Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Organizacje pozarządowe w Polsce: kobiety na drugim planie

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

Kobiety

biorą częściej urlopy (tj macierzyńskie) więc nigdy nie będą tak solidnymi (a więc też opłacanymi i zatrudnianymi) pracownikami jak mężczyźni. Każda próba "wyrównania" tej z natury nierównej sytuacji spowoduje tylko większe bezrobocie wśród kobiet. Dlaczego miałbym zatrudnić kobietę która bierze częściej urlopy niż mężczyznę za tę samą płacę???

autor: jliber, data nadania: 2012-06-05 19:41:24, suma postów tego autora: 4329

to niech kobiety nie biorą urlopów macierzyńskich!

WPROWADZIĆ OBOWIĄZKOWE URLOPY OJCOWSKIE!!!

Albo nie będzie dzieciaczków! Chcesz jiliber przekazać swoje geny? to już mi do pieluch! do kaszki, gotowania, prania i zmywania! kogo ty chcesz zatrudniać? Ty??? Dlaczego to ty miałbyś o tym decydować zamiast siedzieć w piaskownicy?

autor: malgorzata_anna, data nadania: 2012-06-05 22:51:06, suma postów tego autora: 76

malgorzata_anna

Ale o co ty masz do mnie pretensje, dla twojej informacji nie jestem Bogiem, nie stworzyłem cię taką jaką jesteś. Powtarzam, chcesz jałmużny, proszę bardzo, proś jak te prosie, ale jeżeli chcesz wymuszać przez przemoc państwa, skończy się to dla ciebie tym gorzej.

autor: jliber, data nadania: 2012-06-06 17:04:48, suma postów tego autora: 4329

edukacja, kultura etc.

cóż, stawia to kobiety w pozytywnym świetle, że zajmują się sprawami naprawdę ważnymi i prorozwojowymi. turystyka i sport - taaak, gówno, w którym lubią dominować faceci. i nie wiadomo dlaczego jest to traktowane jako priorytet.

autor: deadbastard, data nadania: 2012-06-06 18:26:56, suma postów tego autora: 500

Dodaj komentarz