Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Zakłócał porządek wypowiadając się

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

Ja to jestem

ja ostatnio zakłócałem porządek myśląc źle o jaśnie nam panującym ustroju i jego rządzie

autor: cham_ze_wsi, data nadania: 2011-12-21 22:18:50, suma postów tego autora: 33

Ciiiii, ciiiii, bądźcie cicho!

Bo tera ja powiem głośno za wszystkich.

Myślę, że my wszyscy tu wypowiadający się zgodzimy się ze stwierdzeniem, że Donald Tusk jest najlepszym Pierwszym w dlugiej i jakże pogmatwanej historii naszej Ojczyzny. I gdyby trzeba było dać poparcie rządowi to my damy poparcie. I jakby trzeba było, wiecie, aplauz i uznanie, to my damy aplauz i uznanie. I jak nas Partia Obywatelska do czynu wezwie, to my staniemy do czynu! Bo nasza władza peowa dobra jest. I milicja też dobra jest. I my som ludzie dobre, ino czasem brak nam świadomości ideologicznej. Ale jedno, co wiemy, to wiemy, że my wichrzycieli w naszych szeregach nie chcemy!

autor: Paweł Kończyk, data nadania: 2011-12-22 00:08:43, suma postów tego autora: 2157

P.S.

To mówiłem ja, Jarząbek! Ten spod trzysta dwójki.

autor: Paweł Kończyk, data nadania: 2011-12-22 00:11:06, suma postów tego autora: 2157

***

wladza pojela starozytna madrosc: mow tylko wtedy jesli mozesz poprawic cisze:)

prosze, rozbawilo mnie teraz podwojne znaczenie

autor: nikyty, data nadania: 2011-12-22 00:29:31, suma postów tego autora: 3572

Paweł,

naprawdę będziesz musiał tak pisać, jak twój ruch zastąpi "pawlaczków" w koalicji rządowej.

autor: ABCD, data nadania: 2011-12-22 11:30:03, suma postów tego autora: 20871

Sad Najwyzszy

wydal orzeczenie w ktorym okreslil ze karanie czynu powinno nie byc uzalezniane nie tylko od jego karalnosci a wiec zakazem pod sankcjami prawnymi ale tez od szkodliwosci spolecznej tego czynu.Poniewaz (i tutaj SN pokazal zdrowa chlopska logike) sankcje karne maja przeciwdzialac dzialaniu na szkode spoleczenstwa.

Moze Sad by posluchal sie kolegow z wyzszej instancji i udowodnil jaka szkodliwosc mial czyn pana Jasinskiego?

Jak sad tez sie odniesie do wyroku SN co do dopuszczalnosci nie zgloszonych zgromadzen jesli byly one spontanicznym odruchem?

Dlaczego a priori uznaje sie nielegalnosc zgromadzenia bo bylo nie zarejestrowane jesli o jego nielegalnosci decyduje przedstawiciel wladzy samorzadowej ktory moze nakazac rozwiazanie zgromadzenia odnosnie do zagrozen jakie ono niesie dla porzadku publicznego nie do tego czy jest zarejestrowany czy nie?

Chcialbym cos na ten temat uslyszec.

autor: A.Warzecha, data nadania: 2011-12-22 14:21:13, suma postów tego autora: 2743

Dodaj komentarz