbrojeniowe to nie wierzę.

Ciągle z podziwem patrzę na Chiny. Największy kraj świata. Potęga gospodarcza i militarna, która poza wsparciem Korei w walce z Jankesami nigdy nie toczyła i nie toczy żadnej agresywnej napastnoczej polityki na zewnątrz swego państwa. W tym specjalizuje się wyłącznie cywilizacja łacińska.

autor: sierp_i_młot, data nadania: 2011-03-20 22:45:53, suma postów tego autora: 6205

Sierpie, z Wietnamem też nie?

A na wyspie Damanskij to Rosjanie pewnie zaczęli?

autor: west, data nadania: 2011-03-21 17:41:39, suma postów tego autora: 6717

Chiny

wsparły też znanego marksistowskiego (anty)humanistę Pol Pota.

autor: ABCD, data nadania: 2011-03-22 16:54:32, suma postów tego autora: 20871

Chiny wsparły Pol Pota po inwazji Wietnamu.

W sumie nie jestem pewien, czy Chiny, ale na pewno jakiś duży kraj.

autor: bolo, data nadania: 2011-03-22 22:35:26, suma postów tego autora: 4522

Dodaj komentarz