Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Piotr Ciszewski: Dziennik Telewizyjny wrócił!

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

...

Kłamstw merdiów o ruchu Solidarni 2010 nawet nikt nie liczy, i nie zawraca sobie tym głowy, za to dla różnej maści niszowców w to graj.

autor: Marek, data nadania: 2011-09-01 13:58:38, suma postów tego autora: 1715

Koncesjonowani anarchiści

płaczą nad manipulacjami mer(d)iów, kiedy zostali przez nie poszkodowani.
Przeciw szkalowaniu przez te same me(r)dia demonstracji obozu patriotycznego nie protestowali. Od czasu do czasu nawet popierali takie dyskredytujące zabiegi propagandowe.

autor: ABCD, data nadania: 2011-09-01 14:10:33, suma postów tego autora: 20871

Kiedy

szkalowano młodzież patriotyczną, chętnie w tym uczestniczyłem.
Kiedy atakowano opozycję PiS-owską, przyłączałem się do tego na skalę swojej niszy.
Kiedy zaczęli niszczyć mnie, nikt mnie już nie bronił, bo wszyscy byli zastraszeni.
KONCESJONOWANY ANARCHISTA

autor: ABCD, data nadania: 2011-09-01 14:21:25, suma postów tego autora: 20871

Popiera nas tylko 30% mediów. To zniewolenie!

Demokrację osiągniemy wtedy gdy poprze nas 100% mediów.
UBekCD, REDAKTOR POPIEPRZALSKI, PREZES KŁAMCZYŃSKI.

autor: szczupak, data nadania: 2011-09-01 15:55:35, suma postów tego autora: 3747

Cisza

Kolejny raz wychodzi z ciebie Kali
A to ze sam manipulujesz to myslisz ze nikt tego nie zauwaza:

"bardzo często wiąże się materiał z danymi o lokatorach którzy DEWASTUJA MIESZKANIA, lub ZNECAJA się nad rodzinami, za co mają zostać eksmitowani. W ten sposób produkuje się przyzwolenie na traktowanie ludzi BIEDNYCH jak obywateli drugiej kategorii i utożsamianie ich z MARGINESEM SPOLECZNYM".

Oczywiscie ze lokatorzy ktorzy znecaja sie nad rodzinami, dewastuja mieszkania to nie margines spoleczny. To ludzie biedni. A wiec eksmituje sie tylko ludzi biednych
Prymitywnie grasz na ludzkich uczuciach

autor: Rebel2, data nadania: 2011-09-01 16:56:46, suma postów tego autora: 3910

Koncesja

ABCD ma racje, koncesjonowani anarchiści, o czym świadczą te porównania. Kiedy jakaś partia czy partyjka chce przywalić drugiej porównuje ją do czegokolwiek co ma wspólnego z PRL, to taka tradycja od 89 bez której nie obejdzie się żadna debata społeczna czy polityczna. Dopiero po obsmarowaniu PRL, można przystępować do dzieła.
To, że w czasach Dziennika Telewizyjnego, nie trzeba było organizować "marszu pustych garnków", bo ludzie nie wiedzieli co to eksmisje i wyrzucanie na bruk, to już nie ma znaczenia. Zaklęcia i plucie nad nieboszczką PRL musi zostać odfajkowane, trzeba się uwiarygodnić.

autor: mlm, data nadania: 2011-09-01 17:15:41, suma postów tego autora: 4284

w PRLu

W czasach PRL rozrzucanie ulotek nazywano "zaśmiecaniem".

autor: Roger, data nadania: 2011-09-01 20:52:29, suma postów tego autora: 514

mlm

Musisz cierpiec wyjatkowe tortury czytajac plucie na twoja nieodzalowana nieboszczke prl.
Uwazasz ze o nieboszczykach powinno sie mowic dobze albo wcale.
W tej kwestii nie wspolczuje ci

autor: Rebel2, data nadania: 2011-09-01 23:49:15, suma postów tego autora: 3910

ABCD

Kleiłem wlepki "g... prawda" w czasach gdy ty wołałeś na Cimoszewicza fenomen. Jesteś więc jedną z ostatnich osób, które mogą mówić o koncesjonowaniu.

autor: Cisza_, data nadania: 2011-09-02 07:18:50, suma postów tego autora: 2083

longlife learning

polecam lekturę:
Herbert Irving Schiller "Sternicy świadomości"
(w oryginale "The Mind Managers"),
choć ma kilkadziesiat lat coraz bardziej instruktywne.

autor: peregrinus, data nadania: 2011-09-02 12:49:23, suma postów tego autora: 141

no

Portal, który tnie wypowiedzi użytkowników wg. politycznego klucza nie powinien pouczać innych redakcji.

autor: 1234, data nadania: 2011-09-02 16:51:33, suma postów tego autora: 873

Prawda i honor

@ Rebel "Musisz cierpieć wyjątkowe tortury czytając plucie na twoja nieodżałowaną nieboszczkę PRL. "

Antykomuniści nie mają zdolności honorowej aby być w stanie obrazić PRL.

@Uważasz ze o nieboszczykach powinno się mówić dobrze albo wcale.

Przeciwnie, uważam, że o nieboszczykach powinno mówić się prawdę. Po prostu zauważam, ze im gorzej w obecnej RP (III? IV? V?), tym bardziej znęca się nad PRL, a że nie lubię kiedy kopie się leżącego, więc przywracam proporcje.

autor: mlm, data nadania: 2011-09-02 18:27:26, suma postów tego autora: 4284

[nie mają zdolności honorowej aby być w stanie obrazić]

Dobrze powiedziane (i mające zastosowanie w każdej dziedzinie).

autor: Bury, data nadania: 2011-09-02 19:10:25, suma postów tego autora: 5751

Cisza,

a kto jest aktywnym uczestnikiem blokad organizowanych przez redaktora jak najbardziej prosystemowej gazety codziennej, które w dodatku cieszą się ochroną policji?

autor: ABCD, data nadania: 2011-09-02 19:24:14, suma postów tego autora: 20871

Cisza

"dyskutuje" i konfiskuje odpowiedzi
:))))))))))))))))))))))))))))

autor: ABCD, data nadania: 2011-09-02 20:14:34, suma postów tego autora: 20871

mlm

Masz racje, powinno sie mowic prawde. Tylko ze twoja lewacka prawda o prl-u jest calkiem inna niz moja prawacka. Ty widzisz co innego a ja co innego. Ale w dalszym ciagu mowimy prawde
Identycznie jest z USA. Ty KraPol widzisz calkiem co innego niz ja Jankeso-Polak.
Problem zaczyna sie jezeli ktos nagina fakty, tworzy wlasne tzw fakty czy najzwyczajniej klamie

autor: Rebel2, data nadania: 2011-09-02 20:19:33, suma postów tego autora: 3910

Jeżeli UBekCD ma na myśli "Łżepospolitą"

to ten jeden raz napisał prawdę.

autor: szczupak, data nadania: 2011-09-02 21:52:53, suma postów tego autora: 3747

Dodaj komentarz