Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Kolejny obiecujący sondaż dla partii Palikota

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

+

Wydawca "Ozonu", poseł Platformy, przewodniczący komisji "Przyjazne (przedsiębiorcom) Państwo" - ostatnią nadzieją polskiej lewicy. :)
Żeby było śmieszniej: były poseł ale nie były liberał.
Jest dobrze ale nie beznadziejnie.

autor: Angka Leu, data nadania: 2011-09-19 14:07:10, suma postów tego autora: 3102

-_-"

Tylko skończeni idioci wierzą w to że Palikot jest lewicą. Wystarczy spojrzeć na jego program wyborczy, czysty liberalizm. Nie dziwię się że elektorat Korwina z chęcią na niego zagłosuje.

autor: Orli, data nadania: 2011-09-19 14:20:54, suma postów tego autora: 28

mikro refleksja na marginesie

Antyklerykalizmem Palikot skusi posteseldowski beton, a podatkiem liniowym młodzież polską wpatrzoną w Korwina-Mikke. Stawiam, że do Sejmu wejdzie bez problemu. Co więcej, okaże się, że Paliot to lewica. Chociaż w porównaniu z SLD to faktycznie jest lewica (choćby obyczajowa).

autor: anakonda , data nadania: 2011-09-19 14:21:53, suma postów tego autora: 126

Mój kolega z pracy,

robotnik, chce głosować na Palikota, gdyż "jest za legalizacją marihuany". Nic to, że ma program gospodarczy godny każdego liberała, nic to, że poza sprawy obyczajowe, które nie dawno jeszcze były mu dalekie (vide wywiad z Palikotem w dzisiejszym Newsweeku), z niczym innym nie wychodzi do (a niech to!) lewicowych wyborców. Mesjasz lewicy? Oj, dobrze, że bliżej mi do anarchizmu niż do tradycyjnej, propaństwowej lewicy. Przynajmniej sumienie czyste, gorzej gdybym uparłbym się głosować na "mniejsze zło". Tylko w łeb sobie palnąć!

autor: Poprawny kulas, data nadania: 2011-09-19 14:30:00, suma postów tego autora: 200

paradoksalnie

więcej głosów na Palikota to mnie głosów na PO i ułatwiony tryumf JarKacza.

autor: josip, data nadania: 2011-09-19 15:38:28, suma postów tego autora: 237

I

bardzo dobrze: w tej chwili najważniejsze jest osłabianie koalicji PO-SLD.
Platforma traci, a partia Napieralskiego ewidentnie tonie.

autor: ABCD, data nadania: 2011-09-19 15:51:44, suma postów tego autora: 20871

Jakie

stanowisko ministerialne obejmie JarKacz w gabinecie Janusza Mariana Palikota?

autor: szerszeń, data nadania: 2011-09-19 16:14:58, suma postów tego autora: 1073

...

A Palikot to lewica, że taki news się tu znalazł, grzecznie pytam.

autor: Marek, data nadania: 2011-09-19 17:04:51, suma postów tego autora: 1715

Zawsze głosowałem na lewicę. No niestety. Wobec strachu

jaki ma lewica na widok sutanny przyjdzie mi chyba poprzeć Polikota. Lewica / SLD / miała wiele razy szanse by zabiegać o świeckie państwo. Niestety zawsze powstawały jakieś przeszkody. Może teraz Polikot z kolegami coś z tym zrobi ? Może wreszcie w szkołach zamiast katachetów bedą zatrudnieni dentyści ?

autor: zygmunt, data nadania: 2011-09-19 17:38:11, suma postów tego autora: 364

Ciekawe

ile flaszek gorzoły kosztował Palikota ten sondaż?
.

autor: Hyjdla, data nadania: 2011-09-19 19:24:05, suma postów tego autora: 5956

Ruch Poparcia Palikota- nazwa świadczy o nieco wybujałym ego pana P.

darzę Palikota umiarkowaną sympatią, ale nie jest on wielkim mężem stanu, prorokiem, ani bogiem, by jego nazwisko samo w sobie gwarantowało jego ,,ruchowi'' masowe poparcie

Jest to człowiek, którego dokonania są głównie biznesowe i performerskie, sam zresztą nazwał się niegdyś ,,Duchampem polityki''

autor: Postsocjalista, data nadania: 2011-09-19 21:14:26, suma postów tego autora: 1953

antyklerykalny głos w twoim domu

:))))

autor: laicite1905, data nadania: 2011-09-19 22:01:03, suma postów tego autora: 102

Towarzyszu ABCD, powiedz mi kochanieńki

w ilu kwestiach - w przeszłej już kadencji - eselduchy głosowały razem z platfusami, a w ilu z pisuarami? Czy aby nie mamy do czynienia z PISLD? Innych odpowiedzi niż konkretne liczby nie oczekuję, lamusie.

autor: szczupak, data nadania: 2011-09-19 22:45:28, suma postów tego autora: 3747

Palikot bardzo dobrze dogada się

z PO.On będzie tam prawicą gospodarczą i lewicą w kwestiach płciowo boskich, a oni na odwrót.
Razem stworzą jakiś pełny, jedyny w swoim rodzaju absolutnie kompletny sojusz.

Polecam poza tym:
http://www.youtube.com/watch?v=Qrl5yHPkjwU

autor: kontras, data nadania: 2011-09-19 23:07:13, suma postów tego autora: 1774

W Polsce nie ma lewicy

Więc o co chodzi tym, którzy deklarują, że na wybory mimo braku lewicy pójdą? Przecież i tak mogą wybierać tylko między liberałami, chadekami o narodowymi-socjalistami.
Palikot to nie lewica ale i żadna z pozostałych partii to też nie lewica. Więc jeśli jesteście tak durni, że chcecie brać mimo to udział w tym wyborczym cyrku nie róbcie takich zarzutów Palikotowi jakie możecie postawić wszystkim innym... Albo zostańcie w domu jak ja :-) . Jednym słowem gadacie od rzeczy :-)

autor: sierp_i_młot, data nadania: 2011-09-20 02:21:15, suma postów tego autora: 6205

Zygmuncie (dentyści w szkołach)

"Może teraz Polikot z kolegami coś z tym zrobi ? Może wreszcie w szkołach zamiast katachetów bedą zatrudnieni dentyści?"

a korzystałeś kiedyś z usług szkolnego dentysty w Peereli? Ja miałem tę wątpliwą przyjemność - tak mi spartaczyli szczękę, że do dziś mi ją poprawiają kapitalistyczni krwiopijcy - prywatni dentyści.

Już lepiej niech zostaną księża - przynajmniej jakiś pożytek.

autor: josip, data nadania: 2011-09-20 07:56:55, suma postów tego autora: 237

PiSLD?!

Szczupak:
"w ilu kwestiach - w przeszłej już kadencji - eselduchy głosowały razem z platfusami, a w ilu z pisuarami? Czy aby nie mamy do czynienia z PISLD?"

To teraz mam zagwozdkę. Czy to PiS jest taki lewicowy, jak SLD, czy też SLD takie prawicowe jak PiS? (-:

autor: Miś_Bucharin, data nadania: 2011-09-20 11:38:41, suma postów tego autora: 3566

wziąłem udział w ankiecie wp.pl

i wyszło mi, że najbliżej mi po kolei najpierw do PiS, potem do PSL, a potem do SLD.
Najdalej do Palikota. Chyba niezła ta ankieta.
Ale PPP w ogóle w niej nie było.

autor: kontras, data nadania: 2011-09-20 13:20:54, suma postów tego autora: 1774

josip

A jaki jest pożytek z księży w szkołach? Pytam o pożytek dla dzieci bo przecież korzyści dla funkcjonariuszy kościoła rzymskopedofilskiego są oczywiste.

A ja mam jak najlepsze wspomnienia ze szkolnymi dentystami. Dzięki temu, że kiedyś dbano o podstawową higienę szczęk, dziś chadzam do dentysty raz do roku i to wyłącznie kontrolnie.

autor: szerszeń, data nadania: 2011-09-20 13:54:31, suma postów tego autora: 1073

JarKacz nie głosuje na siebie!!!

Dziś żelazny kandydat na wiecznego szefa opozycji stwierdził, że z zasady nie głosuje na siebie. Skoro pan prezes nie widzi powodu, żeby oddać na siebie głos to dlaczego, do diabła, mają na niego głosować inni???

autor: szerszeń, data nadania: 2011-09-20 13:58:00, suma postów tego autora: 1073

kontras

Ankieta jest głupia jak i wszystko w necie. Ankieta jest oparta o hasła, o kłamstwa jakie maja w swoich programach wyborczych poszczególne partie. Blisko ci więc do jakis konkretnych haseł a nie do partii, które te hasła mają przecież głeboko w dupie... już jeden dzień po 9 października.

autor: sierp_i_młot, data nadania: 2011-09-20 14:05:40, suma postów tego autora: 6205

PT Josipie - dwie sprawy:

1. Pożytek z religii w szkołach będzie - dla katabasów.
2. Twoja wypowiedź o państwowych dentystach tłumaczy stan uzębienia JarKacza.

autor: szczupak, data nadania: 2011-09-20 14:48:21, suma postów tego autora: 3747

W

peereli nie było środków do znieczulania. W efekcie, każdy elementarny zabieg był torturą. Zatruwanie zęba potrafiło polegać na borowaniu do oporu i wyciąganiu nerwu na wiertle, bo skutecznie działającej trucizny w Związuniu i jego bloku "nie okazywałos`".

autor: ABCD, data nadania: 2011-09-20 15:40:09, suma postów tego autora: 20871

Urban,

szef organu prasowego ruchu Palikota już zapowiedział, że ruch ten, jeśli znajdzie się w Sejmie, będzie sobie "podawał pilkę" z PO.

autor: ABCD, data nadania: 2011-09-20 15:45:39, suma postów tego autora: 20871

SiM

Sierpie
Mam wrażenie, że strasznie się jednak tymi wyborami przejmujesz.
Ja przeciwnie, jestem sceptykiem także w tej materii.
Bardziej interesuje mnie np. czy w końcu dosadzą drzewo na mojej ulicy tak żeby w końcu był ładny i jednolity szpaler - znowu to ja muszę napisać pismo.
A o wyborach fajnie jest pogadać, ale wierz mi, to, że tego dnia pójdziesz lub nie pójdziesz nie ma dużego znaczenia.
Co innego jakbyś bojkotował, ale jednocześnie tworzył jakąś namiastkę Czeka, ale brak ci do tego jak pisał pewien arabski myśliciel tak zwanej assabiji, co z pewnego punktu widzenia może nawet dobrze o Tobie świadczyć.

autor: kontras, data nadania: 2011-09-20 17:04:39, suma postów tego autora: 1774

ABCD

W niepodległej Polsce twoje wpisy są podawane również bez znieczulenia.
Od kiedy NIE jest organem prasowym Palikota? Dziennik codzienny wychodzi od 21 lat. Ruch Poparcia nie ma nawet 21 miesięcy. Ale ci się biedaku miesza w łepetynie z racji nadchodzącej porażki.

autor: szerszeń, data nadania: 2011-09-20 20:04:23, suma postów tego autora: 1073

szerszeniu,

od "tedy", kiedy Nie oficjalnie ogłosiło poparcie dla ruchu Palikota i zaczęło za nim agitowac.

autor: ABCD, data nadania: 2011-09-20 20:20:19, suma postów tego autora: 20871

Cóż, PT Cztery Litery miał widać potwornego pecha

albowiem zapytani na tę okoliczność moi znajomi, nawet, mieszkający z "zadupiach" zgodnie twierdzili, że nawet 40 lat temu dentyści stosowali znieczulenia (im osobiście przynajmniej). Tak trzymaj, ABCD, następnym razem napisz, że za Peereli ludzie nie mieli samochodów ani prądu w mieszkaniach. Uwiarygodnisz tym PISuarię wręcz niesłychanie ;)

autor: szczupak, data nadania: 2011-09-20 20:23:50, suma postów tego autora: 3747

Powyżej -

manifest "człowieka ze Związunia".
W najblizszym czasie odbędą się wybory, od których zależy, czy będziemy mieli w miarę swobodną debatę publiczną, czy korupcja i nieudolne zarządzanie nie dobiją gospodarki, czy nasi politycy przestaną by figurantami itd.
A kontras interesuje się głównie "drzewem na swojej ulicy".
Obiecuję, że przyjadę i osobiście to drzewo zrąbię.

autor: ABCD, data nadania: 2011-09-20 20:28:39, suma postów tego autora: 20871

No proszę,

szef interesu popiera Palikota, a jego podwładny kompromituje na innym odcinku PiS. Pełna komplementarność.

autor: bolo, data nadania: 2011-09-20 20:36:54, suma postów tego autora: 4522

W takim razie jak określić kilkadziesiąt codziennych, tygodniowych i miesięcznych gadzinówek

agitujących za przestępczą organizacją, znaną pod nazwą Prawo i Sprawiedliwość (Patrz: Ministerstwo Miłości u Orwella)?

autor: szczupak, data nadania: 2011-09-20 20:37:18, suma postów tego autora: 3747

kontras

no przejmuję się, bo system, który nie działa nie chce paść, ponieważ inni głosują i go w ten sposób reanimują.
Jak wszyscy przestana głosować to może padnie?

autor: sierp_i_młot, data nadania: 2011-09-20 20:48:42, suma postów tego autora: 6205

Felieton o sondażach

Zapraszam do przeczytania felietonu o sondażach:

http://krzysztofmroz.blog.onet.pl/Ech-sondaze-sondaze,2,ID436114019,n

autor: Krzysztof Mróź, data nadania: 2011-09-20 21:16:22, suma postów tego autora: 569

ABCD

Oficjalne poparcie nie oznacza byciem czyimś organem prasowym. O byciu organem prasowym można mówić np. w przypadku Völkischer Beobachter - gazety waszych kolegów z NSDAP.

autor: szerszeń, data nadania: 2011-09-20 21:19:10, suma postów tego autora: 1073

?

Czy lewica.pl wzorem Wybiórczej dołączyła do reklamowania Ruchu Parcia Palikota?

autor: o. Tempora O'Mores, data nadania: 2011-09-20 21:28:43, suma postów tego autora: 327

Ruch Zaparcia Palikota jest pożyteczny, bo osłabia Platfusów

i Sojusz Lewych Dochodów. Jeśli wciąż istnieją idioci uważający Palikota albo Napieralskiego za lewicowców to są to przynajmniej idioci pożyteczni.

autor: Sumienie Narodu, data nadania: 2011-09-20 22:45:02, suma postów tego autora: 6195

ABCD

Nie próbuj, bo powieszę na nim tę Twoją zdegenerowaną fifkę o germańskiej ksywie.
Za nogi.

autor: kontras, data nadania: 2011-09-20 23:13:38, suma postów tego autora: 1774

Panie Mróz

W tym felietonie bardzo słuszne spostrzeżenie. Ci, którzy chcą się oprzeć na ludziach młodych strzelają sobie w stopę.
Po pierwsze młodzi mają polityke w d... a jesli już głosują to na Korwina. Po drugie wystawianie takich dzieci na listach jest kolejnym strzałem w stopę, bo na nich nie zagłosują ani ludzie starsi ani ich rówieśnicy.
Trzeba mieć nierówno pod sufitem by chwalić się, jak pewna polska partia dużą liczbą ludzi młodych na listach, a zwłaszcza studentów. Kim jest student jak nie dużym dzieckiem?
Kiedy ja głosowałem, po wyborze partii, wybierałem człowieka. Żaden poniżej 35 lat nie miał u mnie szans. Kiedy byłem młodszy postępowałem dokładnie tak samo. Głosowałem na starszych.
Dlaczego? A co sobą reprezentuje student? Sam byłem studentem i wiem o czym człowiek w tym wieku myśli. Jakie ma doświadczenie życiowe i zawodowe? Czego w tym wieku juz dokonał? Nic! bo jest jeszcze na to za młody. Trzeba mieć sporo tupetu by mając 20 czy 25 lat startować w wyborach i mówić ludziom pracy czy emerytom, że zna się ich problemy. Dlatego jeszcze raz przywołam przykład Białorusi. Tam posłem by być trzeba mieć skończone 55 lat. Może to i za dużo, ale sens i kierunek słuszny.
Jak można takiemu gówniarzowi powierzyć sprawy państwa? To jest chore.

autor: sierp_i_młot, data nadania: 2011-09-21 02:06:24, suma postów tego autora: 6205

kontrasie,

ubawiłeś mnie.
Przed Brunhildą uciekają psy obronne.
A miała by dać jej radę "antysystemowa" jojczydusza?

autor: ABCD, data nadania: 2011-09-21 11:54:43, suma postów tego autora: 20871

Sierpie, młodzi ludzie na listach nie są po to żeby trafić do sejmu

tylko, że tak powiem, "poprawić estetykę", bo jak to niedawno zauważył ulubieniec Nany tow. Miller, starsze panie są "nieestetyczne" i nie powinny się koło partii plątać.

Deficyt sensownych ludzi na listach jest oczywiście problemem wszystkich partii, może szczególnie jaskrawo widocznym w neoSLD, ale przecież nie tylko. Może po prostu ludzie z pewnym doświadczeniem i dorobkiem (niekoniecznie zaraz w skali krajowej) po prostu nie chcą się pojawiać w towarzystwie osób pokroju czołówki partyjnej SLD, PiS czy PO, i mieć za szefa (partyjnego ale jednak) jakiegoś łachmytę?

Białoruś to oczywiście przegięcie w drugą stronę (mam na myśli ten wymóg wieku dla posła). Taki np. Gomułka miał nieco ponad czterdziestkę kiedy stanął na czele partii. Ale jakież doświadczenie!

autor: west, data nadania: 2011-09-21 12:01:57, suma postów tego autora: 6709

te psy to t e fifkę mijają po prostu bo

śmierdzi, tak samo jak trudno uwierzyć, żeby dobrze pachniał ktoś kto odżywia się wędlinami made in 3 RP, a co dopiero żeby zrąbał drzewo, choć frustracja czyni cuda, więc próbuj - tylko daj znać kiedy, będę czekać z aparatem.

autor: kontras, data nadania: 2011-09-21 13:42:29, suma postów tego autora: 1774

szczupak,

znieczulenie (o nikłej skuteczności) stosowano w peereli przy ekstrakcjach. Przy usuwaniu chorych cząstek zęba (popularnym borowaniu) - znieczulenia nie było ani dudu.

autor: ABCD, data nadania: 2011-09-21 14:42:21, suma postów tego autora: 20871

sorewicz,

znieczulenie przy borowaniu było natomiast za dolary.

autor: ABCD, data nadania: 2011-09-21 14:43:00, suma postów tego autora: 20871

kontras,

mam nadzieję, że Brunhilda nie zajrzy do tego wątku, bo jeśli to zrobi... Dla kotów wędrowka na spore odległości - to łatwizna. Wtedy się przekonasz, czego psy się boją.
Notabene, dziś rano przejrzałem sobie "Kontrę". Skoro kiedyś dobrze wybierałeś lektury, to 9 października też na pewno podejmiesz własciwą decyzję.
9 października wrzuć Platformę do śmietnika!

autor: ABCD, data nadania: 2011-09-21 15:04:49, suma postów tego autora: 20871

no proszę, ABCD polubił

Józefa Mackiewicza, czyżbyś serio obawiał się, że poskarżę w PiS, że Ty i Twój koleżka jeszcze parę miesięcy temu pisaliście o nim, że to skompromitowany nazistowki kolaborant? A ze już sondaże się chwieją, więc może wierzysz także na serio, że zwycięstwo blisko, a taki wpisik może ktoś wyciągnąć?

Zabawny jesteś.
W odróżnieniu od Ciebie niczego też nie muszę wyrzucać do śmietnika, bo to co tam być powinno, już tam jest.

I nie strasz mnie więcej tym tłustym mutantem, bo w końcu obedrę go ze skóry, a z reszty zrobią kabanosy, które kupisz jako "Lisieckie".

autor: kontras, data nadania: 2011-09-21 21:13:44, suma postów tego autora: 1774

o pożytkach z ruchu Parcia Palikota

Bodaj jedyny pożytek jaki widzę z ruchu Parcia Palikota i jego obliczonego na sukces antyklerykalizmu jest potencjalne spolaryzowanie sceny politycznej. Pojawią się sytuację, w których posły postawieni pod tablicą będą musieli się określić, albo trzymają się kiecy, albo mają na uwadze interesy suwerena :).

autor: o. Tempora O'Mores, data nadania: 2011-09-21 21:39:07, suma postów tego autora: 327

kontras,

myślisz że człowiekowi twojej konduity ktokolwiek w PiS by w cokolwiek uwierzył?
I że w PiS bawuią się w taką kotrol, jaką sobie wyobrażasz pewnie napodstawie swoich doświadczeń działacza grupek "antysystemowych"?
Widziałeś film "Helbound, Hellraiser"? Tak jak jego bohaterowie byś się prezentował, gdybyś się spotkał z Brunhildą w świecie rzeczywistym.

autor: ABCD, data nadania: 2011-09-22 16:01:09, suma postów tego autora: 20871

konduita?

w Twoim wykonaniu to dopiero cyrk, PZPR połączone z asystenturą w latach 80-tych, potem "fascynacja" Cimoszewiczem, potem SLD, potem pisanie, że Józef Mackiewicz to nazistowski kolaborant, a teraz neoficka wiara w PiS. A wszystko połączone z pisaniem do gazetek kolejnych panów. Dzisiaj właśnie rozmawiałem z ludźmi z IPN, w końcu doszli do tego co dawno tu piszę, że za PRL było lepiej,więc sobie razem ponarzekaliśmy, ale mnie tam znają z dawnych kombatanckich czasów, więc Twoje brednie mało kogo wzruszą, no i komu by się chciało Ciebie kontrolować - w tym się z Wami towarzyszu zgadzam, zresztą pisałem nie bójcie się. Poza tym stawiam, że będzie (niestety) koalicja PO - Palikot, więc będziecie się musieli znowu gimnastykować.

No i czekam na Was pod tym drzewem, jest tu parę dzielnych ulicznych kotów, co chodzą po gzymsach i z takimi jak wy robią to co Lewis z Gołotą. No chyba, że przywleczenie tu te śmierdzielkę, wtedy rzeczywiście mogą się spłoszyć.

autor: kontras, data nadania: 2011-09-22 17:09:46, suma postów tego autora: 1774

Zamowil sondaz

to i wyniki ma obiecujace.

autor: A.Warzecha, data nadania: 2011-09-22 18:02:49, suma postów tego autora: 2743

To ty też zamów sondaż

... dla Henryka Krakowiaka.

autor: sierp_i_młot, data nadania: 2011-09-23 10:46:11, suma postów tego autora: 6205

Myślę, kontras,

że historycy z IPN traktują ciebie jako obiekt do studiów, czego nawet nie zauważasz.
A jak przekonujesz do poglądu, że w peereli było lepiej, więdza najlepiej przekaziory, które ten własnie poglad lansują, nigdy jednak kronikami kontrasa. Bo wiedzą, że kontras by tylko od peereli odstraszał.
Lepiej szło ci w Nowym Państwie o złu antykoncecji ale pismo w tej dformule upadło. Może dlatego że wojna kontrasa z antykoncepcją sama była antykoncepcyjna, bo usypiala.

autor: ABCD, data nadania: 2011-09-24 00:47:17, suma postów tego autora: 20871

Z

twojego stawiania na koalicji PO-Palikot wyjdzie tyle, co z innych wróżb kontrasa, czyli nico.
Brunhildzie nie wolno chodzić na dach ze względu na zdrowie i życie dachowców. Jak by zareagowała na jojczyduszę antysystemową, nie wiem i wolę nie sprawdzać.

autor: ABCD, data nadania: 2011-09-24 00:49:37, suma postów tego autora: 20871

Skąd i jak

zmyśliłeś np. tę PZPR?
Runo leśne podpowiedziało czy jakiś goniec, niekoniecznie wileński, pomagał?
Serio pytam.

autor: ABCD, data nadania: 2011-09-24 00:51:49, suma postów tego autora: 20871

abcd

nie wysilaj się.

autor: kontras, data nadania: 2011-09-24 09:15:13, suma postów tego autora: 1774

kontras,

gdy grzecznie pytają, trzeba grzecznie odpowiedzieć.

autor: ABCD, data nadania: 2011-09-24 12:03:39, suma postów tego autora: 20871

na to

trzeba zasłużyć i jeszcze wiedzieć co to grzeczność towarzyszu abcd, czy jak wy się tam nazywacie.

autor: kontras, data nadania: 2011-09-24 14:10:26, suma postów tego autora: 1774

kontras,

zdecyduj się, czy chcesz walczyć z towarzyszami (jak w czasach Nowego Państwa) czy być jednym z nich (jak teraz).

autor: ABCD, data nadania: 2011-09-25 16:34:17, suma postów tego autora: 20871

abcd

Zabawny jesteś, serio.

autor: kontras, data nadania: 2011-09-25 22:02:03, suma postów tego autora: 1774

Bo

walę prawdę w oczy, a ty już Zapomniałeś, co to takiego?

autor: ABCD, data nadania: 2011-09-26 15:07:34, suma postów tego autora: 20871

:D

jw.

autor: bolo, data nadania: 2011-09-26 21:42:22, suma postów tego autora: 4522

abcd

Biorąc pod uwagę co wypisujesz chocby na mój temat, Twoja powyższa wypowiedź może świadczyć, że zwariowałeś.

autor: kontras, data nadania: 2011-09-26 22:27:16, suma postów tego autora: 1774

Nie dziwota,

kontrasie, że kolę cię w oczy.
Już się przyznałeś, choć wykrętnie, do chwalania Radia Maryja.
A jeszcze niejedno z twych kronik da się przytoczyć.
Taki z ciebie lewak, jak z Rubensa - kubista.
PRAWDA

autor: ABCD, data nadania: 2011-09-27 16:19:13, suma postów tego autora: 20871

abcd

Przytaczajcie, przytaczajcie towarzyszu.
Tylko proszę nie fałszujcie, a propos; ciągle czekam na cytaty na temat mojej rzekomej walki z antykoncepcją, czyżbyście zgubili?

autor: kontras, data nadania: 2011-09-27 17:13:53, suma postów tego autora: 1774

kontras,

czemu się tego tak wypierasz?

autor: ABCD, data nadania: 2011-09-27 17:37:19, suma postów tego autora: 20871

stoję

przy prawdzie, po prostu.

autor: kontras, data nadania: 2011-09-27 20:36:42, suma postów tego autora: 1774

Dodaj komentarz