Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

USA traktują ratowników z 11 września jak terrorystów

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

A w

Polsce ludzie solidaryzujący się z ofiarami narodowej tragedii z 10.04 2010 są dyskredytowani i prześladowani.

autor: ABCD, data nadania: 2011-04-22 21:06:21, suma postów tego autora: 20871

w Polsce ginie dziennie na drogach w wypadkach 17 osób

czy nie są one godne miejsca na Wawelu?
Na świecie ginie rocznie 1.2mln osób, czyli jest to 3.000 osób dziennie. Gdzie dla nich pomniki? Gdzie solidarne marsze i mowy żałobne?
Co to ma być, takie wybiórcze traktowanie śmierci? przecież sama śmierć jest równa dla wszystkich. Umierasz i cię nie ma. Każdy jednakowo. Kaczyński umarł tak, jak każdy inny człowiek. Traktowanie tego wydarzenia jako czegoś wyjątkowego to przesada.

autor: nana, data nadania: 2011-04-22 23:17:43, suma postów tego autora: 4653

a może

ratownicy zaczęli mówić o tym, że wśród gruzowisk natrafiali na szczątki materiałów wybuchowych?;P

autor: Chancho, data nadania: 2011-04-23 00:18:32, suma postów tego autora: 17

Zwykła śmierć zwykłego człowieka...

A jakby tak naszego ukochanego Gajowego w lesie jakiś importowany Sasquatch poszarpał?

autor: Miś_Bucharin, data nadania: 2011-04-23 04:19:24, suma postów tego autora: 3566

Republikanie to partia kołtunów,bigotów

to wiadomo nie od dziś,ta wiadomość tylko to potwierdza


ps. ABCD gratuluje manii wielkości,nie tylko jako były członek PZPR po 1990 podjąłeś walke z komunizmem,ale teraz jesteś tak odważny jak ratownicy z WTC.Chylę czoła przed bohaterem i męczennikiem!!

autor: czerwony93, data nadania: 2011-04-23 09:11:48, suma postów tego autora: 2714

Paranoja ABCD wpływa na dyskutantów

ABCD każdą informacje wykorzystuje do opłakiwania "męczennika".Dobrze że lewica.pl nie podaje prognozy pogody.


Wracając do wiadomości , myślałem że PiS nikt nie przebije ale republikanie jankescy zaskoczyli mnie absurdalnym pomysłem.Jankes potrafi.

autor: guevarysta, data nadania: 2011-04-23 10:40:01, suma postów tego autora: 773

Bo władza..

Bo dla każdej władzy zwyczajny obywatel to TERRORYSTA!!!

Widać to chociażby w czasie kampanii wyborczych.




autor: dzeus, data nadania: 2011-04-23 11:05:59, suma postów tego autora: 1046

***

to ja z ciekawosci poprosze prognoze pogody...

autor: nikyty, data nadania: 2011-04-23 13:27:18, suma postów tego autora: 3572

.

"to ja z ciekawosci poprosze prognoze pogody..."

A więc tak, jutro nad ranem w całej Polsce przeważać będą wiatry zachodnie porywiste, pojawi się też mgła. Temperatura od dwuna...

Zaraz zaraz, mgła, to też zbyt polityczne...

autor: Paweł Ciupak, data nadania: 2011-04-23 14:21:11, suma postów tego autora: 193

guevarysto,

nie ukrywam, że cenię Lecha Kaczyńskiego i zależy mi na wyjaśnieniu powodów jego śmierci i odpowiednim jej uczczeniu.
Ty natomiast swoim nickiem honorujesz postać raczej mało poważną. Ernesto Guevara próbował obalić kapitalizm na Kubie, który jego towarzysz, Fidel Castro, teraz z wielkimi bólami wprowadza. Wynika stąd, że gdyby Castro i Guevara nic nie robili, Kubańczykom było lepiej.
Ernesto Guevara doprowadził do upadku kubański bank centralny, którym podjął się kierować, mimo iż na niczym się nie znał. Słynął z życia w spektakularnym luksusie. A robotnikom z kubańskich plantacji trzciny cukrowej nie wypłacal pensji, wieszcząc że w praca w socjalizmie powinna być przyjemnością.
Próbował też obalić panowania imperializmu amerykańskiego, organizując wycieczki do egzotycznych krajów z kilkoma słabo uzbrojonymi amatorami. Chłopi musieli błagać miejscowe wojsko, żeby ich uwolniło od tego kabaretu, mocno im przeszkadzającego w robocie i normalnym życiu.
Są hipotezy, że Guevara był postacią nie tylko śmieszną, lecz i trochę straszną, gdyż podobno lubił osobiście wykonywać wyroki śmierci (także na dzieciach). Nie jestem skłonny w to wierzyć.
Myślę, że Guevara po wystrzeleniu nawet z korkowca rozpłakałby się ze strachu.
Podczas jednej z kabaretowych wycieczek, Guevara został złapany przez Boliwijczyków. Prosił, żeby go dostarczono do Amerykanów, ktorym - według swoich obietnic - miał się przydać. Oferta ta została wówczas odrzucona.
Poźniej jednak koncerny amerykańskie wykreowały Guevarę na gadżetowego "męczennika". Wniosek, że jak kapitał wypuści, to i z kija wypuści.

autor: ABCD, data nadania: 2011-04-23 15:32:54, suma postów tego autora: 20871

A krwi dzieci katolickich Che nie upuszczał,

żeby robić z niej macę? :D

autor: Stirlitz, data nadania: 2011-04-23 17:07:18, suma postów tego autora: 1578

ABCD zamiast pleśc idiotyzmy.

Opowiedz o swojej heroicznej walce z komuną w szeregach PZPR.

autor: polak17, data nadania: 2011-04-23 19:26:55, suma postów tego autora: 1297

./..

ABCD:
"Ernesto Guevara próbował obalić kapitalizm na Kubie, który jego towarzysz, Fidel Castro, teraz z wielkimi bólami wprowadza. Wynika stąd, że gdyby Castro i Guevara nic nie robili, Kubańczykom było lepiej."

Nie, nie wynika, bowiem jeszcze nie wiadomo, czy restauracja kapitalizmu pomoże, czy jak wcześniej zaszkodzi Kubańczykom.

autor: Miś_Bucharin, data nadania: 2011-04-23 20:17:07, suma postów tego autora: 3566

ABCD broni reżimu Batisty,oraz mafii

która zamieniła Kube w burdel,jak to się ma do "wartości" katolickich

Reszte bzdur o Che które powypisywał ABCD powinien przeanalizować psychiatra,wiele mówią o stanie umysłu autora.

autor: guevarysta, data nadania: 2011-04-24 10:41:07, suma postów tego autora: 773

Dodaj komentarz