Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

OPZZ pisze do pracodawców w sprawie Euro 2012

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

Ot postulat

Proszenie cara o łaskę żeby dał pocieszyć się igrzyskami.
Idźcie w pizdu z takimi akcjami. Oczywiście w czasie Euro nikt sie nie upomina o emerytury - oczywiście "odpowiedzialność i troska o sukces Polski" na pierwszym miejscu. Po Euro wszyscy bedą mieli nas w dupie.

autor: red spider 666, data nadania: 2012-06-11 12:04:46, suma postów tego autora: 1549

ja wiem, że to pierdoły

są przecież igrzyska, które ja np. ogladam od deski do deski... choć szkoda, że nie odbywają sie w innym kraju... nas by tam co prawda nie było wtedy, gdybyśmy musieli przejść eliminacje... ale nas to ja akurat nie oglądam, bo lubię, ale dobrą piłkę. No wiec OPZZ-cie... te igrzyska są bardzo ważne... ale... może poproście tych panów prcodawców o wypłacanie pensji na czas, o podwyżki, o likwidację umów smieciowych, o to by tyrać do grobu nie trzeba było... może posłuchają też o tych mało istotnych sprawach?
A teraz poważnie do jasnej ciasnej! Miały byc protesty w czasie Euro. Balcerowicz się skrzywił, nazwał rozrabiakami i już ogon podkuliliście?!

autor: sierp_i_młot, data nadania: 2012-06-11 14:38:54, suma postów tego autora: 6205

kpiny, bo jak inaczej

Myślałem, że po pikniku pierwszomajowym OPZZ mnie w tym roku już niczym nie zaskoczy. Srodze się pomyliłem, takiego kanału się nie spodziewałem. Toż to pierwsza liga w dyskredytacji idei związkowych. Gdzie byli jak Solidarność zbierała podpisy? Niech śpią dalej i znikają z areny dziejów, bo zniszczą do cna związki zawodowe w tym kraju.

autor: o. Tempora O'Mores, data nadania: 2012-06-11 22:13:42, suma postów tego autora: 327

Guz

czy Ciebie też już całkiem odmużdżyli ???
moze lepiej wyprowadź ludzi na ulicę i walcz o godne płace za ten wyzysk w tym POjebanym kraju.
N.Z

autor: no pasaran, data nadania: 2012-06-12 12:09:14, suma postów tego autora: 329

Żeczywiście rzałosni odmóżdżeńcy...

Pracujący biedni mają prosić "pracodawców" o dostęp do "igrzysk" robionych za ich pieniądze?!
Od takich "negocjacji" są u nas związki zawodowe? O kant rzyci je roszczaść...
(_*_)

autor: Hyjdla, data nadania: 2012-06-12 19:23:10, suma postów tego autora: 5956

co za

żena...

autor: sZ, data nadania: 2012-06-13 14:19:14, suma postów tego autora: 45

a w listopadzie tego roku

bądźmy wszyscy rewolucjonistami!

autor: deadbastard, data nadania: 2012-06-13 22:53:38, suma postów tego autora: 500

Dodaj komentarz