Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Boliwia: Niepełnosprawni starli się z policją

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

"karawana składająca się z około 50 dorosłych i dzieci"

Potężna opozycja, jak cholera.... 50 osób... czyżby aż tyle zebrał boliwijski odpowiednik pana Rydzyka?
Polska policja powinna wziąć przykład z Boliwii i też Toruń potraktować pieprzowym gazem.

Niech żyje tow. prez. E. Morales i tow. prez. H. Chavez!

autor: abangel666, data nadania: 2012-02-26 06:11:41, suma postów tego autora: 411

./..

Pragnę nieśmiało zauważyć, że opisywana grupa niepełnosprawnych przebyła pieszo 1600 kilometrów, do czego chęć i zdolność zaważyła najpewniej na liczebności. No, ale jak "mohery" mają siły na takie pielgrzymki, to i obicie pyska przez uzbrojoną i umundurowaną policję im nie zaszkodzi, prawda? Ach, cóż za wrażliwość społeczna, iście trójszóskowa, nie da się ukryć ;-)

autor: Miś_Bucharin, data nadania: 2012-02-26 21:24:17, suma postów tego autora: 3566

abangel kpisz?

czy o drogę pytasz? Jakie masz podstawy by pisać o "moherach"To nie pierwszy protest przeciwko działaniom rządu Moralesa - i mówię o postępowych protestach robotniczych i społecznościowych a nie o prawackiej kontrrewolucji. http://wladzarobotnicza.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=2283:boliwia-strajk-generalny-w-czasie-ostrego-kryzysu-politycznego&catid=69:wiat&Itemid=56

autor: kilowat, data nadania: 2012-02-27 00:22:39, suma postów tego autora: 117

przeczytaj sobie

życiorys tow. prez. Moralesa; przeczytaj sobie o śmierci jego rodzeństwa; prez. Moralesa; ja wiem jedno; ktoś taki, jak tow. Morales nigdy nie zdradzi; nie mam słów.... przepraszam... zawsze będę; przez ocean; wspierać tow. Moralesa, tow. Chaveza (walczy z straszną chorobą); tow. Fidela. Tak jak umiem. Przydałby się kałasz..... niestety.... nie mam.

Nich żyje Wolność i Komunizm!
ab.

autor: abangel666, data nadania: 2012-02-28 07:54:37, suma postów tego autora: 411

Dodaj komentarz