Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Hiszpania: Bezrobocie największym problemem

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

Bezrobocie

@rosnące bezrobocie jest głównym problemem dla ok. 83 proc. Hiszpanów

Polaków, Francuzów... etc.
Przypomnijmy więc, Polska Ludowa - bezrobocie 0%. Dlaczego nie wrócić do sprawdzonych rozwiązań?

autor: mlm, data nadania: 2011-04-30 20:34:57, suma postów tego autora: 4284

A

Kościół?
A rozliczenie z "faszyzmem"?
Widać, że krucjata Zapatero nie zostawiła glębszych śladow w społeczeństwie hiszpańskim.

autor: ABCD, data nadania: 2011-04-30 20:56:22, suma postów tego autora: 20871

To słowa Waszego idola Zapatero:

"Naczelną wartością socjalizmu jest wolność. Wolność, która wymaga, żeby człowiek nie bał się nagłego zwolnienia z pracy i żeby miał dużo czasu wolnego dla innych."

Buaaaahaaaa!!!!!

autor: Leopard, data nadania: 2011-04-30 22:18:43, suma postów tego autora: 431

mlm

No popatrz sam. Ci ktorzy mieli ten sprawdzony wspanialy system w pownym momencie pokazali mu srodkowy palec
A ci ktorzy klepia biede jakos nie wala tlumnie do tego raju.
Masz jakies logiczne wytlumaczenie tego nielogicznego zjawiska

autor: Rebel2, data nadania: 2011-05-01 00:50:16, suma postów tego autora: 3910

Bezrobocie

@Rebel2 Nauka już dawno to wyjaśniła. Ludzie nie są istotami racjonalnymi. Tu musiałbyś zapoznać się z pojęciem dysonansu poznawczego.

autor: mlm, data nadania: 2011-05-01 09:08:21, suma postów tego autora: 4284

bezrobocie

jako problem społeczny numer jeden to rzecz zupełnie oczywista, najściślej związana z obecnym systemem politycznym (czymś państwo w końcu musi trzymać ludzi za pysk). Moim zdaniem ważniejsze jest, że ludzie jako źródło problemów dostrzegają także klasę polityczną czy może - polityczno-urzędniczą.

autor: Bury, data nadania: 2011-05-01 12:37:03, suma postów tego autora: 5751

A ja się cieszę ;-)

Bezrobocie to dobra rzecz, bo wtedy maleją koszty pracy, dzięki czemu konsumenci mogą kupować tańsze towary. Ja mam pracę to jestem zadowolony, inni niech się wezmą za siebie ;-)))

autor: Miś_Bucharin, data nadania: 2011-05-02 03:24:56, suma postów tego autora: 3566

Dodaj komentarz