Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Adam Pstry: Nowa bitwa warszawska

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

west... poniał?

Zajarzył?
Zakumał?
Przyswoił?
.

autor: Hyjdla, data nadania: 2012-08-17 19:23:01, suma postów tego autora: 5956

Hyjdlo, nie neguję logiki zawartej w tym artykule

Uważam jednak, że jest to logika groźna, w wersji light prowadząca do tego co mamy teraz (skoro państwo nie chroni własności jak należy to właściciele biorą jej obronę w swoje ręce i trudno im się dziwić), w wersji pełnowymiarowej - do tego co przerabialiśmy w I połowie XX w.

autor: west, data nadania: 2012-08-17 20:39:37, suma postów tego autora: 6710

Nie ma wolności bez pracy, chleba i dachu nad głową...

Właśnie III RP, wbrew swym gromkim zapewnieniom, pozbawia coraz większą część spośród nas tej wartości. I jak tu ją kochać, czy choćby wspierać. Trudno się więc dziwić, że coraz częściej na jej instytucje się po prostu wypinamy. I niestety z roku na rok choroba się poszerza... Pustoszejemy. Modlitwami i pielgrzymkami, które też karleją , tego procesu nie cofniemy.

autor: steff, data nadania: 2012-08-17 20:40:41, suma postów tego autora: 6626

...

Miałem mieszkanie. Napadł mnie sąsiad i wywalił z mieszkania. Jam się się nie umiał obronić. Inny sąsiad napadł na tego mojego i wywalił go z mojego mieszkania. Gdyby ten inny nie wywalił bandziora z mojego mieszkania, mieszkanie dziedziczyłyby dzieci bandziora. Okazało się, że ten inny to też bandzior, odbudował - nawiasem - i podarował moje mieszkanie komuś. W końcu ten inny bandzior sie wyniósł do innego miasta. Jakie mam prawo do mojego mieszkania? Wygląda, że pełne.

autor: prezio, data nadania: 2012-08-18 21:55:22, suma postów tego autora: 878

./..

Jak masz takie dylematy, Prezio, to brat Śruba z Ruchu Ojca Janusza będzie Ci w stanie pomóc. Udaj się do niego.

autor: Miś_Bucharin, data nadania: 2012-08-19 09:23:33, suma postów tego autora: 3566

Miś-Buch...

Chodziło o wykładnię prawa, a nie chęć odzyskania mieszkania.

autor: prezio, data nadania: 2012-08-19 20:52:58, suma postów tego autora: 878

Dodaj komentarz