Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Łódź: Miasto sprzedaje długi lokatorów

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

PS.

Oczywiście działalnośc tej baby to kurestwo.

autor: Getzz, data nadania: 2011-12-27 20:34:18, suma postów tego autora: 3554

Białe rękawiczki nie pomogą!

Biedacy nie durnie, dowiedzą się, komu zawdzięczają to zamierzone draństwo.

autor: steff, data nadania: 2011-12-27 21:42:32, suma postów tego autora: 6626

Prezydent Zdanowska

- to mniejsze zło w porównaniu z kandydatami prawicowych populistów na prezydenta Łodzi, ktorym czasem udawało się nawet objąć ten urząd: Kropiwnickim i Waszczykowskim. To klasycy oszołomstwa. A Kropiwnicki w roku 1981 probowal obalić Polskę Ludową.
Brońmy młodej demokracji (a tego nie da się zrobić bez sojuszu z PO - partią mniejszego zła).

autor: ABCD, data nadania: 2011-12-28 13:06:54, suma postów tego autora: 20871

Prezydent Zdanowskiej ,Kropie,Waszczykowskiemu,św.p Palce

dawał,daje i dawać będzie wskazówki jak mają postępować tylko jedna persona-biskup Ziółek.I nie słuchajcie bredni które wygłasza z trybuny sejmowej redaktor fikimiki.Z tłustych byków jest wiecej miecha jak z chudych cieląt. http://www.ruchpalikotaow26.pl/8-wiadomosci-ogolne/31-sejmowe-wystapienie-romana-kotlinskiego.html

autor: Lewy_sierpowy, data nadania: 2011-12-28 13:30:33, suma postów tego autora: 623

.

Łódzkim prezydętom szepce do ucha tylko i wyłącznie Święta Faustyna Kowalska.

autor: BKP, data nadania: 2011-12-28 13:37:15, suma postów tego autora: 221

A co w tym złego?

Jeśli mam tonę piachu - mogę ją albo zostawić, albo sprzedać komuś kto wie co z nią zrobić (albo tak mu się wydaje).

I analogicznie: jeśli mam zobowiązania dłużne to czemu ktoś miałby mi zabronić je sprzedać? Co w tym jest niemoralnego czy kontrowersyjnego?

Sprywatyzujmy mieszkania, problem zniknie.

autor: tymas, data nadania: 2011-12-28 13:39:42, suma postów tego autora: 330

Co

wspólnego ma Kościół katolicki z biznesem platformerskich władz samorządowych?
Grzecznie pytam forumowe Pytie i Sybille, które swojego wieszczenia na ten temat nie tłumaczą zbyt jasno.
A Faustyna Kowalska!?
Rozumiem, że jej duch nawiedza polityków PO i podpowiada im, co robić!?

autor: ABCD, data nadania: 2011-12-28 16:57:00, suma postów tego autora: 20871

tymas

Jest związek. Samorządy w myśl ustawy odpowiadają za dach nad głową członków swej wspólnoty. Eksmitując zatem tych nieszczęśników musieliby go im wskazać.Wyzbywając się zaś swych wierzytelności z tego tytułu umywają po prostu ręce przenosząc ten obowiązek na ich nabywców a ci mogą zachowywać się bardzo różnie, nawet zbrodniczo. Jest to zatem więcej niż draństwo. Czy ono zaś może być moralne? Dla zwolenników tego systemu pewnie tak...

autor: steff, data nadania: 2011-12-28 17:06:06, suma postów tego autora: 6626

FRychu - wiadomo, że za wszystko odpowiadają czarni i cykliści

W Nowym Roku życzę wszystkim katofobom mniej piany na pyskach.

autor: Sumienie Narodu, data nadania: 2011-12-28 20:11:36, suma postów tego autora: 6199

Ja możesz Kubusiu takie bzdety pisać?

Cykliści może za coś tam coś tam odpowiadają ,ale czarni?Gdyby Tobie Kubusiu właściciel czegoś tam sprzedał swoją własność za 1% jej wartości to przecież nie byłoby w tej transakcji żadnej Twojej winy!!A gdyby jeszcze podmiot tej transakcji miał być obiektem Twojego kultu religijnego to byłbyś zwolniony z podatku od tego jednego procenta!Może i ch..... prawo Kubusiu, ale takie mamy prawo.Kto jak kto Kubusiu,ale Ty powinieneś je znać.-:))

autor: Lewy_sierpowy, data nadania: 2011-12-28 21:20:25, suma postów tego autora: 623

c.d Kubusiu

Niestety Kubusiu takie prawo jest tylko dla czarnych.Gdybym ja Tobie sprzedał nieruchomość za 1% wartości rynkowej,to owszem mógłbym se wpisać tą wartość w umowie kupna-sprzedaży,ale podatek od transakcji musiałbym zapłacić od aktualnej wartości rynkowej.I tu moja krzywda Kubusiu.Powiedz mi dlaczego ja mam kochac czarnych?(*_*)

autor: Lewy_sierpowy, data nadania: 2011-12-28 21:36:31, suma postów tego autora: 623

FRychu - im lepiej poznaję czerwonych, tym bardziej kocham czarnych

Kiedyś wrogiem byli kapitaliści, a gdy druzgocące zwycięstwo tych ostatnich stało się faktem, nowym przeciwnikiem stali się czarni. Jak widać lewica, czy to prawdziwa, czy fałszywa, nie może funkcjonować bez wroga, z powodu którego mogłaby wylewać hektolitry żółci.

autor: Sumienie Narodu, data nadania: 2011-12-28 22:03:49, suma postów tego autora: 6199

Dodaj komentarz