Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Bahrajn: Napięte stosunki z Iranem

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

Czekamy

na Iran: jedną z ostatnich dyktatur w regionie.
BEN-ALI, KADDAFI, ASAD

autor: ABCD, data nadania: 2011-04-26 18:41:52, suma postów tego autora: 20871

...

Widzicie jakim jestem demokratą! ABCD wymienił Kaddafiego, a mnie pominął. Przecież wiadomo, że jestem proizraelski.
HOSNI MUBARAK

Widzicie jakim jestem demokratą! ABCD wymienił mnie, ale Mubaraka już nie. A przecież mówiłem już dawno temu, że działam jak w Izrael w Gazie i pomagałem Zachodowi w wojnie z terroryzmem!
MUAMMAR KADDAFI

autor: PMB, data nadania: 2011-04-26 19:04:55, suma postów tego autora: 1628

Słuszna uwaga:

ja też czekam w swojej trumnie politycznej na dyktatora Iranu.
MUBARAK

autor: ABCD, data nadania: 2011-04-26 19:27:44, suma postów tego autora: 20871

...

O cholera! Ja też pragnę ujrzeć jego trumnę polityczną. Ale o tym cicho sza! Obaj zadarliśmy z zachodnim imperializmem, więc jak wytłumaczę swym zwolennikom, że tu nie stosuje się zasada "wróg mojego wroga jest moim przyjacielem"? Przecież muszę się jej trzymać bezwarunkowo, bo inaczej okazałbym się ścierwem politycznym.

Nie mogę jednak zboleć jednego: gdybym nawet się nim okazał, i tak ABCD oceni mnie surowiej niż Ben Alego i Mubaraka.
MUAMMAR KADDAFI

autor: PMB, data nadania: 2011-04-26 19:35:34, suma postów tego autora: 1628

...

Miało pewnie być "gdybym nawet się nim NIE okazał". Ale Muammar K. i tak jest ścierwem politycznym. Dlatego cieszy mnie, że międzynarodowa lewica nie zdołała wdrożyć polityki jednolitofrontowej pod hasłem "ani Kaddafi, ani imperializm". Zamierzam ją w tym wyręczyć.
OSAMA BEN LADEN

autor: PMB, data nadania: 2011-04-26 19:41:08, suma postów tego autora: 1628

iran

poszedl na konfrontacje i dostal po lapach.moze sie czegos wreszcie frakcja jastrzebi u nich nauczy :)
nie wiem skad sie bierze ze w bahrajnie wiekszosc to szyici?w iraku wiekszosc szyici,w jemenie wiekszosc szyici niedlugo sie dowiem ze w ksa albo jordani to wiekszosc szyici :)
w bahrajnie podzial zupelnie inaczej wyglada niz na linii szyici-sunici.tam jest podzial arabowie-persowie.persow od rewolucji chomeiniego sie namnozylo jak pchel w bahrajnie ale to nie sa bahranczycy.nie maja obywatelstw itd...
reszta gdyby nie desant saudyjski to bahrajn juz bylby w lapach iranu.ci "pokojowi demonstranci" pierwsze co zrobili to zajeli porty do ktorych juz plynely statki z iranu z bronia.statki przejeli saudyjczycy juz na wodach bahrajnu.
pewnie zaczna sie deportacje persow z bahrajnu.ciekawe gdzie?pewnie do afganistanu tam przeciez "demokracja" :)))

autor: pazghul, data nadania: 2011-04-27 00:32:49, suma postów tego autora: 1489

PMB

Nie załapałeś na wycieczkę do Tunezji z Lechem Wałęsą, a już wybierasz się do Libii i Syrii?

autor: BB, data nadania: 2011-04-28 09:05:32, suma postów tego autora: 4605

MIĘDZY WAMI REWOLUCJONISTAMI

Wałęsa: "Ja jadę tam jako rewolucjonista".

autor: BB, data nadania: 2011-04-28 10:04:07, suma postów tego autora: 4605

Dodaj komentarz