Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Grzegorz Ilnicki: SLD bez programu dla pracowników

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

Ilnicki, jesteś w mylnym błędzie, jak mawiają na Pradze

- SLD ma wyłącznie program dla pracowników, tyle, że jest to program wyłącznie dla pracowników SLD - załapać się gdziekolwiek w administracji państwowej. Cefały przygotowane, po 9 października trzeba je tylko precyzyjnie rozesłać po negocjacjach koalicyjnych.

autor: altstettiner, data nadania: 2011-10-06 13:58:33, suma postów tego autora: 1511

Autor

Chyba odkrył Amerykę. Szkoda tylko że jego organizacje nie poparły żadnej innej konstruktywnej opcji

autor: warchlak, data nadania: 2011-10-06 18:19:08, suma postów tego autora: 151

Wiadomo,

że program SLD redukuje się do hasła:
Spalić IPN!

autor: ABCD, data nadania: 2011-10-06 20:31:49, suma postów tego autora: 20871

A program pastylkowego

prezesa: wzmocnić IPN i inne służby. Silny IPN jest odpowiedzią na globalny kryzys gospodarczy.
Że też światowi przywódcy nie wpadli na ten genialny pomysł.

autor: szerszeń, data nadania: 2011-10-07 10:07:00, suma postów tego autora: 1073

Zatrudnia zatrudniciel

Zmianie też powinna ulec terminologia w aktach prawnych, jak np. w Kodeksie pracy. Ten kto zatrudnia to "zatrudniciel", a nie "pracodawca".

autor: zdzi, data nadania: 2011-10-07 11:40:53, suma postów tego autora: 183

Wszędzie

dba się o historyczną tożsamość zbiorowości. W Niemczech, USA, we Francji... A także w Rosji.
Żeby poradzić sobie z kryzysem, musimy mieć program i kadry (jedni i drudzy są - por. PiS-owska prezentacja "gabinetu cieni" z tego tygodnia), ale musimy też siebie szanować i cenić.

autor: ABCD, data nadania: 2011-10-07 21:54:30, suma postów tego autora: 20871

SLD bez programu..

abecadlo "z pieca spadło o ziemie się hukło rozsypało się w kawałki strasznie się potłukło " dlatego w każdym "temacie ",najczęściej bez związku, przemyca z uporem maniaka gloryfikację PIS,czyli partię prawie orłów, które tak naprawdę są bojowymi kaczkami . Proszę napisz coś raz na temat i bez PIS.....

autor: bambosz0, data nadania: 2011-10-07 22:27:28, suma postów tego autora: 1835

altstettiner:"- SLD ma wyłącznie program (...) załapać się gdziekolwiek w administracji państwowej."

Bo, jak wiadomo, będzie dużo lepiej, gdy nawet takiej lewicy w Sejmie braknie. Pogratulować pomysłu.
Taki sam pomysł ma p.ABCD, ale on przynajmniej nie udaje, że jest zwolennikiem lewicy.

autor: tarak, data nadania: 2011-10-08 21:43:18, suma postów tego autora: 3240

taraku

- trzeba być na umyśle ułomnym, żeby nie zauważyć, że to nie ode mnie zależy strategia SLD. Czy i na ile SLD w Sejmie będzie - to zależało od Grzesia Napieralskiego, Mareczka Wikińskiego, Tomeczka Kality i innych tego rodzaju głowaczy. Ja tylko widzę i opisuję.

autor: altstettiner, data nadania: 2011-10-10 07:58:05, suma postów tego autora: 1511

altstettiner : "Ja tylko widzę i opisuję. "

...i uprawiam maleńką dywersję.
Zupełny drobiazg dla altstettinera, który, oczywiście, nie jest ułomny na umyśle.

autor: tarak, data nadania: 2011-10-10 17:17:50, suma postów tego autora: 3240

taraku

- lewica.pl jest niszowym portalem dla koneserów. Każdy tu ma swoje zdanie i rzadko kiedy ktoś kogo przekona. Jeśli pod wpływem moich wypowiedzi zmieniłeś zdanie i zadrżała twa ręka przy wyborach, to wiedz, że nigdy nie zakładałem takiego efektu. Określanie tego, co robię jako dywersji sprawia, że nie mogę odwzajemnić komplementu.

autor: altstettiner, data nadania: 2011-10-11 08:05:03, suma postów tego autora: 1511

altstettinerze

Nie chodzi mi bynajmniej o twój stosunek do SLD ale o przekonanie, że obecność partii lewicowej w Sejmie jest zbędna, więc lepiej przyłączyć się do prawicy w atakach
na nią, niż przemilczeć wszystkie ich oczywiste błędy z nadzieją, że w przyszłości sami je zrozumieją.
Dzięki temu zachowałaby się obecność lewicy w parlamencie, co po utracie nie będzie łatwe do odzyskania.
Taka postawa u kogoś, kto liczy na wybuch rewolucji, powinna być zrozumiała, jednak stajesz we wspólnym froncie z Sumieniem Narodu, Hyjdlą czy ABCD a to stawia pod wielkim znakiem zapytania twą zdolność do jasnego zrozumienia priorytetów, które deklarujesz.
Więc może jednak myliłem się co do twych zdolności poznawczych ( o czym była mowa w poprzednim moim wpisie).



autor: tarak, data nadania: 2011-10-11 17:20:38, suma postów tego autora: 3240

Dodaj komentarz