Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Izrael: Sensacyjna wymiana więźniów z Palestyńczykami

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

tryumf polit-poprawnych goszystów

Państwo Izrael okazuje słabość - wiadomo kto na tym skorzysta. JarKacz nigdy by tak nie postąpił!

autor: josip, data nadania: 2011-10-12 08:30:25, suma postów tego autora: 237

Ciekawe

kim zostanie ten Szalit - działaczem ruchu pokojowego czy izraelskim McCainem. W pierwszym wypadku - będzie mu chwała; w drugim - hańba.

Bez względu na to, hańbę już od lat przeżywają burżuazyjne media, które więcej uwagi poświęcały i poświęcają jednemu jedynemu izraelskiemu jeńcowi wojennemu niż tysiącom palestyńskich więźniów politycznych.

autor: PMB, data nadania: 2011-10-12 09:02:32, suma postów tego autora: 1628

Wiemy Zychu

Niedaleko pada jabłko od jabłoni. Dlatego nie tak daleko katonarodowemu-socjalizmowi Kłamczora do oryginału.

autor: Stirlitz, data nadania: 2011-10-12 09:09:31, suma postów tego autora: 1578

Tylko PiS

Ma realny program pokojowy na Bliskim Wschodzie!

autor: socjalpatriota, data nadania: 2011-10-12 10:34:09, suma postów tego autora: 471

eee tam

i tak niedługo w Warszawie będziemy mieli Jerozolimę...

autor: AntykapitalistA, data nadania: 2011-10-12 10:50:48, suma postów tego autora: 306

Stirlitz,

a co słychać u socjalistów ze sprzedanego Rozbratu?

autor: ABCD, data nadania: 2011-10-12 10:23:03, suma postów tego autora: 20871

A co,

gazet nie czytasz? :D

autor: Stirlitz, data nadania: 2011-10-12 11:34:02, suma postów tego autora: 1578

Przecież

pytam insidera.

autor: ABCD, data nadania: 2011-10-12 12:09:58, suma postów tego autora: 20871

Ja bym chętnie spytał jak to tak na prawdę

jest z duetem Zero-Kurski, ale skąd ty masz o tym wiedzieć? :D

autor: Stirlitz, data nadania: 2011-10-12 18:12:45, suma postów tego autora: 1578

socjalpatrioto

ty ironizujesz, a ja ci powiem na poważnie: tak, z europejskich ugrupowań, prawo i sprawiedliwość ma najbardziej realny i wyważony program dla bliskiego wschodu - lata walk o demokrację i prawdę zobowiązują!

autor: josip, data nadania: 2011-10-12 19:00:58, suma postów tego autora: 237

josip

A ja podpowiem ci coś półżartem: tam nie bardzo lubią krzyże. Zamach smoleński nie robi na nich specjalnego wrażenia. Związki zawodowe, zwłaszcza z Matką Boską w klapie lidera, też jakoś nie wpasowują się w tradycje państwa islamskiego. Co gorsza niektórzy mają po cztery żony i nie bardzo rozumieją, że wodza plemienia nie stać na ani jedną.

A zupełnie na poważnie: jaki jest pomysł PiSu na promocję wyrobów Beludżów? Rodzina na swoim?

autor: szerszeń, data nadania: 2011-10-12 20:00:51, suma postów tego autora: 1073

josip

jakies szczegoly z tego programu dla bliskiego wschodu?
u lukasza adamskiego znqalazlem cos takiego:"Dziś państwo Izrael również jest wspierane przez konserwatystów takich jak najbardziej prosyjonistyczny prezydent RP śp. Lech Kaczyński czy chrześcijańscy fundamentaliści z Tea Party w USA"
jezeli to jest owy "program" to lepiej zeby nikt z pis lacznie z bratem sp.prezydenta sie nie pokazywal na bliskim wschodzie poza israelem :)

tak na marginesie: co takiego sensacyjnego w tej wymianie?israel zaczal ta wymiane od dziesiecioleci.

autor: pazghul, data nadania: 2011-10-12 20:35:07, suma postów tego autora: 1489

josip

Chyba chciałeś napisać nie "prawdę" tylko "PRAWDĘ".

autor: bolo, data nadania: 2011-10-12 20:43:06, suma postów tego autora: 4522

apel

Od samego poczatku jestem stalym czytelnikiem portalu Lewica.pl. Poczatkowo bylem rowniez stalym uzytkownikiem dzialu Komentarze. Kiedys byl on uzytecznym medium, sluzacym wymianie pogladow, dyskusji, konstruktywnej krytyce...
Od lat postepuje jednak jego dezintegracja. Obecnie stal sie de facto osobistym blogiem jednej osoby. Przy tym osoby, ktora wystepuje pod kilkoma "nickami" ( co samo w sobie jest juz sprzeczne z regulaminem ! ) i ktorej wypowiedzi coraz rzadziej odnosza sie do komentowanego artykulu a coraz czesciej nosza znamiona powaznych zaburzen psychicznych. Apeluje wiec do redakcji: Juz wystarczy ! Oddajcie nam spowrotem Komentarze!

autor: Mao Tan Wen, data nadania: 2011-10-13 13:54:36, suma postów tego autora: 368

Mao

A może ty masz rację... Może trzeba przerwać to szaleństwo cynicznego pewnego szalonego pseudonaukowca i spróbować nauczyć się ignorować jego wpisy świadczące o jego dużych problemach emocjonalnych? A przynajmniej te, które przy artykule dotyczącym np. apelu OPZZ o głosowanie na związkowych kandydatów, ma zwyczaj pisać: "SLD spada poniżej progu wyborczego. Szkoda marnować głos na kandydatów (Ślepo)WRON-ich związków, startujących z list tego bankruta". Albo przy tekście pt: "SLD apeluje o jedność narodu" w którym poruszany jest temat awanturujących się „obrońców krzyża”, wpisuje "W jakim okręgu kandydują politycy Partii Socjaldemokratycznej Ł. Foltyna?". To rzeczywiście nie ma sensu.
Osobiście jestem za bojkotem tego ludka.

autor: szerszeń, data nadania: 2011-10-13 14:57:45, suma postów tego autora: 1073

pazghul

"chrześcijańscy fundamentaliści z Tea Party w USA"

Czy moglbys rozwinac ta genialna teorie na temat Tea Party?
A moze poprostu nie masz zielonego pojecia na czym mialoby to polegac ale podoba cie sie groznie brzmiaca nazwa

autor: Rebel2, data nadania: 2011-10-13 17:09:08, suma postów tego autora: 3910

rebel

czy moglbys wreszcie z zrozumieniem czytac?
o genialnosc teorii pytaj sie adamskiego ja go tylko zacytowalem :)
po drugie cala ta herbaciana zbieranina reprezentuje jak dla mnie nieprzyjemne poglady i styl dzialania.co do aliansu herbatnikow z israelem odsylam na tea party tribune.

autor: pazghul, data nadania: 2011-10-13 19:04:10, suma postów tego autora: 1489

Niestety,

kraje demokratyczne - jak np. Izrael - na najwyższym miejscu stawiają życie ludzkie, co ułatwia zadanie terrorystom.
Lepiej jednak dopuścić do taktycznego sukcesu terrorystów niż zrezygnować z demokratycznych wartości.
Wyjściem może być tylko skonstruowanie na tyle skutecznych narzędzi samoobrony, żeby prymitywna zazwyczaj broń terrorystów nie była w stanie ich pokonać. Na szczeście, demokracja i jej baza ekonomiczno-społeczna, kapitalizm, sprzyjają rozwojowi techniki.

autor: ABCD, data nadania: 2011-10-13 21:34:39, suma postów tego autora: 20871

pazghul

Czyli odpowiadasz twierdzaco na moje drugie pytanie

"A moze poprostu nie masz zielonego pojecia na czym mialoby to polegac ale podoba cie sie groznie brzmiaca nazwa "

autor: Rebel2, data nadania: 2011-10-13 21:41:23, suma postów tego autora: 3910

rebe

czytaj z zrozumieniem.co moze byc groznego w nazwie tea party?jest pretensjonalna i smieszna(jak np. prawo i sprawiedliwosc czy poartia boga) :)to ze nawiazuje do zdarzenia historycznego to inna sprawa.ich poglady mnie sie nie podobaja a osoby jak bachmann czy palin jeszcze bardziej.nie wspominajac o paul ktory juz jak na moj gust pieprzy strasznie.popieraja syjonizm jednocznie gubiac sie czy sa antysemitami czy nie.takie zbiorowisko od kozy po lisa.zreszta malo mnie obhodza.czy zyja czy nie zyja mnie to nie wzrusza.

autor: pazghul, data nadania: 2011-10-14 02:01:10, suma postów tego autora: 1489

Rozumiem,

że Niemcy na terenie GG też stosowali narzędzia samoobrony?

autor: bolo, data nadania: 2011-10-14 12:19:46, suma postów tego autora: 4522

pazghul

chrześcijańscy fundamentaliści !!!!

Muzulmanscy fundamentalisci jest okresleniem niezbyt pozytywnym a wiec ty dla odmiany podniecasz sie chrzescijanskimi funamentalistami.
A poniewaz w odniesieniu do Tea Party jest to totalna bzdura stad moje pytanie
Mam nadzieje ze tym razem zrozumiesz :)


Wikipedia.pl
Fundamentalizm - rygorystyczne trzymanie się zasad i norm wyznaczonych przez daną religię (fundamentalizm religijny), doktrynę polityczną (fundamentalizm polityczny) lub ideologię (np. fundamentalizm "światopoglądu naukowego" w komunizmie).

Zarzut fundamentalizmu, ze względu na pejoratywną wymowę tego określenia, często jest umyślnie wykorzystywany w mowie nienawiści w celu zdyskredytowania oponenta. Nazwanie kogoś mianem "fundamentalisty" we współczesnym społeczeństwie zwykle skutkuje przeniesieniem sporu ze sfery merytorycznej dyskusji na płaszczyznę emocjonalną. Takie działanie ma na celu skojarzenie z przeciwnikiem odczuć negatywnych, i tym samym ustawienie się po stronie przeważającej.

autor: Rebel2, data nadania: 2011-10-14 15:41:31, suma postów tego autora: 3910

rebe

ja sie nie podniecam takimi drobiazgami :)
jak pisalem wczesniej. zacytowalem adamskiego czy jak mu tam.wkleilem to w jednym zdaniu z l.kaczynskim.dla mnie moga byc fundamentalistami islamskimi,chrzescjanskimi czy konserwatywnym-fundamentalistyczno szamanistami.co mnie to obchodzi?
nie podobaja mnie sie ich poglady i dzialania a ty ciagle starasz sie zabe ubrac w smoking.

autor: pazghul, data nadania: 2011-10-15 02:11:28, suma postów tego autora: 1489

Dodaj komentarz