Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Lewica o zabiciu Osamy bin Ladena (akt.)

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

Świetny komentarz na Angry Arab!

http://angryarab.blogspot.com/2011/05/celebrating-death.html
Celebrating death
Nasir sent me this: "For a people who constantly attacked Arabs/Somalis/Pakistanis for celebrating death, Americans are out in force celebrating this death tonight." That made me think. Take George W. Bush: he is as hated among Arabs and Muslims as Bin Laden is hated in the US. If Bush were to die, and if there are scenes of celebration among Muslims, the US news would be disgusted and guests would be invited on TV to speak about the sickness of Muslim culture.

autor: PMB, data nadania: 2011-05-03 12:06:31, suma postów tego autora: 1628

Wiadomości w skrócie

USA coś zrobiło. Lewica niezadowolona. Za chwilę sport a potem pogoda.

autor: Dobrodziej Pracodawca, data nadania: 2011-05-03 13:32:01, suma postów tego autora: 2714

gdy rozwiązywano Układ Warszawski to NATO miało być także rozwiązane w ramach obopólnej ugody

tymczasem NATO robi akcje bandyckie na zlecenia USA.
A na Interii jest tytuł:
OBAMA NA ŻYWO OGLĄDAŁ ATAK NA BIN LADENA !!! to trzeba sobie dopiero wyobrazić: oglądał na żywo TRANSMISJĘ z zabijania ludzi! Siadł sobie przed telewizorem i się przyglądał. Jest zdjęcie i tak tekst:
Jak zapewnia specjalny doradca Obamy ds. walki z terroryzmem John Brennan, prezydent cały czas kontrolował sytuację.

- Mogliśmy monitorować w realnym czasie postęp operacji - ujawnia Brennan.

CZYLI MIELI POUSTAWIANE KAMERY?

- To był prawdopodobnie najbardziej nerwowy czas w życiu osób, które tu były. Minuty ciągnęły się niczym dni, a prezydent bardzo martwił się o bezpieczeństwo biorących udział w akcji - mówi Brennan.

A TO NIBY DLACZEGO? NERWOWY CZAS? TAK IM SIĘ SPIESZYŁO, BY ZABIĆ CZŁOWIEKA? A JAK MARTWIŁ SIĘ TEN PREZYDENT O BEZPIECZEŃSTWO LUDZI? - P O B L A D Ł ?

Biały Dom i CIA nie miały dostępu do zapisu audio, ale były w stanie odczytać inne komunikaty.

CZYLI BYŁY TO SCENY KINA NIEMEGO. CZYŻBY JANKESI ZAPOMNIELI ZAPUKAĆ DO DRZWI BIN LADENA I STAD TA BLOKADA AUDIO?

Według "Los Angeles Times" CIA dowodziło operacją z 7. piętra siedziby swojej agencji w Langley w Wirginii.

NO PROSZĘ, JAKIE TO PROSTE: SIEDZĄ SOBIE NA SIÓDMYM PIĘTRZE W SWOJEJ AGENCJI I NICZYM W GRZE KOMPUTEROWEJ NACISKAJĄ GUZIKI ZABIJAJĄC W REALU.

Po tym, jak Obama złożył swój podpis pod zgodą na operację, szef CIA Leon Panetta wydał oficjalny rozkaz rozpoczęcia akcji.

CZY SKŁADANIE TEGO WIEKOPOMNEGO PODPISU TEŻ JEST SFILMOWANE? BO W RAZIE ZMIANY KIERUNKU WIATRU PRZYDA SIĘ JAK ZNALAZŁ NA DOWÓD RZECZOWY.

Osama bin Laden, lider Al-Kaidy, został w poniedziałek zabity w Pakistanie przez oddział sił specjalnych marynarki wojennej USA.

CÓŻ TO ZA SIŁY MARYNARKI WOJENNEJ OPERUJĄCE NA LĄDZIE STAŁYM? NO,ALE SKORO JEST PIECHOTA MORSKA, TO I MARYNARKA WOJENNA MOŻE MIEĆ SWÓJ INTERES W NAPADANIU MIESZKAŃ PRYWATNYCH.

�ródło informacji: RMF

a ja mam pytanie: kto biegał tam z kamerą? czy nie było nigdzie nikogo, kto by to nagrywanie zakłócał? jak to możliwe, że byle us(ran)man może urządzać polowania na ludzi? czy jest to sygnał, że teraz każdy, kto czuje się silniejszy, może zabijać tego, kto mu podpadnie? sprawiedliwie byłoby, gdyby amerykanie północni powybijali się sami nawzajem. Ileż nieszczęść zostało by w ten sposób światu zaoszczędzone!

autor: nana, data nadania: 2011-05-03 16:05:43, suma postów tego autora: 4653

Naiwne demaskacje:

Amerykanie wykorzystywali bin Ladena jako taktycznego sojusznika przeciw okupującym Afganistan siłom Zwiazunia. Polityczna (względna) normalna.
Nie mogli przewidzieć, że po upadku Związunia bin Laden porwie się z motyka na słońce i będzie z nimi walczył.
Jak się porwał, to... wiadomo, co się stało.
Ja też nie lubię zabijania ludzi, ale bin Laden w końcu wiedział, co robi - i tym samym, czym ryzykuje - organizując zamachy.
A jeśli - według wersji hard teorii spiskowych - nWTC wysadził w powietrze nie on, tylko Bush, to mógł przecież zażądać uczciwego procesu. I wtedy żyłby jak u Pana Boga za piecem.

autor: ABCD, data nadania: 2011-05-03 19:39:05, suma postów tego autora: 20871

a co to za teoria spiskowa, że Busz latał godzinami swoim erfors łan nad USA i nie wiedział co ma

robić? Sami Amerykanie to mówili i pokazywali. Więc według tego był to zamach stanu i Busz został tym zaskoczony i tak latał, aż sytuacja została ustalona przez strony zainteresowane. Kto wie, czy nie chciał nawet pomocy od Rosji? O!!! A/BCD to wie, bo jest tajnym doradcą Buszów wszelkich oraz ich następców. Mało tego! A/BCD ma na bieżąco wiadomości z pierwszej ręki, tak go Amerykanie lubią i tak mu niezwykle mocno ufają oraz zasięgają nawet u niego opinii w tematach trudnych i zawiłych. Jasne więc się staje, dlaczego A/BCD żywi taką niechęć do ZSRR - otóż oni tam na Wschodzie wzgardzili jego usługami, na co A/BCD się obraził, i to na zawsze, rzucił legitymację PZPRu i skierował swoje gorące, acz obawiam się, że nieodwzajemnione uczucia na Zachód. Za co dostał na dobry początek szynkę szwarcwaldzką,ale mu ona nie podchodzi (lekko jednak zalatuje jakby czymś zjełczałym) i dlatego daje ją kotu. Twierdzi, że to z miłości do zwierzęcia, ale kto by tam wierzył A/BCD?

autor: nana, data nadania: 2011-05-03 20:46:45, suma postów tego autora: 4653

nana

>gdy rozwiązywano Układ Warszawski to NATO miało być także rozwiązane w ramach obopólnej ugody

o, to ciekawe. Możesz coś wiecej o tym napisać, albo podać jakieś źródło?

autor: Dobrodziej Pracodawca, data nadania: 2011-05-03 22:43:27, suma postów tego autora: 2714

nie dalej jak wczoraj Stary przeczytał mi takie zdanie z jakichś njusów po angielsku

bo ja przeglądam tylko niemieckie, a on angielskie i się wymieniamy informacjami, jak coś ciekawego. Teraz go nie ma, ale go zapytam przy pierwszej okazji. A gdy się tak mocniej zastanowię, to mam wrażenie, że przed laty też słyszałam coś na ten temat. Może dlatego nie zainteresowałam się tym bardziej wczoraj, bo było to niejako potwierdzeniem dla mnie tego, co już wiedziałam.

autor: nana, data nadania: 2011-05-04 13:45:09, suma postów tego autora: 4653

nano

A wiec jednak czerpiesz informacje z mediow ktore przeciez klamia i oglupiaja mnie ale juz nie ciebie

O odpowiedz w sprawie NATO upomne sie osobiscie i sadze ze nawet wielokrotnie

Jezeli chodzi o kamery to nigdy nie widzialas na filmach jak goscie podlaczaja sie do monitoringu ?
Pozniej jakis facet z laptopem kontroluje swiatla na skrzyzowaniu, radary samolotowe czy nawet satelity

autor: Rebel2, data nadania: 2011-05-04 16:25:35, suma postów tego autora: 3910

teraz zginie bush i obama

i zwolenicy osamy beda sie cieszyc.dwoch za cene jednego to sie nazywa biznes.

autor: Feniks, data nadania: 2011-05-04 18:39:15, suma postów tego autora: 274

Dodaj komentarz