Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Portugalia: Skandaliczne zachowanie polskich kibiców

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

płać ITI płać

;)

autor: kilowat, data nadania: 2012-02-25 18:15:25, suma postów tego autora: 117

debile

White power przyjęli za swe hasło przedstawiciele narodu, który na Zachodzie zwykle plasowany bywa (przez im podobnych) tylko o jakiś jeden szczebel wyżej od owych "Czarnych". He, ale trzeba mieć nasr.ne we łbie by skomponować taki baner! Ten zakapturzony ku-klux-klaner ze znaczkiem Legii jest w swej głupocie niesamowity. Dodatkowo zabawne, że przybył on z kraju, w którym liczba "Murzynów" jest śladowa, do kraju, w którym "Murzyni" stanowią istotną i przynajmniej na pierwszy rzut oka stosunkowo nieźle zintegrowaną część społeczeństwa.

autor: Bury, data nadania: 2012-02-25 18:59:56, suma postów tego autora: 5751

Kibole Legii (podobnie jak reszta tej hołoty)

to nie White Power, lecz White Trash.

autor: fancom, data nadania: 2012-02-25 22:15:49, suma postów tego autora: 1427

Tak,

Polska to taki kraj "Murzynów", połowa narodu dojona jest na umowach śmieciowych lub przez pracę na czarno, wyzysk, ale to stadionowym myślicielom umyka.

autor: o. Tempora O'Mores, data nadania: 2012-02-25 22:16:38, suma postów tego autora: 327

Czy romaszewski, kępa i richard henry czarnecki już poręczyli

za swoich wiernych wyborców?

autor: szczupak, data nadania: 2012-02-25 23:00:18, suma postów tego autora: 3747

.

Ci pomyleńcy prawdopodobnie nie wiedzą (i raczej przekracza to ich wyobrażenie o świecie), że ten cały Ku-Klux-Klan nie tylko "zwalczał Murzynów", lecz także postulował ograniczenie praw katolikom, czyli np. właśnie Polakom i Portugalczykom. Owszem był on organizacją białych, z tym że rozumianych jako biali anglosascy protestanci (być może najgorszy ludzki archetyp w tzw. świecie białego człowieka).

autor: Bury, data nadania: 2012-02-26 09:55:18, suma postów tego autora: 5751

bezradność czy tolerowanie

powinni zapłacić 1 milion euro

autor: czerwony93, data nadania: 2012-02-26 10:31:46, suma postów tego autora: 2776

A w środę?

Czy awantura zacznie się od tego, że policja uniemożliwiać im będzie wnoszenia na stadion czegokolwiek? No cóż, frustracja poszukuje ujścia jak para w kotle.

autor: steff, data nadania: 2012-02-26 11:46:11, suma postów tego autora: 6626

Kibole

to grupa osobników o wyraźnym stopniu zdebilowacenia.
nie dziwi mnie ,że prezes pan postanowił instrumentalnie wykożystac tę bandę mało rozumnych wykolejeńców do swych
niecnych politycznych celów.
jednak nie jestem w stanie zrozumiec modus operandi tych debili ( znam wielu , i wiem ,że wielu posiada wykształcenie
wyższe ).
podejrzewam tu jakiś blizej nie określony modus vivendi pomiędzy PiS ,a kibolami pozwalajacy tym ostatnim zachowac swoisty status quo.
jednakże moim zdanie kibole bardzo pochopnie ocenili kożyści
jakie daje im układ z Kaczyńskim.
Prezes pan po bezwzględnym wykorzystaniu tej bandy , po dojściu do władzy okrutnie się z nimi rozprawi.
Takie jest moje zdanie , ale raczej można je przyjąc za pewnik.

autor: no pasaran, data nadania: 2012-02-26 13:39:23, suma postów tego autora: 329

...

Nie zjem obiadu na złość mamie (taki byłem), wybiję siekacze, żeby nie iść do wojska. Są takie sposoby. Np. z daleka ...strajk za PRL. Taka to mądrość, choć akurat co mnie jakieś ITI obchodzi.

autor: prezio, data nadania: 2012-02-26 14:25:30, suma postów tego autora: 878

.

Skoro już mowa o wykorzystywaniu politycznym to moim zdaniem nie można wykluczyć, że takie debilne banery są czyjąś prowokacją mającą na celu ośmieszenie kibiców występujących przeciwko neoliberalnemu reżimowi tuskaraka.

autor: Bury, data nadania: 2012-02-26 14:32:19, suma postów tego autora: 5751

./..

Ja już się nie mogę doczekać kiedy Kaczyński osobiście przeprosi Portugalczyków za wybryki jakie ma na swoim sumieniu (-:

autor: Miś_Bucharin, data nadania: 2012-02-26 15:08:56, suma postów tego autora: 3566

kibole

w chwili obecnej stają się zbrojnym ramieniem PiS , tak jak kilka lat temu byli bardzo silnie związani z LPR-em za sprawą
przynależności do Młodzieży Wszechpolskiej , NOP-u, ONR-u.
W moim mieście ( Częstochowa )są przynajmniej dwie ekipy hools które są bardzo upolitycznione i powiązane z ONR ( HSb )i PiS ( Sektor Promila ).
Znam tych ludzi i powiem tyle ,że wiekszosc z nich to prawicowi i katoliccy fanatycy dosłownie fanatycy.
Czują się bezkarni , bo mają za sobą prezesa pana , co pokazali 11-go Listopada w Warszawie podczas starc z policją.
Dlatego jestem pewien,że gdy tylko Kaczyński zdobędzie władzę
to spacyfikuje to srodowisko pozbywając się siły mogącej kiedyś wystąpic przeciwko niemu.

autor: no pasaran, data nadania: 2012-02-26 17:41:06, suma postów tego autora: 329

"Co więcej, na mecz w Lizbonie „Staruch”, posiadający zakaz stadionowy na Łazienkowskiej"

Myślę, że w tej sytuacji trzeba już zawiadamiać Radę Bezpieczeństwa ONZ, bo Interpol to za mało. Jak do tego dodamy jeszcze "próbę wniesienia materiałów pirotechnicznych"... to już naprawdę strach się bać.

autor: bolo, data nadania: 2012-02-26 21:33:48, suma postów tego autora: 4522

znowu

wstyd...

autor: moskwa, data nadania: 2012-02-27 21:29:30, suma postów tego autora: 605

jestem kibicką Legii

i wstyd mi za tych durniów.... szajse... do pierdla z nimi i nie wypuszczać; prawdziwi kibice Legii są jak ja; moim kumplem jest m.in. kibic 'Kolejorza' (Lech Poznań) - pijemy sobie piwo razem - i jest spoko

autor: abangel666, data nadania: 2012-02-28 08:11:46, suma postów tego autora: 411

"jestem kibicką"

To już nie biskupką?

autor: Bury, data nadania: 2012-02-28 11:36:45, suma postów tego autora: 5751

jestem; kibicką Legii

nie cierpię piłki, ale mi to zostało z dzieciństwa... kibicuję Legii, i kibicuję zawsze Naszym jak startują; Polakom!/Polkom! i wstyd mi, za tych chamów... a co do satanizmu; to z tego co wiem, jestem jedyna; jestem jedynym członkiem "Church of Satan" w Polsce..... jestem, kurde straszliwą sektą.... jestem strasznym zagrożeniem, bo sekta.... ja jedna na 38 milionów katoli.

ahoy!

autor: abangel666, data nadania: 2012-02-28 21:50:52, suma postów tego autora: 411

poziom durnoty i stereotypowej naiwności

...tego transparentu jest niesamowity. Albo to są ćwierćinteligenci dający wodę na młyn swoim przeciwnikom albo prowokatorzy.

autor: Panek, data nadania: 2012-03-01 15:20:09, suma postów tego autora: 896

Dodaj komentarz