Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Agnieszka Zakrzewicz: Europride 2011 w Rzymie - relacja

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

Towarzysze Trzeba Wybrać Stronę czyli

Homofobia vs Chamofobia

http://www.krytykapolityczna.pl/TomaszPiatek/Homofobiaichamofobia/menuid-215.html

Ad rem : trochę wstyd, że o tym, że robotnicy z fabryki Bosha dostają 800 zł na rękę dowiadujemy się z felietonu liberała z KP a nie z portalu lewica.pl

Ale widać goszysztom bliżsi są rzymscy geye niż Polscy robotnicy.

Ciekawe ilu robotników z bosha stać na drinki w 8 dnu tygodnia ?

autor: Cud2, data nadania: 2011-06-20 07:54:37, suma postów tego autora: 3207

Jeden z najważniejszych tekstów na Polskiej lewicy a ..

... a Wy o gejach !

Bez fałszywej osobistej skromności napisze, że Sławomir Sierakowski popełnił najważniejszy tekst dla Polskiej lewicy.pl od czasów listu do partii Kuronia & Modzelewskigo.

http://www.krytykapolityczna.pl/KrytykaPolitycznawmediach/SierakowskiListotwartydopartii/menuid-1.html

autor: Cud2, data nadania: 2011-06-20 08:07:12, suma postów tego autora: 3207

Sierakowski & Piątek a Robotnicy z bosha

Kiedy wreszcie ukaże się tekst o tym co lewica ma do zaproponowania robotnikom z bosha za 800 zł netto ?

A może :

Czy lewica ma cokowlwiek do zaproponowania po za dyskredytacją beatyfikacji, zoologicznym anty klerykalizmem & spazmów na temat każdego pierdu na bliskim wschodzie.

Piątek proponuje aby geje poszli do robotników z bosha!

A może goszysci z 8 dnia tygodnia poszli by w ich ślady i udali się pod Krzyż ? ( Namiot Solidarni 2010 )

autor: Cud2, data nadania: 2011-06-20 08:31:21, suma postów tego autora: 3207

...

Nieśmiało zapytam - co to ma wspólnego z lewicą? szczególnie ta Lejdi Zgaga.

autor: Marek, data nadania: 2011-06-20 09:17:06, suma postów tego autora: 1715

Sierak na ścieżkach Nowego Średniowiecza

Gdzieś na przełomie lat 90 w raczkującym w tedy jeszcze środowisku Frondy powstała idea Nowego Średniowiecza tj. że cywilizacja liberalna upadnie tak jak Rzym a w wiekach ciemnoty jedyną latarnią cywilizacji będą Chrześcijanie.

Można szydzić z tej wizji kiedy podają Nam ją Frondyści ale co kiedy coś takiego pisze Czerwony Papież Polskiej Lewicy :

Wspólnoty polityczne stopniowo zamieniają się w coś, co można by nazwać zmodernizowanym stanem naturalnym, w którym na powrót człowiek człowiekowi wilkiem. A więc może kończy się nie tylko system partyjny, demokracja liberalna, ale nawet społeczeństwo?

W odczarowanym świecie, między ludźmi zanika więź społeczna. Bronią się jeszcze wyspy, w których nie umarł Bóg i tradycja.

http://www.krytykapolityczna.pl/KrytykaPolitycznawmediach/SierakowskiListotwartydopartii/menuid-1.html

No Sierak dałeś Ognia. Szkoda tylko, że 15 lat po Frondystach ale lepiej późno niż w cale.

autor: Cud2, data nadania: 2011-06-20 09:21:12, suma postów tego autora: 3207

+

>Bez wątpienia to Gaga przyczyniła się do wielkiego sukcesu tegorocznego rzymskiego Europride, a przyjechała do Wiecznego Miasta na zaproszenie Ambasadora USA we Włoszech Davida Thornea.<
Imperializm w służbie postępu. :)

autor: Angka Leu, data nadania: 2011-06-20 10:04:27, suma postów tego autora: 3102

...

Cudak aż sprawdziłem ile kosztują drinki w Ósmy Dniu Tygodnia i okazało się, że klub już zamknięty. Kolejne represje reżymu.

autor: Marek, data nadania: 2011-06-20 12:09:44, suma postów tego autora: 1715

Smiechu warte:

przezwiska "Nazinger" używa się w kraju, w którym legalnie dziala kilka partii komunistycznych,

autor: ABCD, data nadania: 2011-06-20 12:44:08, suma postów tego autora: 20871

***

cud - byś się do roboty kiedy wziął zamiast czytać wszystkok co w sieci znajdziesz i spamować linkami

marek - co ma wspólnego... wszystko

autor: nikyty, data nadania: 2011-06-20 12:49:39, suma postów tego autora: 3572

A propos

wklejek Cuda.
Obecne hasło Krypola jest takie:
A wierz sobie i w Pol Pota (Hodża też jest cool), żebyś tylko nie popierał jedynej realnej opozycji antyliberalnej, to jest PiS-u.

autor: ABCD, data nadania: 2011-06-20 12:55:23, suma postów tego autora: 20871

...

Nie nikyty, rozczaruje cię - ma naprawdę niewiele.

autor: Marek, data nadania: 2011-06-20 12:57:46, suma postów tego autora: 1715

marek

każdy sądzi po sobie podobno:)

autor: nikyty, data nadania: 2011-06-20 13:08:57, suma postów tego autora: 3572

...

ABCD, a część redakcji KP na tenże PiS właśnie onegdaj głosowała.

autor: Marek, data nadania: 2011-06-20 13:13:10, suma postów tego autora: 1715

ABCD

Akurat z mojej wklejki ( artykuł Sierakowskiego ) to Ikonowicz mógł by się uczyć bezstronności tj, Sierakowski ani razu nie wspomina w sposób negatywny om PiS ani o braciach Kaczyńskich czy anty klerykalizmie.

Jestem wyborcom PiS ( w tym roku zagłosuje na PO bo poznałem uczciwego posła który być może mnie zatrudni jak wygra) ale w przeciwieństwie do Ciebie umiem myśleć samodzielnie.

Lis Sierakowskiego ma więcej treści niż 10 tyś Twoich komentarzy.

autor: Cud2, data nadania: 2011-06-20 13:34:21, suma postów tego autora: 3207

nikyty - homohamówa.

Tak masz racje Geje już nie są pupilkami lewicy.

Hasło Nowej Anty Roszczeniowej Lewicy :

Zanim zarzucisz komuś homofobie powiedz o swoich powiązaniach z establishmentem.

--------------------------------
Chciałem też poruszyć temat homohamówy tj. pogardy & wyższości jaką darzą homoseksualiści Nas heteryków.

Nikty jeśli widzisz 3 rzędy policji ochraniającej kolejną paradę równości to pamiętaj, że to Cud2 ze swoich podatków finansuje tą hucpę bo ....

o czym nigdy nie mówi homo lobby :

1 osoba homoseksualna przypada na 100 000 tyś osób heteroseksualnych.

autor: Cud2, data nadania: 2011-06-20 13:39:10, suma postów tego autora: 3207

Marek - zamknięte oznacza że :

zebrania ruchu lokatorskiego przeciągają się do białego rana.

autor: Cud2, data nadania: 2011-06-20 13:40:31, suma postów tego autora: 3207

Jasne, Cud,

ataki na "polskie spory o układ czy Smoleńsk" czy jojczenie o zamkniętym systemie partyjnym z dwiema głównymi "partiami prawicowymi" - to jest obiektywne stanowisko:)))
Narzekanie, że w polskiej polityce źle się dzieje, bo system, rynek, upadek wartości itd. nikomu nie grozi i nic nie kosztuje.

Opcja na rzecz zmiany wymaga poparcia realnej siły politycznej, która do zmiany dąży.

autor: ABCD, data nadania: 2011-06-20 14:15:21, suma postów tego autora: 20871

Coś pominąłęś Zychu.

Jedyna realna opozycja antyliberalna spod znaku Zyty G. Teraz jest już wszystko.

autor: Stirlitz, data nadania: 2011-06-20 15:03:45, suma postów tego autora: 1578

Może

to już trochę nudne?
Ale cieszę się, że Stirlitz tu przywędrował. Jego wypowiedzi świadczą pośrednio, że "alternatywny" Krypol istnieje również po to, zeby dostarczać amunicji propagandowej (powtarzane ad nauseam gadki o Gilowskiej i podatku spadkowym)siermiężnym agitatorom SLD.
Niestety, elektorat SLD odpływea na razie nie do PiS, tylko do PO, a tego opowieściami o Gilowskiej się nie da zatrzymać.
Tusk, połknij SLD i przestań dotować pseudolewaków, please!

autor: ABCD, data nadania: 2011-06-20 15:08:59, suma postów tego autora: 20871

Zychu nigdy się z tej Zyty

i obniżki podatków najbogatszym w kontekście pisowskiego ponoć antyliberalizmu nie wytłumaczyłeś. Pieprzoty o trenerze i zawodnikach możesz wciskać ludziom pod namiotem. Prawda jest taka, że za czasów PiS była najlepsza koniunktura gospodarcza (zasługa 4 lat ciężkiej pracy rządów SLD i wejścia do unii) a Kłamczyński dla zwykłych ludzi nie zrobił NIC. I możesz teraz wygłosić cała tyradę o KryPolu, Hodży czy Blumsztajnie - nie zmieni to faktu, że na obronę socjalnego PiSu nie masz nic poza pustymi hasłami Kłamczyńskiego na użytek kampanii wyborczej.

autor: Stirlitz, data nadania: 2011-06-20 18:33:08, suma postów tego autora: 1578

Stirlitzu,

to weźmy na przykład zwykłego człowieka z mojej rodziny, który kilka lat temu otrzymał niewielką darowiznę od krewnego. Do dziś ta osoba jest zamęczana weZwaniami z różnych jaskiń smoka fiskusa. Smok domaga się zeznań, raportów, Bóg wie czego. Straszy, że jak mu się nie zatka pyska łupnie podatkiem, że darowizna wyjdzie bokiem.

autor: ABCD, data nadania: 2011-06-20 18:49:29, suma postów tego autora: 20871

Ano właśnie:

ten smok - to dinozaur z jurajskiego parku "Peerela".
Wy, ludzie SLD, myślicie, że nalewicę mogą głosować tylko nieszczęśnicy, którzy tęsknią za czasami, kiedy kibica piłkarskiego trzymało za twarz ORMO i ZOMO, a do każdego, kto wpłacił na książeczkę PKO jakieś marne grosze poza pensją 20$, przychodzili smutni panowie z kapitanem Sową i porucznikiem Zubkiem.
Dlatego też elektorat SLD ucieka albo wymiera.
A JarKacz przekłada ideały Polski sprawiedliwej na kategorie cywilizacji nowoczesnej.
Warto przeczytrać program PiS, oglosszony w miniony weekend.

autor: ABCD, data nadania: 2011-06-20 18:54:00, suma postów tego autora: 20871

A gdzie się można z tym nowym programem zapoznać?

Serio pytam. Złudzeń nie mam :-), ale chętnie bym przeczytał. Na stronie PiS-u nie widzę.

autor: west, data nadania: 2011-06-20 19:06:51, suma postów tego autora: 6710

cud

w tym roku zagłosuje na PO bo poznałem uczciwego posła który być może mnie zatrudni jak wygra

czy to znaczy że wreszcie zajmiesz się jakąś robotą i przestaniesz spamować?:)

autor: nikyty, data nadania: 2011-06-20 18:36:37, suma postów tego autora: 3572

nikyty

Jak widzę Prawda w oczy kole. Co ?

autor: Cud2, data nadania: 2011-06-20 21:03:53, suma postów tego autora: 3207

BTW.

Że też ja dałem się nabrać na taką ewidentną prowokację i narobiłem sobie wstydu (dobrze, że przynajmniej tylko w internecie) w dziale "Komentarze" jakiś czas temu...

autor: Getzz, data nadania: 2011-06-20 22:25:21, suma postów tego autora: 3554

cud

żeby mi powiedzieć prawdę musiałbyś ją najpierw znać

argument o liczebności wynika z postrzegania demokracji jako procesu unifikacyjnego

autor: nikyty, data nadania: 2011-06-20 22:51:32, suma postów tego autora: 3572

Getzz

Jak widać po niniejszym wpisie : Wstyd nie dym w oczy nie gryzie. Ja na Twoim miejscu, po tamtej wpadce, w ogóle dał bym sobie spokój z komentarzami na lewica.pl

Na Twoim miejscu wybrał bym Onet & zmienił nicka albo w ogóle przestał korzystać z internetu.

autor: Cud2, data nadania: 2011-06-21 07:58:30, suma postów tego autora: 3207

Cudak,

a ja na twoim miejscu, zanim zaczęłabym w ogóle komentować w necie, zapisałabym się najpierw na przyspieszony kurs ortografii.
UWAGA: Cudak jest 'wyborcom' PiS-u (vide wpis w tym wątku). I ma ponadto, jak wiadomo, studia wyższe.
Ale wstyd nie dym? W oczy nie gryzie?

autor: zielona, data nadania: 2011-06-21 09:58:25, suma postów tego autora: 861

Cudoku

"Jestem wyborcom PiS ( w tym roku zagłosuje na PO bo poznałem uczciwego posła który być może mnie zatrudni jak wygra)"

Powiedz mi cudoku co przekonało cię do uczciwości tegoż posła? Czy tylko obietnica zatrudnienia, czy też poseł ów ma jeszcze inne zalety? A może zdradzisz kto to, sami ocenimy. I czyż ten wspaniał człowiek wie, że jesteś wyborcą (w l.p. ą, w l.mn. om) PiS?

autor: Stirlitz, data nadania: 2011-06-21 10:11:07, suma postów tego autora: 1578

Warto

wpisać do wyszukiwarki:
Nowoczesna solidarna bezpieczna Polska

autor: ABCD, data nadania: 2011-06-21 12:16:19, suma postów tego autora: 20871

To jest ten stary, ale dziękuję

Myślałem że prezes urodził coś nowego.

autor: west, data nadania: 2011-06-21 12:58:55, suma postów tego autora: 6710

Program

został zaktualizowany.
Programy PiS są jak system Windows: w zasadzie niezawodne, ale się je aktualizuje. Tym bardziej, że lider partii jest perfekcjonistą.

autor: ABCD, data nadania: 2011-06-21 15:19:32, suma postów tego autora: 20871

...

Windows i niezawodność to antonimy.

autor: Marek, data nadania: 2011-06-21 15:29:46, suma postów tego autora: 1715

Jest program z 2009 r., dostępny w sieci, i (podobno) jest nowy

czy tam zaktualizowany, który był hasłowo prezentowany na konferencji prasowej, ale chyba nie był publikowany. Właśnie o niego mi chodzi.

autor: west, data nadania: 2011-06-21 15:44:04, suma postów tego autora: 6710

ABCD

Ten twój krewny to chyba nie taką malutką otrzymał tę darowiznę. Jeżeli była od krewnego, to żeby powstał obowiązek podatkowy musiałoby to być ponad 9 tys. zł, ewentualnie 7 z hakiem (jeżeli to była daleka rodzina).

autor: Pikos, data nadania: 2011-06-21 16:20:28, suma postów tego autora: 876

Zychu

Masz rację. Radosna twórczość Kłamczyńskiego jest równie niezawodna co Windows. W tym przypadku to nawet Vista bez ServicePacka :D

autor: Stirlitz, data nadania: 2011-06-21 16:43:28, suma postów tego autora: 1578

Dość,

że obszerny i szczegółowy program PiS "Nowoczesna solidarna bezpieczna Polska" - to świetna odpowiedź na klituś-bajduś liberalnych i pseudolewicowych Kłamczyńskich, ktorzy wieszczyli, że PiS brakuje stanowiska w kwestiach ekonomiczno-socjalnych.

autor: ABCD, data nadania: 2011-06-21 19:41:03, suma postów tego autora: 20871

Czy finanse tradycyjnie będzie

dzierżyć Zyta? A może solidarną Polskę oprzecie o postać większego neoliberalnego kalibru czyli o Balcerowicza?

autor: Stirlitz, data nadania: 2011-06-21 22:12:22, suma postów tego autora: 1578

Balcerowicz

to miał być premierem z koalicyjnym zapleczem PO-SLD.
Notabene, kogo SLD wypromował na głównego fachowca od gospodarki? Marka Belkę, okupanta Iraku, obecnie szefa banku centralnego z nominacji Bul-Komorowskiego. Lewicowiec!

autor: ABCD, data nadania: 2011-06-22 12:49:41, suma postów tego autora: 20871

ABCD

Tak SLD Belkę wypromował, że ten będąc premierem zakładał niejaką Partię Demokratyczną. Neoliberalną, tak jak PiS i PO.

autor: Pikos, data nadania: 2011-06-22 14:30:11, suma postów tego autora: 876

I jak

SLD.

autor: ABCD, data nadania: 2011-06-22 14:59:45, suma postów tego autora: 20871

Pikos,

dla ciebie, sympatyka SLD, 9 tys. PLN - to dużo?
Przecież SLD-owski towarzysz Rywin za pośrednictwo (z takimi udogodnieniami, jak wyszynk u gospodarza) życzył sobie 17 mln dolarów. I na pewno nie zamierzał od tej sumy zapłacić ani centa podatku.

autor: ABCD, data nadania: 2011-06-22 15:03:41, suma postów tego autora: 20871

Ile PiS dostał

za ochronę udzielaną Krauzemu? Ministrowie w pisowskim rządzie biegali do niego jak pieski, a on sam miał stały dostęp do Pałacu. Może pan oligarcha stanie teraz z tobą na Krakowskim? A może wystarczy, jeśli zapłaci za namiot?

autor: Pikos, data nadania: 2011-06-22 15:38:09, suma postów tego autora: 876

Klituś-bajduś,

Koszałek-Urbanek...
Krauze nie jest oligarchą (b jest nim nie ten, kto prowadzi biznes, lecz tylko ten, kto należy do beneficjentów kapitalizmu transakcyjnego, o którym spro w wystąpieniu JarKacza z ostatniego weekendu), a Solidarni 2010 nie są strukturą PiS-owską.

autor: ABCD, data nadania: 2011-06-22 17:05:23, suma postów tego autora: 20871

Ilekroć

PiS podnosi ważny problem - np. korupcję - sympatycy SLD odpowiadają: Nic się nie da zrobić! Wszyscy są umoczeni! A najbardziej ci, którzy chcą tępić korupcję!
Ze wszystkich kłamstw, ktorymi dogorywającej opcji eseldowskiej udało się podtruć społeczenstwo, to jest najbardziej szkodliwe.

autor: ABCD, data nadania: 2011-06-22 17:14:26, suma postów tego autora: 20871

ABCD

Ile dostajecie za obronę Krauzego, który twoim zdaniem nie jest beneficjentem kapitalizmu transakcyjnego? Może jakiś procent od informatyzacji państwowych instytucji?

Solidarni nie są pisowcami, chodź wywodzą się wprost z PiS. Ciekawa logika. A może oni SLD-owcy?

autor: Pikos, data nadania: 2011-06-22 17:48:46, suma postów tego autora: 876

Eseldowski Klituś-bajduś - c.d.

Solidarni 2010 bardzo często nie byli wcześniej zaangażowani politycznie.
Nie każdy biznesmen musi być Kulczykiem. SZczególnie, jeśli do biznesowego światka nie wprowadziły go WSI.
Nie warto wierzyć w bajki Koszałka-Urbanka.

autor: ABCD, data nadania: 2011-06-22 20:12:22, suma postów tego autora: 20871

Zychu nie wierz we wszystko

co Michnik pisze w Wybiórczej. Będziesz mądrzejszy.

A Krauze oczywiście nie jest oligarchą ani beneficjentem transformacji, on do wszystkiego doszedł sam, uczciwą ciężką pracą. Jak Kłamczyński do Telegrafu :D

autor: Stirlitz, data nadania: 2011-06-22 20:31:41, suma postów tego autora: 1578

ABCD

Ale jak Rysiu łapał państwowe kontrakty za rządów SLD to pewnie był dla ciebie oligarchą. A nie, zapomniałem, ty wtedy byłeś propagandzistą SLD.

autor: Pikos, data nadania: 2011-06-24 10:39:36, suma postów tego autora: 876

Dodaj komentarz