Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Warszawa: Policjant kopiący demonstranta bezkarny?

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

Jedno ale...

Skoro wszystko niby jest proste - niewinny przechodzień skopany bez powodu przez brutalnego policjanta - to ja mam jedno pytanie? Dlaczego ofiara odpuściła? Nic mi nie wiadomo na temat tego, kim ona jest, nic nie wiadomo na temat procesu, jaki mogła wytoczyć, nic nie wiadomo na temat odszkodowania, jakie mogła zażądać... Jeśli pasażerowie kpt Wrony żądają teraz odszkodowań zamiast cieszyć sie podarowanym życiem, to dlaczego nie ów, jak na razie anonimowy przechodzień, tego nie zrobił? Ja, będąc na jego miejscu, będąc niewinnie skopany przez policjanta, tego samego dnia zacząłbym brylować na salonach, w środkach masowego przekazu itd., itp... No a na deser zażądałbym kilku milionów odszkodowania za straty fizyczne i moralne... A tu nic, cicho-sza... Jak dla mnie jest to ciekawe, nawet bardzo...

autor: AnWo_64, data nadania: 2012-11-06 23:03:54, suma postów tego autora: 13

an_wo64

jakbyś się nie rozeznawał w realich środowiiska skrajnej prawicy: dla nich bycie anonimowym, to podstawa.

autor: deadbastard, data nadania: 2012-11-07 01:28:05, suma postów tego autora: 500

Piotr Ciszewski pisze:

"W zeszłym roku skrajni prawicowcy pokazali, że są pożytecznymi idiotami rządzących, którzy dzięki ich ekscesom mogli zacząć zaostrzać prawo o zgromadzeniach i ograniczać demokrację. " Oczywiście lewica w tym przypadku jest niewinna, bo ona nic nie robiła i była na tej manifestacji gołąbkiem pokoju. Nie ma co zrzucac całej winę na prawice. Trochę obiektywizmu Panie Ciszewski.

autor: samson_miodek, data nadania: 2012-11-07 07:49:37, suma postów tego autora: 288

nie ma znaczenia skad ofiara byla

mogla byc nawet kosmita bo my rozpatrujemy tutaj wine policjanta i sadu oraz to ze mamy policyjne panstwo a tego nie chcemy.

autor: Feniks, data nadania: 2012-11-07 08:37:03, suma postów tego autora: 274

deadbastard

I vice versa. Jakbyś nie zauważył lewacy z Antify też pozostawali anonimowi ukrywając swoje szlachetne oblicza za chustami, bandanami itd...
P.S. A tłumaczenia w rodzaju "Antifowcy musieli zasłaniać twarze, żeby uniknąć rozpoznania przez neofaszystów" są po prostu głupkowate, jeśli nie wręcz debilne... :)))

autor: AnWo_64, data nadania: 2012-11-07 19:22:57, suma postów tego autora: 13

anwo

to, co napisałeś w ps, akurat nie dotyczy mojego postu.
znam z autopsji śrdowoiska skrajnej prawicy i ich metody działania.
co do lewicy, to nie wiem. bo jak brałem udział w manifestacjach, to twarzy nie zakrywałem.

autor: deadbastard, data nadania: 2012-11-07 20:54:49, suma postów tego autora: 500

i żeby było jasne

że brałem udział w lewicowych manifestacjach bez zakrywania twarzy. po lewicowej stronie.
żeby mi znów jakiś xmarksista chrześcijański nie tryskał w mym kierunku faszystami.

autor: deadbastard, data nadania: 2012-11-07 21:25:42, suma postów tego autora: 500

do AnWo_64

O ile wiem skopany facet dostał wyrok zaoczny za bójkę i odsiedział swoje w areszcie.

autor: Roger, data nadania: 2012-11-07 21:30:29, suma postów tego autora: 514

./..

Deadbastard:
"żeby mi znów jakiś xmarksista chrześcijański nie tryskał w mym kierunku faszystami."

A po co miałby to robić, czyż nie wystarczy takie Twoje wyznanie: "znam z autopsji śrdowoiska skrajnej prawicy i ich metody działania"?

autor: Miś_Bucharin, data nadania: 2012-11-07 23:54:52, suma postów tego autora: 3566

panie Ciszewski

pan uważasz, że wszyscy zapomnieli o ubiegłorocznych wyczynach towarzyszy z Antify? Możesz pan udawać idiotę, ale nie uznawaj pan, że wszyscy czytelnicy portalu także są idiotami!

autor: lucjusz lucyferowicz, data nadania: 2012-11-07 23:37:22, suma postów tego autora: 8

+

Cytaty z klasyka ;)
- o nazistach:
nawet zbytnio nie mierzi mnie flirt wakeforda ze skrajną prawicą (najśmieszniejsze jest to, że wyleciał z, kultowej dla nazioli kapeli, death in june właśnie za flirt z naziolami...).
autor: deadbastard, data nadania: 2012-09-22 16:46:37
- o kobietach:
zerżnąć, zakatować, ograbić. czyż większość kobiet na to nie zasługuje?
autor: deadbastard, data nadania: 2012-09-04
- o "motłochu":
warzne, rzeby było na wódę, fajki i kiełbachę i żeby starej bezkarnie przyje*bać i kundla bezkarnie utłuc. po co mie emerytura, jak se na rente pujde i na czarno na budowie w rajchu bendem robił?"
autor: deadbastard, data nadania: 2012-05-10
(na życzenie więcej cytatów o tym, że większość społeczeństwa to "tępy motłoch").

autor: Angka Leu, data nadania: 2012-11-08 10:21:50, suma postów tego autora: 3102

dead jest ...... lewicowym naziolem :(

jak sam się określił ......

a jacekx marksista chrześcijański niczym nie tryska w jego stronę tyko boleje nad zagubionym prawdopodobnie ......jeszcze młodym człowiekiem :(
( boję się czy nie jest to stary gimnazjalista )

Wszak tego nie zrozumiesz dead, ale w człowieku chrześcijanin
widzi istotę stworzoną na podobieństwo Pana .....
Są dwa pierwsze przykazania Chrześcijaństwa : Miłuj Boga i Miłuj Człowieka

bo przecież
Chrystus Człowiek = Bóg

Pozdrawiam.

jacekx marksista chrześcijański
członek SLD

autor: jacekx, data nadania: 2012-11-09 00:36:29, suma postów tego autora: 3088

jedno ale

to nie policjant to bandyta a do bandziorow nalezy strzelac skatowany czlowiek nie nazywa sie Rulewski ito Jego pech

autor: żadnych, data nadania: 2012-11-10 11:47:36, suma postów tego autora: 60

Dodaj komentarz