Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Łukasz Drozda: Giddens wiecznie żywy

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

..SLD ,jeśli nie z Millerem

..to z kim na czele ? Jest na pewno kilku młodszych i bardziej wyrazistych "lewicowo",ale kiedy się przebiją,oto jest pytanie...W przypadku L.M. Kanossa jest bardzo daleko a Jego złudne nadzieje na "uczłowieczenie" oligarchów zamroziło potencjalny elektorat.

autor: bambosz0, data nadania: 2013-03-18 13:24:40, suma postów tego autora: 1835

L.Miller

sprawnym i zdolnym politykiem jest i w pewnym sensie wzorem
dla mnie ......

Mnie członka SLD jednak martwi czy budzi zakłopotanie
jego ideowość tzn. mam kłopot z odpowiedzią na pytania ......

Czy L.Miller posiada przekonania lewicowca z krwi i kości?
Czy L.Miller wierzy w możliwość zwycięstwa Lewicy w RP?

Pozdrawiam.

jacekx marksista chrześcijański
z SLD

autor: jacekx, data nadania: 2013-03-18 23:01:33, suma postów tego autora: 3088

Jacex M

około 94 roku LM jakoś inaczej mówił o lewicy,wyczuwało się ,że był jej częścią,ale z czasem,pewnie uwierzył,że Lewica,to to ta gorsza część społeczeństwa i trzeba zaskarbić dla tych gorszych,trochę przychylności u tych,którzy utuczyli sie na po komuszych dobrach. Zapomniał jednak o starym przysłowiu o łasce pańskiej i pstrym koniu,więc długo nie musiał czekać,aż szorstki przyjaciel,który stał się prawie Burgrabią( a może nawet jaśnie panem) powolutku,pakował Go w różne tarapaty,a to w wojenki,a to w konkordat,a to w OFE,a to Mu Belkę podłożył,a na koniec kiedy go dopadły pieski sejmowe,zostawił na pastwę Nałęcza,który wiercąc się niemiłosiernie,orzekł winę,za zaniechanie pokornego gestu padania na kolana przed wielkim i sprawczym wydawnictwem dużego formatu,a Lwa osadził w kazamatach za niewinność , ku przestrodze,aby nie paplać po pijaku w towarzystwie gazeciarza,nawet jeśli udaje przyjaciela. Więc widzisz Panie Jacku,ze tak doświadczony polityk, ma pewne fobie i czasem trudno się dziwić,że "idzie na przetrwani" a że nie ma postury Herkulesa,to musi lać wodę,żeby coś urosło ( czyt. elektorat).

autor: bambosz0, data nadania: 2013-03-19 01:13:39, suma postów tego autora: 1835

Lektura obowiązkowa

Wywiad z Leszkiem Millerem przeczytałam zafascynowana postacią tego niezwykłego polityka. Wspaniały wywiad.
I nadal śmiem twierdzić: Jeśli lewica to tylko SLD z Leszkiem Millerem u steru.
Jednego jeszcze im tylko nie wybaczyłam. Ingerencji w Iraku u boku USA. Ale któż nie popełnia błędów......

autor: Joanna-Malina, data nadania: 2013-03-19 23:48:23, suma postów tego autora: 41

I co z Tego Malina ......

Łódź z napisem na burcie SLD nabiera wody ......
i jak nic nie zrobimy to wywróci się i pódźie nad dno
jak UP :(.
Wiem co piszę bo płynę w tej łodzi :(.


jacekx marksista chrześcijański
z SLD

autor: jacekx, data nadania: 2013-03-20 18:35:04, suma postów tego autora: 3088

errata jackax

Łódź z napisem na burcie SLD nabiera wody ......
i jak nic nie zrobimy to wywróci się i pójdzie nad dno
jak UP :(.

autor: jacekx, data nadania: 2013-03-20 19:35:03, suma postów tego autora: 3088

Dodaj komentarz