Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

„Ja panu nie przerywałem”: Szumlewicz i Gursztyn w Superstacji

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

Kogo z redakcji

powinienem poznać żeby jak osiągne sukces zawodowy też mnie tutaj promowano?

autor: A.Warzecha, data nadania: 2012-10-08 13:48:11, suma postów tego autora: 2743

może być gorąco

szkoda, że nie mam tv.

autor: deadbastard, data nadania: 2012-10-08 14:19:44, suma postów tego autora: 500

Gorąco?

Hehe, raczej ciężko nudno.

autor: Getzz, data nadania: 2012-10-08 17:17:43, suma postów tego autora: 3554

super

Wprawdzie Szumlewicz, Machalica etc. to ledwie socjaldemokracja i to na dodatek w nie najciekawszym skandynawskim stylu, lepsza chyba jednak taka obecność lewicy na TV niż żadna. Burżuazyjnej telewizji rzecz jasna nie oglądam, ale na ten program rzucę sobie okiem (o ile ta Superstacja jest w mym pakiecie czy jak tam to się zwie).

autor: Bury, data nadania: 2012-10-08 17:22:36, suma postów tego autora: 5751

Pewnie, że nieźle....

Powodzenia. Przynajmniej na kwartał.
A tych ciulów nie słuchać, jak ja, ktora tiwi nie ma...

autor: Hyjdla, data nadania: 2012-10-08 17:36:36, suma postów tego autora: 5956

To nie dobrze że Szumlewicz prezentuje lewicę

w mediach, raczej zwolenników to nie przyniesie

autor: Fred_BB, data nadania: 2012-10-08 17:50:28, suma postów tego autora: 676

To bardzo dfobrze, że

Szumlewicz atakuje telewizję.
Nie rozumita głupki?

I ciorać po brzegach, Szumlewicz....
.

autor: Hyjdla, data nadania: 2012-10-08 18:26:27, suma postów tego autora: 5956

Po co Gursztyn,

publicysta mediów obozu prospołecznego, uwiarygadnia lokaja neoliberałów?
LEWICOWY PATRIOTA

autor: bolo, data nadania: 2012-10-08 18:38:13, suma postów tego autora: 4522

Z faszystami, neokonserwatystami i prawicą

nie należy dyskutować o niczym, bo to zdrada, hańba i wspieranie patriarchalno-kapitalistycznego reakcyjnego dyskursu.

No chyba że dobrze zapłacą i nas wypromują.

PRAWDZIWY LEWAK ANTYFASZYSTA

autor: Durango 95, data nadania: 2012-10-08 18:43:32, suma postów tego autora: 3848

Tja....

kurwa mać...
Czyli Szumlewicz ma egzystować na obrzeżach?
Tak się pytam przeróżnych ciulów....

autor: Hyjdla, data nadania: 2012-10-08 18:57:46, suma postów tego autora: 5956

Ty , Duragnmo

o czym?

autor: Hyjdla, data nadania: 2012-10-08 19:06:04, suma postów tego autora: 5956

Jak to tak?

Lewicowiec z konserwatystą mają wspólny program? A co powie na to komisja ds. orzekania o autentycznej lewicowości złożona z Bola i innych czołowych przedstawicieli ruchu blokowania faszyzmu?

autor: Bartosz Oszczepalski, data nadania: 2012-10-08 19:35:26, suma postów tego autora: 235

Bartuś

Nazwałeś tego funkcjonariusza Michnikjugend "lewicowcem"? Przykro mi, ale na lewicy patriotycznej to ty kariery nie zrobisz... Nawet mimo heroicznej odsieczy swojemu guru.

autor: bolo, data nadania: 2012-10-08 20:48:57, suma postów tego autora: 4522

Hyjdla

Obawiam się, że "chamowate gospodynie domowe" nie są w stanie pojąć tej głębi myśli...;) Tak jak ja zresztą.

autor: bolo, data nadania: 2012-10-08 20:50:33, suma postów tego autora: 4522

Będzie

można to oglądać w sieci? Jeśli tak, to może rzucę okiem.

autor: Wojownik, data nadania: 2012-10-08 20:52:20, suma postów tego autora: 357

Bolek, ale

wyjaśnij nam jednak, jak to jest, że fraternizowanie się za pieniądze z prawicą jest okej, gdy robi to Piotruś, a jest be i fe, gdy inni robią to za darmo z powodu przywiązania do tak staroświeckich wartości, jak pluralizm debaty publicznej. Śmiało, lubię to wasze merkantylne dwójmyślenie i obrotowość. Bawiliśmy się już przednio, gdy drobiazgowi tropiciele faszyzmu i neonazizmu nagle przestali pamiętać konszachty Ziętka i Podrzyckiego z NOP-em, Le Penem i Wileckim, więc pośmiejemy się i teraz, gdy facet, który oburzał się na to, że ktoś tam publikuje u prawicy czy prawicę u siebie, lata teraz do studia prowadzić program z facetem z samego matecznika zajadłego neokonserwatyzmu.

autor: Durango 95, data nadania: 2012-10-08 21:35:25, suma postów tego autora: 3848

Pochód faszyzmu może powstrzymać jedynie ostateczne rozwiązanie

kwestii PiSowskiej.

ANONIMOWY MOTOROWODNIAK

autor: Sumienie Narodu, data nadania: 2012-10-08 22:23:28, suma postów tego autora: 6195

To "Uważam Rze"

nie jest jednym z organów sił prospołecznych? Zaczynam się już gubić w tych meandrach myśli lewicowopatriotycznej.
Mnie z kolei nic tak nie śmieszy, jak wypominanie konszachtów z Le Penem w ubiegłym wieku przez kogoś, kto publikuje sobie w najlepsze do Templum novum i Phalanx, czy piętnowanie rusofilii przez kogoś kto dosłownie parę lat temu propagował Dugina. Teraz okazuje się, że to po prostu wskutek "przywiązania do takich staroświeckich wartości jak pluralizm debaty publicznej" - tym szlachetniejszego, że za frajer! Z kolei program, w którym dwóch ludzi o różnych poglądach będzie się spierać, a przy okazji lewicowe treści mają szansę pojawić się na antenie, zasługuje na potępienie. Bądź tu z takim mądry.

autor: bolo, data nadania: 2012-10-08 22:42:02, suma postów tego autora: 4522

Brawo, tak trzymac

Bardzo sie ciesze ze Piotr Szumlewicz bedzie występował w Superstacji. Mocny punkt dla lewicy.

autor: Krzysztof Mróź, data nadania: 2012-10-08 22:42:30, suma postów tego autora: 569

O, jest i sumik.

Skoro uzbieraliśmy już całą ekipę, mała rada: jak podszywki mają mieć sens, muszą choć w małym stopniu odnosić się do autentycznych wypowiedzi "ofiary". No chyba, że znajdziecie jakiś post w którym pisałem coś o "faszyzmie".
Rada oczywiście za frajer, "w imię przywiązania do pluralizmu debaty publicznej".

autor: bolo, data nadania: 2012-10-08 22:51:00, suma postów tego autora: 4522

Nikt mi nie zarzuci, że nie kocham PiS-u

NOSICIEL MATKI BOSKIEJ W KLAPIE

autor: Sumienie Narodu, data nadania: 2012-10-08 22:59:21, suma postów tego autora: 6195

Jak zwykle

bolku jedyne na co cię stać w obronie koleżków i mocodawców to próba zwekslowania dyskusji z nich na mnie, oczywiście przy pomocy tandetnych półprawd - w P i TN publikowałem ostatnio wtedy, gdy Ziętek i Podrzycki paradowali z zastępcą Le Pena, przy czym ja publikowałem tam teksty mało prawicowe, a szefowie Sierpnia 80 zapluwali się wtedy na wyścigi w demonstrowaniu prawicowych poglądów; jeśli chodzi o Dugina, to wśród dziesiątek innych autorów opublikowałem dwa jego teksty, z których żaden nie był peanem na temat Rosji, ani w ogóle nie był o Rosji, więc i w kwestii rusofilstwa manipulacyjka ci słabo wyszła. Dawaj następne zwyczajowe półprawdy z waszej mantry.

To wszystko nie zmienia faktu, że w żaden sposób nie potrafisz wyjaśnić, czemu Szumlewicz ma rację zarówno wtedy, gdy histerycznie piętnuje "kolaborację z prawicą", jak i wtedy, gdy w tej kolaboracji bierze udział. Nie zarzucam Szumlewiczowi tego, że z ową prawicą o czymś tam gada, bo nie jestem lewackim sekciarzem, którego to oburza. Pytam natomiast, dlaczego Szumlewicz robi coś sprzecznego z tym, co ON SAM głosił i za co krytykował innych.

autor: Durango 95, data nadania: 2012-10-08 23:11:11, suma postów tego autora: 3848

Boluś słuchaj

Nie neguje tego, że Szumi ma jakieś tam związki z lewicowością, ale nie każda lewica wg mnie zasługuje na szacunek. Formuła tego programu też mi jakoś nie przeszkadza, ale śmieszy mnie to, że różne Bolki cieszą się, że Szumi będzie promował lewicowe wartości prowadzać program z konserwatystą, a jeszcze niedawno opluwały ludzi za drukowanie tekstów prospołecznych konserwatystów.

autor: Bartosz Oszczepalski, data nadania: 2012-10-09 00:22:02, suma postów tego autora: 235

ja też

Nie mam tv i nie żałuję. Lewicowy publicysta w burżuazyjnej telewizji oznacza tylko, że ... jeśli był lewicowy, to już takim nie jest... i dlatego beda go pokazywać w tv ;-).
Pamietacie np. lewicową dziennikarke, Zuzanne Dąbrowską? Pracuje w TVP info... ale czy ktoś słyszał, by powiedziała tam coś lewicowego?

autor: sierp_i_młot, data nadania: 2012-10-09 01:20:24, suma postów tego autora: 6205

no bez jaj

"Pytam natomiast, dlaczego Szumlewicz robi coś sprzecznego z tym, co ON SAM głosił i za co krytykował innych." Zgrywasz sie czy naprawdę nie wiesz? No to zastanówmy się razem... o co moze komuś chodzić, gdy za grube pieniążki występuje w tv? Oczywiscie jak im wszystkim o jakąś ideę! Ale jaką?

autor: sierp_i_młot, data nadania: 2012-10-09 01:26:17, suma postów tego autora: 6205

Jak pięknie ...

nic nie jest równie śliczne,jak Polskie ,Nasze,polityczne Piekiełko. Na 10-ciu piszących 11-tu ma okazję opluć swych kolegów kanapowych,więc czyni to w imię"wyższych ideałów"...a potem larum wielkie,że nie mają poparcia w tym "głupim" Narodzie. Gdzie do klina widzicie 'zło"? czy w tym,że przeciwnicy będą sie publicznie spierać? Kto WAS słyszy,ogląda,czyta? niewielu,bo Lewica NIE MA i nic nie wskazuje na to że mieć będzie jakiekolwiek szanse,na własną stację TV.Epatowanie "nieposiadaniem telewizora" było modne (choć głupawe) za wczesnej Solidarności,teraz jest tylko odcięciem się od śledzenia poczynań rządzących. gazety w małym stopniu,a radio,prawie wcale nie daje możliwości zorientowania sie jaki jest kurs PO,czy PIS. Tylko pełna znajomość działań "wroga" daje szanse na zwycięstwo. Sansę,bo na zwycięstwo lewicowej opcji, poczekamy chyba długo,bo jest jedna największa przeszkoda,..-brak prawdziwego charyzmatycznego przywódcy Lewicy.

autor: bambosz0, data nadania: 2012-10-09 02:45:45, suma postów tego autora: 1835

jak zwykle...

Konsekwentnie głosicie, że PiS to "siły prospołeczne" a "goszyści" to psy łańcuchowe neoliberałów, więc spytałem, dlaczego jeden z czołowych publicystów "obozu prospołecznego" (obawiam się, że bardziej reprezentatywny niż np. Okraska) firmuje lokaja neoliberałów. W odpowiedzi, na potrzeby "dyskusji" propisowska prasa (ergo prospołeczna)okazuje się "matecznikiem zajadłego neokonserwatyzmu" i to Szumlewicz (już nie pomagier Blumsztajna, znowu lewicowiec?) ma się tłumaczyć. Nie nadążam za tymi woltami.
Ale OK, przyjmijmy na potrzeby chwili, że Szumlewicz jest lewicowcem a pisowska prasa jest be. Co w takim razie złego w spieraniu się dwóch adwersarzy na wizji? Że Szumlewicz kiedyś coś tam powiedział? To chyba pytanie do niego, ja mam coś wyjaśniać? Inna sprawa, co on dokładnie krytykował - dyskusję czy współpracę? Cóż, jeśli to pierwsze to jest hipokrytą.
Dalej już tradycyjnie - komicznie przekonanym o swej moralnej wyższości lewicowym patriotom wolno więcej. Współpracowaliście z Le Penem! A publikacje w faszyzujących tytułach? Dawno temu, zresztą "teksty mało prawicowe", poza tym chodzi o pluralizm debaty publicznej. Jesteście rusofilami! A Dugin? Kropla w morzu, zresztą nie o Rosji (swoją drogą, nieźle to wygląda - hiperpatriota Zychu a kilka stron dalej główny geopolityczny ideolog Putina:)). Nie popierając PiS wspieracie neoliberałów! A krytyka PiS z konkluzją "lepiej niech rządzi Tusk"? Wieki temu i wyrwane z kontekstu. I tak ten cyrk się kręci.

autor: bolo, data nadania: 2012-10-09 09:55:16, suma postów tego autora: 4522

Bartuś

Wiadomo, która lewica zasługuje na szacunek wyższych moralnie lewicowych patriotów: nie ta od blokad eksmisji (zresztą co to za lewica? Neoliberalne michnikjugend.) tylko od blokad ekshumacji.

autor: bolo, data nadania: 2012-10-09 09:58:11, suma postów tego autora: 4522

Bolo

Sorki za brzydkie słownictwo, ale Boluś pierdzielisz farmazony. Jakie ekshumacje? I czy ja kiedykolwiek napisał, że lewactwo, które współpracuje z neoliberałami, robi to bo nie jest lewactwem? Robią to, bo są naiwni i uważają, że lepszy progejowski neoliberał aniżeli kaczystowski konserwatysta. Zacznij chłopie rozmawiać z innymi, a nie ze swoimi projekcjami.

autor: Bartosz Oszczepalski, data nadania: 2012-10-09 15:17:23, suma postów tego autora: 235

Gdy blokowanie ekshumacji przestanie mnie śmieszyć

Wymyślę coś równie zabawnego, jak na przykład blokowanie aborcji.

Argumentów merytorycznych mi nie brakuje, jak np. ten z Zychowiczem po ciężkim kielichu.

ATEISTA OD POCZĘCIA

autor: Sumienie Narodu, data nadania: 2012-10-09 17:49:36, suma postów tego autora: 6195

Na razie ze swoimi projekcjami

ty rozmawiasz, wmawiając mi antyfaszystowską histerię czy przedkładanie spraw obyczajowych nad bytowe.

autor: bolo, data nadania: 2012-10-09 18:17:07, suma postów tego autora: 4522

Oho,

ekspert od merytorycznych argumentów się ujawnił. Najbardziej popisowe to te o upadku na chrzcie czy zegarku na komunię. Ale co tam, grunt że jackowix się podobają.

autor: bolo, data nadania: 2012-10-09 18:29:17, suma postów tego autora: 4522

Nekrofilia nie jest chorobą tylko wyborem.

Żądamy tolerancji dla miłośników ekshumacji. Zimny Lech dla każdego.

LEWICOWY PATRIOTA

autor: Stirlitz, data nadania: 2012-10-09 20:13:59, suma postów tego autora: 1578

O, boluś kapciowego zawołał

:-)

autor: Sumienie Narodu, data nadania: 2012-10-09 20:34:49, suma postów tego autora: 6195

Dno i trzy metry mułu

Żarty Bolusia i Stirlitza na bardzo wysokim poziomie. Troll korwinowiec by się nie powstydził.

autor: Bartosz Oszczepalski, data nadania: 2012-10-10 02:10:07, suma postów tego autora: 235

No kręci się, kręci,

bolek ten wasz cyrk, w którym za kilka groszy zmieniacie poglądy i postawy na zawołanie sponsora. Antyfaszyści obsługujący sojusznika Le Pena i antyprawicowcy mizdrzący się do facecika z "Uważam Rze" = cyrk z kiepskimi klaunami.

autor: Durango 95, data nadania: 2012-10-10 12:33:27, suma postów tego autora: 3848

Jakież to

zmiany moich poglądów i postaw może mieć na myśli 95? Cholera wie, ale coś musi być na rzeczy. W końcu mówi to nielichy praktyk w te klocki. Chyba tylko Zychu może z nim w tej dziedzinie konkurować. Jak to mówią, niedaleko spada jabłuszko...

autor: bolo, data nadania: 2012-10-10 19:50:39, suma postów tego autora: 4522

B.O.

Nie wiem gdzie twoim zdaniem żartowałem, w każdym razie mam dobrą wiadomość. Są portale, gdzie nie będziesz narażony na żenujące żarty goszystów. Naprawdę! Prawy.pl, niezależna, forum Frondy... Do wyboru do koloru. W ostateczności możesz liczyć na żarty SN (zawsze na wysokim poziomie), a nawet poprosić guru o firmowe grepsy - niektóre wręcz kapitalne! Szmondziak duplomatik, che fujara... Do dziś boli mnie brzuch ze śmiechu!

autor: bolo, data nadania: 2012-10-10 20:07:28, suma postów tego autora: 4522

Zapytaj starszych kolegów,

komu już służyli za drobne pieniądze: PPS-owi w kilku wcieleniach, Unii Pracy, SLD, Sierpniowi 80, OPZZ, michniko-hajdarowiczom, trokom z zagranicy, ponoć prawicowej TVP, a jak widać na załączonym obrazku teraz tabloidowej stacji do spółki z "Uważam Rze". Można by napisać książkę o tym lawiranctwie, o zmianie poglądów na komendę sponsorów, o zajadłym pluciu na niedawnych mocodawców, o nagłych miłościach do nowych panów itd., itp. Tylko po co? To nie zawód, to charakter - wiesz o czym mówię.

autor: Durango 95, data nadania: 2012-10-10 20:56:06, suma postów tego autora: 3848

Jakich kolegów?

Poza tym jeśli dla ciebie debata adwersarzy jest "służeniem" jednego drugiemu i można to porównać z otwartą współpracą, to może rzeczywiście czas pomyśleć o specjaliście.
Aha, no i jak w końcu jest z tym "Uważam Rze" - smok zionący ogniem czy istotny tytuł obozu prospołecznego?

autor: bolo, data nadania: 2012-10-11 07:11:50, suma postów tego autora: 4522

Zabawne: to kolejny po Selinie i Gawryluk katoprawas

ze stajni "ubeckiego" Polszmatu.
Jedno jest pewne: do oglądania tego czegoś nic mnie nie skłoni.

autor: szczupak, data nadania: 2012-10-11 12:03:23, suma postów tego autora: 3747

Nie chcecie Ich oglądać?

....no to nie oglądajcie.... pewnie się popłaczą

autor: bambosz0, data nadania: 2012-10-12 19:55:28, suma postów tego autora: 1835

Zrozumcie

Ta kotertia gra z nami w ,,CH i tyle

autor: żadnych, data nadania: 2012-10-16 17:54:08, suma postów tego autora: 60

Durango 95

Bylo kontynuacja SB? DAJ SPOKOJ

autor: żadnych, data nadania: 2012-10-16 17:59:24, suma postów tego autora: 60

Durango 95

Bylo kontynuacja SB?

autor: żadnych, data nadania: 2012-10-16 18:37:54, suma postów tego autora: 60

Dodaj komentarz