Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Wrocław: Dyskusja w obronie publicznej służby zdrowia

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

Skoro wynik dyskusji jest narzucony z góry przez organizatorów

to o czym i po co dyskutować?

autor: west, data nadania: 2011-05-19 22:11:51, suma postów tego autora: 6717

żeby

Żeby potem dłuuuugo to opisywać...

autor: 1234, data nadania: 2011-05-19 22:37:35, suma postów tego autora: 873

PT Westcie - brałeś udział? Nie?

No to nie przeżywaj.

autor: szczupak, data nadania: 2011-05-19 22:47:08, suma postów tego autora: 3747

.

Jeżeli szpitale są rzekomo prywatyzowane po rzekomo bardzo niskich cenach, a wy chcecie by zostały oddane w ręce "załóg i lokalnych społeczności" to zróbcie zrzutkę po 10 zł i je kupcie. Chyba że boli was że wtedy szpital będzie się nazywał prywatnym i jako właściciele będziecie za niego i za długi które narobicie odpowiedzialni.

autor: misiekZ, data nadania: 2011-05-20 09:13:56, suma postów tego autora: 174

W

ostatni weekend, PiS bardzo ostro wystąpił w obronie publicznej służby zdrowia,
JarKacz domaga się dymisji Kopacz i referendum, które zablokuje plany prywatyzacyjne.
Świetnie, że ludzie z PPP myślą podobnie, ale czy nie mogliby swojej działalności antyprywatyzacyjnej kontynuować w strukturach PiS (ew. Solidarnych 2010 czy ruchu im. Lecha Kaczyńskiego).
Zatrzymamy neoliberalizm pod warunkiem, że nie będziemy rozdrabniać sił.

autor: ABCD, data nadania: 2011-05-20 11:31:31, suma postów tego autora: 20871

Dokładnie tak misiekZ

Z klawiatury mi to wyjąłeś."Zdónek przestrzegł, że grupa ludzi związana z władzą ma szanse się uwłaszczyć na majątku (ponad 200 mld)"Uwłaszczać się każdy może.Jeden lepiej,drugi gorzej.

autor: Lewy_sierpowy, data nadania: 2011-05-20 11:34:26, suma postów tego autora: 623

Służba zdrowia POwinna być w 100 % prywatna! Co państwowe jest niczyje!

POza tym nie życzę sobie żadnych przymusowych składek na ubezpieczenie zdrowotne. Ja jestem młody, zdolny, wykształcony, silny, zdrowy i niestraszne mi żadne choroby ani wypadki! Nie chcę być przymuszany do odprowadzania składek na republikę kolesiów! Za te same pieniądze, z których państwo co miesiąc mnie okrada zamówiłbym pizzę XXXXXXL! A jeżeli mohery PO zawodówkach chcą się ubezpieczać, to niech same sobie te składki opłacają w komercyjnych firmach zamiast fundować biznesmenom w czarnych kieckach helikoptery i Maybachy. Amen!

Swoją drogą lekarzem jakiej specjalizacji jest ten bolszewik Zdónek i co osiągnął w zawodzie? Ilu ludzi wyleczył i z jakich chorób? NajprawdoPOdobniej jest marnym konowałem i dlatego działa w bolszewickich organizacjach.

autor: Paszport Tefałenu, data nadania: 2011-05-20 22:55:15, suma postów tego autora: 231

PIS rząda dymisji Kopaczowej...

Niby mnie to nie obchodzi, ale ile Kaczorowi wzięli milionów od firm farmaceutycznych, którym na tej dymisji najbardziej zależy?

autor: szczupak, data nadania: 2011-05-21 15:46:06, suma postów tego autora: 3747

OMG, co za wtopcia

Miało być "żażądają". Kurde, ten "rząd" jest zaraźliwy.

autor: szczupak, data nadania: 2011-05-21 22:22:18, suma postów tego autora: 3747

Dodaj komentarz