Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Jakub Kita: Uciekaliśmy przed ONR

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

polska

do ostatniego zdania tego wywiadu można tylko dodać "amen".
niestety.

autor: Mao Tan Wen, data nadania: 2012-12-19 13:53:45, suma postów tego autora: 368

Coś nie widzę lewicowyh patrotuf

broniących wartościowej i zatroskanej o kraj młodzieży z ONR, która słusznie przeciwstawia się systemowi i "lemingowszczyźnie".

autor: szczupak, data nadania: 2012-12-20 00:31:36, suma postów tego autora: 3747

szczupak,

też mam "charakterystyczną czarną ortalionową kurtkę", więc spalę, żeby mnie ktoś nie skojarzył ani z ONR, ani z przypadkowymi chuliganami (którzy chyba tu występują, bo Panowie Policjanci nie kazali pokazywać legitymacji partyjnych, tylko jak zauważa rubasznie i bardzo wesoło osoba udzielająca wywiadu, "spierdalać do wyra" (uroczy są Panowie i Panie z Policji)) sobotnich wieczorów.

autor: Getzz, data nadania: 2012-12-20 07:18:35, suma postów tego autora: 3554

Na ogół nie uznaję siłówki, ale

Chwilami pragnąłbym, aby po naszej stronie znaleźli się ludzie, którzy choćby w odpowiedzi na takie zaczepki od czasu do czasu zdrowo obiliby ONR-wcom pyski. Przecież chyba wiadomo, gdzie toto się gromadzi...

autor: ANTAL, data nadania: 2012-12-20 10:38:39, suma postów tego autora: 140

Dzieki Bogu

Że policja wam pomogła bo inaczej faktycznie mogło być po was!
A czemu nie pomogła wam Antifa?
Przecierz na jednym lewicowym portalu(z litości niezdradze jakiego)pisało że policja to cytuje"naziole i organizacja faszystowska"i co więcej pisało tam że trzeba bronić biedne społeczeństwo przed policją(czytaj naziolami).

autor: Antyliberał, data nadania: 2012-12-20 11:21:59, suma postów tego autora: 1302

Mnie tutaj to wszystko nie obchodzi, bo w ogóle tekst

jakiś żartobliwy, ale same takie kwestie formlne:

Jeśli jest ktoś zagrożony pobiciem albo jeszcze czymś gorszym to chyba w "normalnym państwie prawa", w którym jak nas przekonują wszyscy żyjemy, to do zatrzymania agresorów, czasem jakichś naprawdę niebezpiecznych osób (mówię poważnie) czy ochrony "zwykłych ludzi" są jakieś procedury, a nie "pouczenie" od pana psa lub pani suki, że ktoś ma "spierdalać do wyra", bo inaczej "pójdzie na dołek". Tak?
Swoja drogą, zabawny jest sposób mówienia tych troglodytów i ich slang z epoki Hilarego Minca.

autor: Getzz, data nadania: 2012-12-20 15:34:33, suma postów tego autora: 3554

@Szczupak

No i po kiego grzyba się popisujesz dzieciaku? Chciałbyś usłyszeć, że bronimy ONR-owców, bo będziesz miał kolejny pretekst, żeby ze swoimi koleżkami ujadać w naszą stronę? Tak bardzo ci się nudzi w życiu?

autor: Bartosz Oszczepalski, data nadania: 2012-12-21 16:51:51, suma postów tego autora: 235

PT Getzie - ja noszę charakterystyczną zieloną kurtkę...

...czyli jestem islamistą?
PT Bartoszu - mogę usłyszeć, przeczytać, ale na ujadanie z mojej strony nie licz. Czyż oni są warci choćby jednego słowa, obojętnie krytyki czy obrony?

autor: szczupak, data nadania: 2012-12-25 00:31:14, suma postów tego autora: 3747

Dodaj komentarz