Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Wenezuela: Wiceprezydent Nicolás Maduro kandyduje w wyborach

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

Człowiek uczciwy i skromny - to komunista.

Podobają mi się te słowa. I dodałbym jeszcze, że jeżeli na te słowa nie zasługuje, to nim n ie jest.

autor: steff, data nadania: 2013-03-11 09:51:44, suma postów tego autora: 6626

Jak stwierdził, kandyduje nie ze względu na osobiste ambicje, lecz dlatego, że tak mu nakazał Hugo

Ciekawe co jeszcze nakazał mu śp. Nieboszczyk oraz - co ważniejsze- kogo rozliczać z decyzji.


"...jesteśmy w stanie zbudować wielką, socjalistyczną i silną Chávezistowską ojczyznę – mówił Maduro. "
Czyżby szykowały się zmiany i w każdym mieście i miasteczku Plaza Boliviar zostanie zastąpiona imieniem Chaveza ?

A sprawa z balsamowaniem zwłok - każdy musi przyznać, że to jakieś kuriozum...

autor: tymas, data nadania: 2013-03-11 12:38:41, suma postów tego autora: 330

W sprawie poparcia przez komunistów

nie mogę się doczekać komentarza pewnego przepełnionego szacunkiem dla Chaveza użytkownika...;)

autor: bolo, data nadania: 2013-03-11 12:48:28, suma postów tego autora: 4522

Trochę uczciwości

@Wiceprezydent Wenezueli, Nicolás Maduro... wypowiedział następujące słowa: Być komunistą to powód do dumy, kiedy człowieka nazywają komunistą, to znaczy, że nazywają go człowiekiem uczciwym i skromnym.

I proszę, nie trzeba być komunistą, żeby uczciwie ocenić komunistów. Można? Można, trzeba tylko porzucić prawicową wizję świata. Dla polskich - pożal się Boże - lewicowców to jednak rzecz nieosiągalna.

autor: mlm, data nadania: 2013-03-11 13:19:42, suma postów tego autora: 4284

bolo,

Nie wiem, o jakiego użytkownika ci chodzi; powiem więc tylko, że komentowanie zdania "Być komunista to powód do dumy" (a takze mistycznej interpretacji dnia 5 marca czy neologizmu "Chavezistowski") jest w tym kontekście dość trudne i niezręczne, a to ze wzgledu na szacunek, który dla nieżyjacego przezydenta Wenezueli żywi wielu dyskutantow z tego forum. Dlatego ja akurat wybieram tu milczenie. Pozwolę sobie co najwyżej przypomnieć madra sentencję" "Sapienti sat".

autor: Porta Nigra, data nadania: 2013-03-11 13:38:00, suma postów tego autora: 1682

tymas

"A sprawa z balsamowaniem zwłok - każdy musi przyznać, że to jakieś kuriozum..."

Guzik Ci do tego. Widocznie życzyli sobie tego Wenezuelczycy. Nie Twój kraj, nie Twój prezydent, nie Twoja sprawa.

autor: fancom, data nadania: 2013-03-11 13:59:58, suma postów tego autora: 1427

Zychu, nie bój.

Jest szansa, że komuchy w Wenezueli przegrają i zapanuje demokracja w tym totalitarnym państwie.

autor: bolo, data nadania: 2013-03-11 17:23:26, suma postów tego autora: 4522

Rozumiem, bolo,

że z eksperta od lewicy patriotycznej zamieniłeś sie w jej sympatyka i dlatego stawiasz na przyszłego prezydenta Wenezueli o polskich korzeniachm, czyli ocywiscie Henrique Carpillesa Radonskiego. Ale czy to na pewno trafnie obmyślana manifestacja lewicowego patriotyzmu?

autor: Porta Nigra, data nadania: 2013-03-11 18:34:55, suma postów tego autora: 1682

bolo,

mam kiepskie wieści. Raczej nie uda Ci sięa wziąć Wenezuelczyków za mordy i zainstalować im marionetkowego prezydenta na usługach CIA. Za cienki - o, właśnie! - bolek z Ciebie.

autor: fancom, data nadania: 2013-03-11 19:20:47, suma postów tego autora: 1427

fancom

Co za bzdura... dowód jakiś proszę.

autor: tymas, data nadania: 2013-03-11 21:13:01, suma postów tego autora: 330

tymas

Dowód? Na co? Że pienisz się? Twój wpis najlepiej to ilustruje...

autor: steff, data nadania: 2013-03-12 12:39:13, suma postów tego autora: 6626

Zychu,

witamy (z powrotem) po tej stronie, gdzie stało ZOMO. :D

autor: bolo, data nadania: 2013-03-12 13:07:25, suma postów tego autora: 4522

Dodaj komentarz