Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Japonia: Konserwatyści zwyciężają w wyborach

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

Polska to ultraprawicowe laboratorium

neoliberalizmu, nawet "lewica" jest prawicą

autor: czerwony93, data nadania: 2012-12-16 16:07:25, suma postów tego autora: 2730

@czerwony

Już przestań z tą ultra prawicowością bo przypomina mi to gadanie Korwina z tą różnicą, że dla niego cały parlament jest lewicowy. Popadasz w obłęd, wszystko co nie pasuje do twojej wizji świata jest prawicowe, co najmniej jakby świat był czrno-biały. Ciekawe jest to, że jak na lewica.pl pisze się o SLD czy RP to mówi się o "lewicy parlametarnej" tak jakby były to organizacje, które zdradziły lewicę i tylko lewicę udają. W ten sposób bardzo się upadabnia właśnie do Korwina, który cały parlament uważa za lewicowy, a poadział na "prawicę parlamentarną" oraz "lewicę parlamentarną" za sztuczny.

autor: samson_miodek, data nadania: 2012-12-16 16:49:49, suma postów tego autora: 288

SLD to dopiero lewica, albo RP

trzeba mieć klapki na oczach albo być ślepym aby tak sądzić.Nie bądź śmieszny SM

autor: polak17, data nadania: 2012-12-17 10:17:46, suma postów tego autora: 1300

polak

Ja nie uważam SLD cz RP za lewicę, jednocześnie nie uważam PiS, PO i innych partii w polskim parlamencie za prawicę. Dla mnie wszystko to są partie bezideowe partie władzy.

autor: samson_miodek, data nadania: 2012-12-17 14:01:03, suma postów tego autora: 288

Pytanie

do autora newsa: jaki wynik w wyborach osiągnęła Partia Odnowy Japonii?

autor: Wojownik, data nadania: 2012-12-20 14:47:08, suma postów tego autora: 357

Dodaj komentarz