Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

List do Tok FM przeciwko mowie nienawiści Terlikowskiego

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

Dajcie spokój z tą mową nienawiści

Dlaczego niby nie wolno okazywać uczuć? Ja zawsze posługuję się mową nienawiści w stosunku do moich wrogów. A teraz co? mam udawać że skurwysynów toleruję? Oczywiście że nie. Zawsze życzę im jak najgorzej i wykorzystam każdą okazję, żeby im zaszkodzić mową, myślą, uczynkiem i zaniedbaniem.
Zamiast się oburzać, że ta bezdzietna jałowa, poślica i ciotowaty dziennikarzyna pojechali po Grodzkiej, trzeba im oddać jak najbolesniej i jebać jak bure suki.
I oczywiście kochać bliźniego swego, jeśli to rzeczywiście bliźni i o ile na to zasługuje.

autor: red spider 666, data nadania: 2013-02-05 17:53:52, suma postów tego autora: 1549

red spider,

nie wiem, na jakiej podstawie rzeczowej formułujesz swoje opnie o posłance PiS (prawdopodobnie K.Pawłowicz) i red. Terlikowskim, ale - jeśli nawet słusznie ich krytykujesz - to używasz przy tym języka mizoginicznego (w pierwszym przypadku) i homofobicznego (w drugim). Skórka warta wyprawki? Polemika z politykami czy publicystami prawicy - warta przemycania mizoginizmu i homofobii?

autor: Porta Nigra, data nadania: 2013-02-05 18:06:32, suma postów tego autora: 1682

Ruch Narodowy - sekcja LGBT

Prawica zmienia nastawienie wobec gejów.

http://www.facebook.com/sekcjaLGBT

autor: Crystiano, data nadania: 2013-02-05 18:09:09, suma postów tego autora: 1590

Uwierzyłem, a to fejk

niemniej kto wie, może w Polsce też stopniowo zmieni się sytuacja z gejami, w krajach Europy Zachodniej gdzie partie prawicowe nie są przedłużeniem Kościoła są oni coraz częstszym elementem tych partii.

autor: Crystiano, data nadania: 2013-02-05 18:34:37, suma postów tego autora: 1590

Bo widzisz Porta Nigra

Krycha podoba mi się za język jakiego używa. Poważnie. Tylko zapomniał bidula przypowieści swojego mistrza (teoretycznie, bo chyba woli groźnego Jehowę, że kto mieczem wojuje od miecza ginie. A z takiego Terlikowskiego można ciotę zrobić w kilka minut, czyli działa.
Powiem ci więcej. Kiedy pojechałęm z MS do Zamościa na jakies tam szopki antyfaszystowskie, to podpuszczaliśmy skinheadów w Zamościu pod okiem policji (zaprosiłem dwóch na sąd boży za rynek ale spękali), wyzywałem ich od ciot, parów itd. ale ich chuj strzelał.
Albo weź takiego Kurwina. facet jest zdecydowanie sadomasochistyczny i nawet puszcza o tym farbę w felietonach (np. napisał, że chciałby obejrzeć jak kogoś chłoszczą) wygląda jak podstarzały członek Village People i czepia się 'homosiów" a sam by może chciał jakieś anal fisting niewidzialną pięscią rynku.
A prywatnie nie mam nic przeciw gejom, transwestytom i nie jestem mizoginem.
Chociaż przyznam się, że zajebiście smieszy mnie pewien dowcip o gejach. jak chcesz napiszę w kolejnym poście.

autor: red spider 666, data nadania: 2013-02-05 18:48:10, suma postów tego autora: 1549

Polska obłędem stoi..

Wiadomo nie od dziś że w Polsce media są prawicowe jeszcze Superstacja myślę że jest OK . W radiu Tok Fem wiecznie zapraszają oszołomów prawicowych , może to taka moda na ciołków z kato-prawicowych środowisk. może tak ma być! może komuś zależy takie awanturnictwo w mediach.!! Alternatywą jest stworzenie Lewicowych medii i tam zapraszać ludzi NORMALNYCH.

autor: Sekretarz, data nadania: 2013-02-05 19:04:25, suma postów tego autora: 125

No ale gdzie ta mowa nienawiści u Terlikowskiego?

Czy powiedział, albo napisał to co pisali skazani za mowę nienawiści w stosunku do polskich żołnierzy służących w Afganistanie?

autor: Sumienie Narodu, data nadania: 2013-02-05 19:18:07, suma postów tego autora: 6199

Kilka pytań po przeczytaniu artykułu.

1. Czy pani Zawadzka jest transem, bądź homo, że domaga się przeprosin? Prawo jest klarowne, zadośćuczynienia domaga się pokrzywdzony a nie postronny. Czy może ktoś znowu wychodzi przed szeregi i usiłuje jątrzyć?
2. W którym miejscu wypowiedzi Terlikowskiego są homofobiczne, w sensie nawołującym do nienawiści? Czytam to dziesięć razy i nie mogę znaleźć.
3. Do komentatora - mogę poznać choć jeden wpis, który byłby dowodem na nienawiść Terlikowskiego w stosunku do kobiet? Szalenie mnie to ciekawi.
4. Jakim cudem można zarzucać komuś mowę nienawiści, by kilka zdań dalej samemu użyć sformułowania "kreatura"? Czy to nie sprzeczne z mową pokoju i miłością do bliźniego?
Niecierpliwie czekam na odpowiedź.

autor: Speedway, data nadania: 2013-02-05 19:18:55, suma postów tego autora: 164

@Speedway

Nazywam go kreaturą w ramach tej strategii, o której pisałem. Wydaje mi się to konsekwentne. Terlikowski jest z punktu widzenia omawianego problemu swoistym multirecydywistą - albo w ogóle nie powinno się z nim rozmawiać, albo właśnie tymi samymi środkami, które stosuje ta postać.
Jego stosunek do kobiet można wyczytać z wielu wypowiedzi na przykład w sprawie aborcji, czy szerzej: w ogóle praw reprodukcyjnych. Zresztą sam sposób wypowiadania się o Grodzkiej - kobiety - pełen jest agresji, pogardy i obraźliwych sformułowań.

autor: BKP, data nadania: 2013-02-05 19:39:49, suma postów tego autora: 221

Gdy ktoś w Teheranie krzyczy: "Śmierć Amerykanom i ich NATO-wskim pachołkom"

to jest to oczywiście dozwolona krytyka.

Gdy ktoś w Warszawie mówi: "Pani X jest dla mnie genetycznie mężczyzną" to jest to mowa nienawiści.

autor: Sumienie Narodu, data nadania: 2013-02-05 21:10:10, suma postów tego autora: 6199

Pawłowicz wypowiadała się bardzo podobnie jak Terlikowski

Oto mój komentarz do jej wypowiedzi:

http://klebaniuk.natemat.pl/48551,albo-wladza-albo-pieniadze

autor: Jarosław Klebaniuk, data nadania: 2013-02-05 21:43:25, suma postów tego autora: 436

Sorry, chodziło oczywiście o ten link:

http://klebaniuk.natemat.pl/48999,dialog-sokratejski-dla-poslanki-krystyny

autor: Jarosław Klebaniuk, data nadania: 2013-02-05 21:44:52, suma postów tego autora: 436

Bezsens totalny (ten protest mam na myśli)

Po pierwsze primo - jeżeli reagować, to tak jak PT Red S. czyli pięknym za nadobne.
Po wtóre secundo - przecież im więcej terlikowscy, pospieszalscy, ziemkiewicze, natanki i podobne kreatury mówią i piszą, tym więcej ludzi w naturalnym odruchu odwraca się od kleru i jego pachołków. W gruncie rzeczy, ci fanatycy/płatni zdrajcy (niepotrzebne skreślić) działają na naszą korzyść, a sobie strzelają w stopę. To katolstwo "z ludzką mordą" typu hołownia czy turnau (z wybiórczej), jest bardziej groźne.

autor: szczupak, data nadania: 2013-02-05 22:08:26, suma postów tego autora: 3747

"...działają na naszą korzyść..."

Szczupaku, jesteś transseksualistą?

autor: west, data nadania: 2013-02-05 22:31:30, suma postów tego autora: 6717

A ja na przekór prawackim oszołomom

powiem głośno i wyraźnie, że syn posłanki Grodzkiej powinien być dumny z tego, że ma takiego ojca!

LEWICOWIEC OD POCZĘCIA

autor: Sumienie Narodu, data nadania: 2013-02-05 22:45:52, suma postów tego autora: 6199

dobre sumień!

2013-02-05 22:45:52.

autor: Bury, data nadania: 2013-02-06 00:04:07, suma postów tego autora: 5751

Sektretarzu,

TOK FM to cyrk na kółkach, potwierdzam. Dzisiaj w aucie słuchałem audycji z udziałem Andrzeja Jonasa z The Warsaw Voice o tajnych więzieniach CIA w Polsce. Facet wywodzący się ze środowiska uwielbiającego pouczać o prawach człowieka Białoruś czy Kubę bronił tych haniebnych praktyk niczym niepodległości, bredząc coś o wyborze pomiędzy tym, "co słuszne" i "co konieczne". Dowodził, że troska o "bezpieczeństwo państwa" wymaga od nas udziału w tego typu obrzydliwym procederze. Wynikało z tego, że bezpieczeństwo np. Francji czy Szwecji, które nie pozwoliłby sobie nigdy na bycie mordownią CIA, jest zagrożone. Komedia:-)

autor: fancom, data nadania: 2013-02-06 02:43:29, suma postów tego autora: 1427

Liberalno-demokratyczna nauka moralności

@Facet wywodzący się ze środowiska uwielbiającego pouczać o prawach człowieka Białoruś czy Kubę bronił tych haniebnych praktyk niczym niepodległości,

Ja również słuchałem tej audycji, ale smutna myśl jaka mi się nasunęła to taka, że lewica dała się nabrać takim ludziom w okresie zimnej wojny, co było jedną z przyczyn upadku państw socjalistycznych.

autor: mlm, data nadania: 2013-02-06 08:39:01, suma postów tego autora: 4284

Mowa nienawisci ? Ciekawe

My mlodzi z duzych miast po studiach Wy mochery z wiochy ITD Pamietacie kto to wymyslil?

autor: żadnych, data nadania: 2013-02-06 12:18:10, suma postów tego autora: 60

PT Westcie - głupszego pytania

już nie mogłeś zadać?

autor: szczupak, data nadania: 2013-02-06 20:07:57, suma postów tego autora: 3747

Szczupaku

Zapewniam, cię że mógł.

autor: red spider 666, data nadania: 2013-02-07 17:03:08, suma postów tego autora: 1549

redspider666

z mową nienawiści - popieram. skurwysynom, skurwycórkom - pięknym za nadobne z bonusem. niekoniecznie tak samo prostacko, ale równie brutalnie.
z dawnych czasów i z dawnego miejsca zamieszkania: nigdy nie dostałem wpierdol od nazioli z dzielni, może dlatego, że interesowały mnie altenatywne sposoby postrzegania rzeczywistości (w tym wypadku poprzez skrajnie prawicowe urojenia) i chcąc nie chcąc wdawałem się w jałowe spory światopoglądowe, zamiast po męsku prać się po mordach... niemniej, męczyło mnie przyjazne powitanie "część lewacka cioto" lub "się masz komunistyczny pedale" (mało inwencji w tych określeniach) - któregoś razu po prostu machinalnie odpowiedziałem na takie powitanie coś w stylu "znam was tyle ale, ale nigdy nie widziałem żadnego z was w damskim towarzystwie". wpierdolu nie dostałem, ale powitania skurczyły się do normalnego "cześć". tak w ramach mowy nienawiści.

autor: deadbastard, data nadania: 2013-02-08 02:38:02, suma postów tego autora: 500

Dodaj komentarz