Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Policja przeciw domagającym się wynagrodzeń

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

Przeciwko

Przeciwko protestującym zmobilizowano całą gorzowska policje . oddział prewencji , antyterrorystów , na miejscu była od razu pani prokurator i czterech policyjnych negocjatorów , którzy nie końca jarzyli po co są.

autor: bened, data nadania: 2013-01-30 09:34:21, suma postów tego autora: 145

To odwołanie się do Białorusi jest chybione.

Nie słyszałem, żeby nie płacono tam wynagrodzeń. Natomiast porównanie do złodziejstwa jest pierwszej klasy.

autor: steff, data nadania: 2013-01-30 10:06:57, suma postów tego autora: 6626

to nie Białoruś

Czy znamy przypadki nie wypłacania wynagrodzeń za wykonane prace pracownikom na Białorusi? Ja nie znam. W PRL takowych przypadków nie było.
Konieczne jest zatem uznanie tych praktyk jako przestępstwo w naszych kodeksach- karnym i wykroczeń.
-Dzisiaj art 218 par.3 kk mówi że: osoba która będąc zobowiązana orzeczeniem sądu do wypłaty wynagrodzenia za pracę lub innego świadczenia ze stosunku pracy, obowiązku tego nie wykonuje,podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 3.
Kuriozalnie, żeby zmusić do wypłaty wymaga się wyroku sądu. Umowa o pracę, czy nawet śmieciowa już nie wystarcza.

autor: Z.K. z OZB, data nadania: 2013-01-30 10:17:25, suma postów tego autora: 356

III RP państwem PRAWA ?

Jeśli państwo jest chore, to nie ma możliwości prawidłowego funkcjonowania. Leczenie objawów, nie uzdrowi.Gangrena opanowała już cały ustrój i tylko radykalna operacja pozwoli na powrót pacjenta do zdrowia.

autor: bambosz0, data nadania: 2013-01-30 11:05:04, suma postów tego autora: 1835

w odwołaniu do Białorusi

chodziło o używanie przeciwko protestującym tak dużych sił policji. Jeśli chodzi o terminowość płacenia oraz kwestie zaległości to rzeczywiście Polska jest daleko za Białorusią.

autor: Cisza, data nadania: 2013-01-30 11:37:48, suma postów tego autora: 90

Białoruś, Polska

Jeśli do władzy na Białorusi dorwą się ci przeciwko którym wysyła się tak duże siły tamtejszej policji, to Białorusini szybko poznają polskie standardy (nie)wypłacania pensji.

autor: mlm, data nadania: 2013-01-30 12:05:37, suma postów tego autora: 4284

To nie Białoruś, to "demokratyczna" Polska

Ręce Precz od Białorusi !!!!

W ultra demokratycznej Hiszpanii 200 tyś rodzin jest zagrożonych eksmisją. Po tym jak 3 rodziny dokonały zbiorowych samobójstw banki zgodziły się na 2 (słownie: dwu) letnie moratorium na eksmisje.

Ile jest eksmisji na bruk na Białorusi?

Ja wprawdzie nie byłem na Białorusi ale w czasie wakacji bawiłem 2 tygodnie (dla tego nie pisałem postów) na Litwie i wbrew imperialistycznej propagandzie nie widziadłem tam ani biedy ani ubóstwa. Ludzi żyli godnie i sprawiedliwie.

A najlepsze w tym wszystkim, że nagonkę na Łukaszenkę prowadzi Gazeta W która na nie da złego słowa powiedzieć na B. Nataniahu.

autor: Cud2, data nadania: 2013-01-30 16:28:38, suma postów tego autora: 3207

Czy chłopcy z Dezertera

zaśpiewają na koncertach "Spytaj policjanta"?

autor: szczupak, data nadania: 2013-01-30 22:39:47, suma postów tego autora: 3747

bardzo dobrze

bardzo dobrze że tam wkroczyli i walczyli o swoje

autor: karoll, data nadania: 2013-01-31 11:44:51, suma postów tego autora: 5

szczupak

panom z dezertera już nie wypada śpiewać takich piosenek. to w końcu pankowcy na pasku jarosława k. i jego bandy.
byłoby to trochę niesmaczne - wspierać zamordystów i kpic z nich.
w końcu, pan krzysztof grabowski z dezertera wielokrotnie wyrażał uwielbienie dla neolibreralego kapitalizmu w pl - zaczynając od słów "dużo na ten temat myślałem i swoje wiem", a potem leci, ze komuna (jaka, kurwa, komuna w prl? zwykły post oenrowski autorytaryzm, zmiękczony przez typowo polski jebałpiesizm) to be a teraz ma firmę i jest gites

autor: deadbastard, data nadania: 2013-02-01 04:13:33, suma postów tego autora: 500

Polski punk to dziwoląg

Nigdy za tym nie przepadałem.
Na szczęście Napalm Death trzyma pion. Co prawda nie punk ale blisko. Z crust punka zaczynali.

autor: red spider 666, data nadania: 2013-02-01 12:37:31, suma postów tego autora: 1549

Red Spider

Red Spider nie jest tak z polskimi punkami protest wspierała aktywnie grupa kostrzyńskich i gorzowskich punków i redskinów , cześć z nich działa aktywnie w OZZ Inicjatywie Pracowniczej.

autor: bened, data nadania: 2013-02-02 10:19:39, suma postów tego autora: 145

Dezerter?

To ci anarchiści, fetujący 20-lecie III RP na oficjalnych obchodach?

autor: bolo, data nadania: 2013-02-03 22:58:16, suma postów tego autora: 4522

anarchiści

IIIRP to doskonałe państwo dla anarchistów - rozpada się samo

autor: poziomka, data nadania: 2013-02-04 12:10:43, suma postów tego autora: 576

redspider666

napalm death są wierni swojemu lewicowemu etosowi. dezerter nigdy lewicowi nie byli.
żaden z członków nd nie skurwił się dla kasy - ani bullen, ani ratledge, ani broadrick, ani harris, ani steer, ani dorrian, ani embury, ani greenway, ani pintado. aczkolwiek, kilku stao się instytucjami samymi w sobie: broadrick, bullen, harris, steer, dorrian.
przypadłością polskich pankowców jest silny dryf na prawo. szczególnie tych, co gówno mają dziś do powiedzenia - moskwa czy dezerter (a szkoda, bo to fajne kapele były) albo kukiz. chociaż kukiz... hmmm ten gośc jest tak jebnięty, że aż daje się lubić.

autor: deadbastard, data nadania: 2013-02-05 04:48:25, suma postów tego autora: 500

Dead

Stali się instytucjami muzycznymi. Po prostu są kreatywni a to dobrze. Co prawda Carcass był posądzany o komerchę za "Hatework", Lee poszedł w gothic czy doom (Cathedral) ale może nie widzieli już drogi rozwoju w grind core? Obiektywnie była to niezła muzyka Ja nawet posłuchiwałem tego kiedys a i dzis się zdarza. nawet Shane Embury gra coś innego na boku, chociaż jak widziałem na Brutalu w zeszłym roku, jego grindowa forma jest w rozkwicie.
A tak na marginesie - jedziesz w tym roku na BM?

autor: red spider 666, data nadania: 2013-02-05 19:19:33, suma postów tego autora: 1549

Dodaj komentarz