Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Satyryczna strona o Komorowskim zamknięta

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

Deja vecu z okresu panowania Braci K.

Faktycznie, może trzeba było w w 2007 nie zmieniać rządu. Wpadanie z deszczu pod rynnę to jak widać nasz sport narodowy.

autor: szczupak, data nadania: 2011-05-21 15:59:33, suma postów tego autora: 3747

Faszyzm pełną gębą

Tylko patrzeć jak SLD-owcy, którzy nie będą chcieli przejść do PO, zostaną oskarżeni o podpalenie Sejmu RP.

autor: Sumienie Narodu, data nadania: 2011-05-21 16:15:49, suma postów tego autora: 6199

Wątpię by było to deja vu

Za prezydentury Kaczyńskiego, a to wtedy CBA ponoć tak szalało, było wiele stron anyprezydenckich. Nie słyszałem o ich zamykaniu. Znaczy się teraz jest gorzej.

autor: sierp_i_młot, data nadania: 2011-05-21 16:25:59, suma postów tego autora: 6205

Wolność słowa

Niestety, to nie pierwszy taki przypadek. Powinna się tym zająć Helsińska Fundacja Praw Człowieka oraz organizacje broniące wolności słowa. Powinno się zwalczać polityczną cenzurę. A może Lewica.pl zapoczątkuje jakąś akcję. Ostatnio aresztowano kiboli, którzy niewinnie żartowali z Tuska. Ten rząd ma taką samą obsesję na punkcie krytyki pod swoim adresem jak PiS-iory. A pozują na demokratów i wolnościowców.

autor: demokrata, data nadania: 2011-05-21 16:56:42, suma postów tego autora: 316

Brawo dla ABW i prokuratury!

Nie wolno POniżać POważnych POlityków, którzy uratowali POlskę przed kaczyzmofaszyzmem, POnieważ jest to POstępowanie wysoce niePOprawne POlitycznie!

autor: Paszport Tefałenu, data nadania: 2011-05-21 18:06:01, suma postów tego autora: 231

lewica.pl 100 lat za fronda.pl czyli co wy wiecie o faccebook

Nie chce mi się goooglać ale nie jest to pierwsza taka akcja jedynego słusznego kandydata. Podczas wyborów prezydenckich powstała na facebokku identyczna strona założona przez ludzi związanych z forum frondy która miała być odpowiedziom na identyczne profile dotyczące Kaczyńskiego i oczywiście została skasowana w przeciwieństwie do jedynych słusznych profili anty Kaczystowskich.

Ostatni Tusk spotkał się z blogerami i poinformował że w ramach bezpieczeństwa trzeba będzie ograniczyć wolność wypowiedzi w necie. Wypowiedż tą podała panorama w piątek.

A jedyny słuszny psycholog społeczny salonu Czapliński czy jakoś tak ostrzegał że :

Blogerzy stają się sternikami opinii publicznej !!!!

Podkreślam : OSTRZEGAŁ !!!!!

A i nie zapominajmy o cenzurze wprowadzanej tylnymi drzwiami pod płaszczykiem penalizacji mowy nienawiści !!!!

autor: Cud2, data nadania: 2011-05-21 18:59:32, suma postów tego autora: 3207

Ostatnio KE przedstawiła raport,

z którego wynika, że Polacy są najbardziej inwigilowanym przez służby narodem w europie. Co Kłamczyński ustanowił, z tego Tusek łatwo nie zrezygnuje. Najśmieszniejszym w tym wszystkim jest święte oburzenie prezentowane przez Kłamczyńskiego, który tą permanentną inwigilacje w tym kraju zapoczątkował.

A tak na marginesie, żarty z hrabiego pierdoły to zdecydowanie pójście na łatwiznę. Nikt tak hrabiego nie ośmiesza, jak on sam.

autor: Stirlitz, data nadania: 2011-05-21 19:11:30, suma postów tego autora: 1578

@Cudak:

Akurat strony Flądry jakoś mi nie żal, pewnie była ona tak samo prymitywna, jak i sami flądrowcy...

autor: Paweł Ciupak, data nadania: 2011-05-21 19:23:23, suma postów tego autora: 193

...

Miło w tych jakże trudnych czasach widzieć takich zdolnych uczniów. Życzę powodzenia i pozdrawiam serdecznie.
HOSNI MUBARAK

autor: PMB, data nadania: 2011-05-21 19:23:32, suma postów tego autora: 1628

ABW- następna kompromitacja!

Coś mi się wydaje, że ta agencyja w naszym kraju nie ma prawa nic wiecej robić. Co prawda istnieją ustawy nakazujące jej inne zadania, ale czy nasi okupanci na to pozwolą- wątpię.

Propunuje zbiórkę kasy na obronę tego młodego człowieka.

Walczycie o swobody dla innych płci, to może lewica na czele z $LD zdobędzie się na taki oczywisty obywatelski gest ?!

Napierdalalski, daj głos!
Kalisz podejmij się obrony!

autor: dzeus, data nadania: 2011-05-21 19:29:11, suma postów tego autora: 1046

jest jeszcze gorzej niż za PiS

Choć z drugiej strony wtedy ścigano np. słynnego bezdomnego Huberta, a po publikacjach w niemieckiej prasie Kaczyński nie przyjechał na szczyt Trójkąta Weimarskiego, który od tego czasu de facto przestał działać. Zatem w skali krajowej gorzej jest teraz, wstyd za granicą większy był do 2007 r. Ale poczekajmy, może jeszcze Platforma podpadnie Zachodowi i też jeszcze będziemy się czerwienić.

autor: Pikos, data nadania: 2011-05-21 19:36:14, suma postów tego autora: 876

POra na stronkę Bul-Komor.pl

Niech no który młody-zdolny ruszy rzyć i wrzuci w zwolnioną przestrzeń.

Te wykształciuchy są szczęśliwe tylko wówczas gdy mendy merdialne robią im POzytywny pijar. Kiedy im leci na łeb na dekiel, to sięgają PO Ochranę.
A Bul-Komorowski POwinien mieć taką stronę! Bezwzględnie! Ku pamięci i ku POtomności. Jego "aforyzmy" i wpadki dorównują wałęsowym. Do końca kadencji daleko, to może prześcigną. Nic innego PO Bulu nie POzostanie. Nie ma takiej NADZIEJI...
.

autor: Hyjdla, data nadania: 2011-05-21 19:41:20, suma postów tego autora: 5956

Czym innym jest krytyka przysłowiowego Kowalskiego a czym innym jego zniesławienie

Dlatego nie solidaryzuję się z tymi tu komentarzami.
Im mniej kto ma do powiedzenia, tym częściej sięga po
hańbiące przeciwnika epitety.
Ale użycie do tego rodzaju akcji ABW, to już gruba przesada.
Można wszakże tę sprawę załatwić w zwykłym policyjnym trybie.
Użycie do tego ABW nadaje łobuzowi fałszywą aureolę męczennika za wolność słowa, a to jest błąd polityczny,
bo nie jest to żadna wolność a jej skandaliczne nadużycie.

autor: tarak, data nadania: 2011-05-21 21:27:06, suma postów tego autora: 3283

Największy Bul to ja odczuwałem

gdy św.p prezio głaskał Irasiada,odznaczał Benhałera,śpiewał jeszcze Wolska.A bul nad bulami sprawiał mi jego uśmiech połączony z mlaskaniem,który przypominał mi "uśmiech" kobyły pochwy do bata.

autor: Lewy_sierpowy, data nadania: 2011-05-21 21:42:37, suma postów tego autora: 623

Warto przeczytać żale autora na zamkniętej stronie

Widać że to jakiś sfrustrowany pisior, nieutulony w żalu po Zimnym Lechu.

autor: west, data nadania: 2011-05-21 21:57:41, suma postów tego autora: 6717

PT Niecudzie - korzystasz z fejsbuka?

Szczerze współczuje.

autor: szczupak, data nadania: 2011-05-21 22:18:22, suma postów tego autora: 3747

Sądząc po groźbach, jakie nie

raz, nie dwa serwował nam Pg. BCD, jeśli Kłamczyński dorwałby sie znów do koryta, to ABW będzie ścigać za zimnego Lecha na internetowych forach :D

autor: Stirlitz, data nadania: 2011-05-22 09:21:04, suma postów tego autora: 1578

a może to sPISek? :)))

Mam marne zdanie o PO (zresztą o wszystkich polskich partiach mam identyczne zdanie, także o SLD - dla mnie to żadna lewica), jednak zastanawia mnie kilka rzeczy. Po pierwsze koleś chyba sam zamknął swoja witrynę (i to z hukiem, tak żeby cała Polska się dowiedziała), po drugie natychmiast pojawił się obok niego Ziobro i jego fumfel z PISu (nie pamiętam nazwiska, przyznaję bez bicia), po trzecie - zgłoszenie ponoć było od "osoby prywatnej", więc równie dobrze mógł to zgłosić jakiś PISiak, wiedząc, że prokuratura nie może odmówić postępowania w takiej sprawie, a potem to już tylko telefon do zaprzyjaźnionego dziennikarza i lawina zostaje uruchomiona. Oczywiście nie twierdzę, że tak jest, tak sobie tylko gdybam :) Tak czy siak, według mnie dobrze się stało. Może jakaś część Polski, którą uwiódł dobrym garniturem i gładką mową Don Aldtusk, się obudzi.
pozdrawiam

autor: baltazar, data nadania: 2011-05-22 11:15:33, suma postów tego autora: 31

uzupełnienie

dodam tylko, że oczywiście szybka reakcja PISiaków nie dowodzi żadnego "spisku" - byliby idiotami gdyby takiej szansy nie wykorzystali. W dwóch pozostałych przypadkach - rozkręcił to sympatyk PO lub członek tejże partii - mieliśmy do czynienia z niezaprzeczalnym kretynem :)

autor: baltazar, data nadania: 2011-05-22 11:19:07, suma postów tego autora: 31

"Znieważenie" głowy państwa.

Czy to jest na pewno XXI wiek? I jeszcze wysyłanie komuś do domu gestapo, bo popełnił takie "przestępstwo".
W ogóle skandal i cenzura. "Zwykli ludzie" mają coraz mniej możliwości do życia w tym państwie.

autor: Getzz, data nadania: 2011-05-22 11:33:51, suma postów tego autora: 3554

Donald i Bronek zawstydzili Łukaszenkę

:)

autor: Sumienie Narodu, data nadania: 2011-05-22 11:58:14, suma postów tego autora: 6199

Władza, która ściga (zamiast nie zwracać uwagi)

takie "przestępstwa" ośmiesza się sama, z własnej woli o wiele bardziej, niż wszystkie takie strony razem wzięte mogłyby ją ośmieszyć.
Zresztą jak jest osobą publiczną" to powinien być gotowy na "znieważania" i uznawać że to normalne.

autor: Getzz, data nadania: 2011-05-22 12:15:20, suma postów tego autora: 3554

baltazar

Co do sPiSku. Nadać bieg sprawie to jedno. Prokuratura musi się tym zająć, albo udawać, że się zajmuje.
Tylko trudno mówić o udawaniu, czy nawet normalnym zajmowaniu się sprawą, jeśli ABW wkracza do gościa o 6 rano, co z lubością podkreślał Ziebro na konferencji i konfiskuje mu komputer dyski itd., tak jakby to byla sprawa związana z jakimś terrorystą.

autor: sierp_i_młot, data nadania: 2011-05-22 12:20:53, suma postów tego autora: 6205

Leppera ścigano i nawet skazano za nazwanie Kwaśniewskiego "nierobem"

Być może admin Antykomora stanie się w przyszłości lewicowym bohaterem, na wzór Andrzeja :)

autor: Sumienie Narodu, data nadania: 2011-05-22 12:30:42, suma postów tego autora: 6199

procedury

Wydaje mi się, ze ABW (i nie tylko oni) zawsze wchodzi o 6 rano ze względów praktycznych - duże prawdopodobieństwo, że cel jest w domu - i psychologicznych - cel zostaje gwałtownie wyrwany ze snu i jest zbyt przerażony, by stawiać opór. To pewnie ich standardowa procedura (gdybam), pytanie, dlaczego nie połapali się kogo mają nastraszyć i za co. Pytanie zasadniczym jest, czemu zajęło się tym ABW, a nie policja?

autor: baltazar, data nadania: 2011-05-22 13:01:34, suma postów tego autora: 31

LBC

Przypominam wszystkim, że to nie pierwsza akcja rządu i prokuratury przeciwko wolności słowa w internecie. Wcześniej była strona Lewica Bez Cenzury.

autor: Roger, data nadania: 2011-05-22 13:21:35, suma postów tego autora: 514

baltazar

Nie wiem jak jest z tą 6 rano, ale to był jeden z "argumentów" przeciwko PIS, które w kampanii 2007 walki z IV RP podnosiło i PO i SLD własnie. Że jak ich wybierzemy, odsuniemy od władzy PiS to sie skończy totalitarne państwo, w którym o 6 rano ABW nachodzi obywateli.
Jeśli zaś takie mają w tym ABW procedury, to tym bardziej wtedy ten argument był nietrafiony.

autor: sierp_i_młot, data nadania: 2011-05-22 14:28:57, suma postów tego autora: 6205

Nie

ma wolności dla wrogów wolności.
Ataki na prezydenta Bronisława "Mniejsze zło" Komorowskiego są perfidną formą zagrażania demokracji liberalnej przez skrajnie prawicowy populizm i faszyzm.
Dlatego, kto podniesie rękę na prezydenta "Mniejsze zło", lewica rozumiejąca że demokracji należy bronić wspólnie z liberałami, tę rękę odrąbie.

autor: ABCD, data nadania: 2011-05-22 14:39:00, suma postów tego autora: 20871

ABCD

demokracji nie ma i można ją co najwyżej wywalczyć... ale nikt tego nie zrobi. Nawet Solidarni 2011 ;-)

autor: sierp_i_młot, data nadania: 2011-05-22 15:52:44, suma postów tego autora: 6205

BCD

Zanim spłodziłeś swój kolejny post, powinieneś przeczytać inne. Dowiedziałbyś się, że nikt tu godności hrabiego pierdoły nie broni. I tak, on był mniejszym złem. W przeciwieństwie do Kłamczyńskiego jest tylko śmieszny, nie jest za to niebezpiecznym psycholem chorym na władzę.

autor: Stirlitz, data nadania: 2011-05-22 16:15:37, suma postów tego autora: 1578

piąta szósta rano

Nie wiem, czy na serio pytacie się o ową piątą, szóstą rano, czy może tkwi w tym jakiś podtekst. ONI przecież zawsze wpadają do ludzi w tych godzinach. O tej porze doby człowiek zwykle tkwi w głębokim śnie, a wyrwany zeń nie jest w stanie szybko dojść do sobie. Mam tu więc miejsce element zaskoczenia, nieodzowny w działaniu zarówno np. pospolitych przestępców, jak i władzy państwowej. Nic w tym szczególnie nadzwyczajnego.

autor: Bury, data nadania: 2011-05-22 16:42:58, suma postów tego autora: 5751

I PO to Walesa przez plot skakal...

Przyznaje wprost - nie wiem jakie tresci zamieszczane byly na serwisie antykomor.pl
Ale jezeli autor nie przekraczal granic dobrego smaku, nie nawolywal do tepej nienawisci jak panstwo z PiS to strona w zaden sposob nie powinna zostac zamknieta!
W koncu od tego mamy politykierstwo wszelkiej masci - zeby sie z nich posmiac, bo na powaznie ich traktowac nie mozna.
Uwazam, ze prokuratura wraca do metod z czasow Ziobry.

autor: Bartlomiej Bednarz, data nadania: 2011-05-22 18:44:39, suma postów tego autora: 14

Tak mi się jakoś, baltazarze,

ten Don Aldtusk z mafią skojarzył... (*_*) A przecie Don Alt Tusk najwyżej drużynę podwórkową powinien prowadzić, a nie stać na czele mafijnego państwa.
Toteż fucha go przerasta i Ochrana robi co się jej żywnie podoba na jego podwórku...
.

autor: Hyjdla, data nadania: 2011-05-22 18:57:52, suma postów tego autora: 5956

Bartłomieju

W żadnym razie nie zgadzam się by kryterium zamykania strony było tak mętne i niejasne pojęcie jak "dobry smak". Jego brak może co najwyżej stanowić o popularności strony. A jeśli miałoby to być kryterium prawne to przepraszam bardzo, ale kto miałby oceniać czy jest czy nie ten dobry smak? Takich rzeczy trzeba unikać, bo są ocenne i dają władzy pole do nadużyć.
Nie może być mowy o żadnym zamykaniu stron bez prawomocnego wyroku sądu.

autor: sierp_i_młot, data nadania: 2011-05-22 19:39:39, suma postów tego autora: 6205

Dej pozór Hyjdlo, bo Cię jutro z rana odwiedzą chopy z ABW

:)

autor: Sumienie Narodu, data nadania: 2011-05-22 19:49:48, suma postów tego autora: 6199

Daja pozór, Sumień!!!

Zresztą jestem obyta z Ochraną. U mnie już byli, w samo południe, w 2004, jeszcze UOpki. Za Kwacha się Karolowi oberwało. Przeca wiysz, bo żech o tym pisała (*_*)
.

autor: Hyjdla, data nadania: 2011-05-22 20:29:52, suma postów tego autora: 5956

Musiało mi to umknąć, Hyjdlo

Mnie z kolei ABW wezwała kilka lat temu do Łodzi w sprawie przekrętów pewnego znanego SLD-owskiego barona, znanego z miłości do firanek w Mercedesie. No i baron poszedł siedzieć :)

autor: Sumienie Narodu, data nadania: 2011-05-22 21:41:41, suma postów tego autora: 6199

Sumienie

A to ci się udało. W takich sprawach najpierw zwykle sadzaja poszkodowanych i świadków.

autor: red spider 666, data nadania: 2011-05-22 21:58:49, suma postów tego autora: 1549

sPiSek!

A jednak "mniejsze zło", bo jak wynika z zamieszczonych tutaj komentarzy, nie masz na świecie większego zła, którego by wcześniej Kaczyński bliźniemu swemu nie wyrządził. On jest samym Szatanem, przy którym inni to tylko niewinne owieczki, które zbłądziły, ulegając jego kuszeniu. Ich za to, ani za nic innego, winić nie można, więc pisowcy nie mając innych argumentów sięgają nawet po bezbożną satyrę, by znieważyć Naszego Prezydenta. Z tym oczywiście trzeba było zrobić porządek, serce tylko boli, że dokonano tego tak niedyskretnie, po kaczystowsku, a jakże, raniąc uczucia Szanownych Obywateli.

Oj, tak. nie ma powodu bronić "hrabiego pierdoły", przynajmniej nie wprost(!), zawsze jest za to powód, by przypominać kto za tym wszystkim tak naprawdę stoi - Jarosław Samo Zło.

----

Okazuje się, że tylko klasa robotnicza może spać spokojnie, nie obawiając się najścia ABW, bo... zwykle o tej porze już nie śpi, rozpoczynając właśnie pracę. Nie wiem tylko, czy to śniących w ogóle interesuje...

autor: Miś_Bucharin, data nadania: 2011-05-23 02:31:06, suma postów tego autora: 3566

Gdyby

rządził Kaczyński do chłopaka wpadłoby CBA, ABW i wyciągnęli go o 6-ej rano z domu w świetle kamer telewizyjnych. Politycy PiS-u rozprawialiby o nienawiści do prezydenta, która jak wiemy skończyła się zamachem na jego życie w Smoleńsku, zamiast o zmianie prawa. Sam zaś prezydent zamiast się za biednym chłopakiem kazałby mu "spie....ać".

autor: bilbay, data nadania: 2011-05-23 11:33:03, suma postów tego autora: 154

Dodaj komentarz